Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

 

mechy są zajebiste, ale tez nie są w żadnym wypadku OP, mocno ograniczona amunicja, większe robale spokojnie dają sobie z nimi radę gdy nas przygwożdżą, są szczególnie pomocne przy odlotach

 

miałbym fajny klip ale przez oblężenie serwerów musiałem grę zrestartować i poszedł sie kochać

 

jest za to wydający się w miarę spokojny klip(ale taki nie był) z zrzutu pięćsetki która po wybuchy strigerowała wybuch hellbomby

@Kmiotcoś tam szukał w piwnicy XD

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po amunicję pobiegłem, ale wrzask i maniakalny śmiech kolegi "chłopaki, zrzucam pięćsetkę, okurwatamjesthellbombawnogihehehehe!" zachęcił mnie do brania nogi za pas.

 

Pyszna gierka, ale dzisiaj to była loteria pod względem progresu (kupić nic nie szło, próbki/medale/waluty naliczało albo nie).

Odnośnik do komentarza

Cześć panowie, czy ktoś z was zna może jakis sposób by dodać do znajomych kolegę ze steam? Dzis na ps5 dodałem go tym kodem on zaakceptował i mieliło z godzine po czym zero rezultatu. Sprawdzałem w necie ale tez mimo ze problem występuje to nie jest on adresowany, może ktoś z forumka ma jakis sposób?

edit: dzis dalej nie działa ale można zaakceptować mimo tego nie pokazuje ze dodalo i dalej nie można grać z klawiaturowcami

Edytowane przez Intotherain
Odnośnik do komentarza

Ten materiał wyżej całkiem fajny i można wyłuskać parę informacji co do ukrytych mechanik. Szczególnie na temat podejścia stealth. Albo to, że na misję niszczenia jaj warto brać nalot gazowy, bo świetnie sobie radzi z celami.

 

Opowiem Wam historię, bo sram w pracy i się nudzę. Zachciało mi się platyny w tej grze (bo lubię rewelacyjne gry tak uhonorować), ale po ostatnim patchu wyraźnie dźwigającym poziom trudności do góry to niektóre trofea nie są już tak lekkie do wbicia. Takie Hell Dive na przykład (ukończenie misji na ekstremalnym bez zgonu). Jak oglądam filmiki sprzed łatki, to gość odpala misję Eradicate, solo, na relaksie i bez pośpiechu stawia dwie wieżyczki, staje na górce i sobie strzela jak do kaczek, plus nalociki orła xd

200 robali, w większości te małe gówna lecące seriami i elo, ewakuacja.

 

A teraz po patchu? Jak kurwa w lesie. 400 sztuk do ubicia, spawn po kilku sekundach od startu misji, chargerów jak mrówek (wieżyczki nie postoją długo), dwa-trzy tytany spawnujące się jednocześnie na ciasnej arenie, za minutę kolejny i weź tu nie zgiń. Mechy trochę ratują sytuację, ale ich znikoma mobilność to proszenie się o zgon. 

 

Wczoraj trochę popróbowałem solo z niektórymi pucharkami. Lekko wpadł ten za misję na trudnym bez użycia broni głównej i wsparcia (tylko pistolet i manewry), bo komfort kilku zgonów pozwala nawet na odrobinę lekkomyślności. Podbudowany i pełen zapału podjąłem się więc Hell Dive i zaczęły się schody oraz tytany, grupy chargerów, chuje muje dzikie węże. Oczywiście na wymianę ciosów nie ma najmniejszego sensu iść, jedyną metodą dającą jakąkolwiek szansę na sukces to podejście "stealth", a raczej spierdolenie w miarę bezpieczny punkt na wysokości, gleba by choć trochę utrudnić robakom zlokalizowanie nas i metodyczne wykańczanie całych grupek nalotami. A jak pojawi się tytan, to orbitalny laser i modlitwa, by padł, zanim nas ujebie. I aby nie pojawił się w tym czasie drugi, albo trzeci tytan, bo i tak się zdarzało. 

 

Wczoraj zeszło mi kilkanaście prób. Kombinowałem z różnym uzbrojeniem (wciąż byłem poniżej 20 lvl, więc musiałem sobie radzić bez części wyposażenia, np. tarczy energetycznej), kilka razy udało się ukończyć misję, ale zawsze jakieś zdarzały się jakieś irytujące przypadki i śmierci. Oczywiście kluczem jest fartowne RNG, dobrze wylosowana mapa i przeciwnicy. Po tych kilkunastu próbach przyszła ta jedna, jedyna, w której gra nie dała mi ŻADNEGO tytana, więc Bóg Gamingu Hideo Kojima był najwyraźniej wyjątkowo łaskawy. Ten fakt dotarł do mojej świadomości w 3/4 misji i nawet zacząłem się trochę stresować, bo głupio byłoby zmarnować taką okazję, gdy kolejna może się nie trafić długo. Albo się wypierdolić podczas slalomu do Pelikana xd

 

Ale się udało, z pomocą szczęścia i cierpliwości. Zostało mi jeszcze kilka mniejszych pucharków do wbicia, ale te brzmią jak kwestia czasu. Znając życie zaraz zbalansują poziom trudności kolejną łatką i znów będzie łatwiej, więc trudziłem się bez sensu, ale not today.

 

Koniec historii. Gratulacje można składać poniżej. 

 

Gierka GOTY. Z ekipą doskonała, ale solo też można poszukać wyzwań, bo strzela się zajebiście i soczyście.

 

spacer.png

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kibot napisał:

Jest jakaś szansa żeby kupić dostęp do tej drugiej obligacji wojennej bez wydawania prawdziwej kasy? Z tego co widziałem, to z pierwszej obligacji da się uzyskać jakieś 850 pkt, a dostęp kosztuje 1000...

Kredyty zbierasz podczas normalnych misji, wpada dość szybko i nazbierania 1000 kredytów jakoś specjalnie trudnie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Kredyty zbierasz podczas normalnych misji, wpada dość szybko i nazbierania 1000 kredytów jakoś specjalnie trudnie nie jest.
Serio? Jak na razie, to za misje wpada mi Exp, te żółte punkty za które ulepsza się statek, próbki i medale. Są jeszcze niebieskie kredyty, które jak do tej pory mogłem zdobyć wyłącznie odblokowując w tej podstawowej obligacji.
Odnośnik do komentarza

Daleko do ideału.

Serwery mają sporadyczne czkawki w momentach przeciążeń, ale gra się generalnie bezproblemowo pod względem "wejścia na misję". Problem jest inny. Dodają cały czas nową zawartość, balansują starą, dorzucają nowe misje, nowe bronie, nowych przeciwników, efekty pogodowe, rzeczy do wykupienia, a co za tym idzie w parze z nową zawartością idą nowe bugi i chwilowe irytujące problemy (aktualnie np. przy każdym logowaniu nasz setup uzbrojenia wraca do domyślnego). Sami sobie narzucili wysokie tempo i nie zawsze wyrabiają. Ale to gameplayowe złoto, aktualnie mój nowy nałóg, wchodzę postrzelać nawet solo (w ekipie oczywiście lepiej), więc nawet pewne niedogodności nie są w stanie zepsuć wrażeń.

Generalnie dużo dzieje się w grze i wokół gry.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...