Skocz do zawartości

Helldivers 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, dee napisał:

 

 

 

410tys tyczyło się tylko steama, a liczba graczy między platformami rozkłada się po równo. Gra na europejskim i amerykańskim PSS jest na pierwszym miejscu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Skąd te informacje?

Przecież podał Ci screen ze SteamDB, który pokazuje tylko PC. 

 

image.thumb.png.649d28ae710c16fee48de135a0c33b4b.png

 

Niestety sporo graczy się nie zalogowało przez problemy z infrą, więc liczby i tak są zaniżone, bo ludzie wchodzili do menu i wychodzili, po błędzie serwera. 

 

Ponadto co do drugiej informacji Yetiego liczba na PS5 to tylko estymacja, bo na PSN nie podają żadnych danych co do sprzedaży, a tym bardziej zalogowanych userów do gry, ale były oczywiście te same problemy, bo to crossplay, nawet Sony nie spodziewało się takiego sukcesu sprzedażowego, myślę, że niska cena day1 też zebrała swoje żniwo. 

7 godzin temu, dee napisał:

330k było w menu gry, a nie w grze :)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

Takie petycje zawsze powstają i zawsze chuja dają. Chociaż z drugiej strony ta o Sea of Thieves na PlayStation napisana przez "wygłodzonych kolegów" jednak chyba coś tam zrobiła :kaz:

 

No nie wiem, jak dla mnie to był inside job zielonych, trudno mi sobie wyobrazić, żeby komuś na tyle zależało na tej grze żeby robić jakieś petycje :kojima:

Odnośnik do komentarza
Teraz, mugen napisał:

 

No nie wiem, jak dla mnie to był inside job zielonych, trudno mi sobie wyobrazić, żeby komuś na tyle zależało na tej grze żeby robić jakieś petycje :kojima:

To tylko obrazuje chujowy, emocjonalny stan wojen konsolowych xD. 

 

Co do samej gry, no fajnie, że sukces liczbowy, no fajnie, że dużo graczy na PC, szkoda, że nie działa wieczorami w Europie nie da się pograć i szkoda, że dobra gra ma problemy techniczne i do tego padła ofiarą kolejnych wojenek :/.

 

Mnie osobiście gra usługa nie interesuje, ale może kiedyś, jak kurz opadnie ogram z ciekawości. 

 

Sony może wyciągnąć jedynie pozytywne wnioski, bo takiego FInala, czy inny Stellar Blade też widziałbym na PC day1 :). 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, KrYcHu_89 said:

To tylko obrazuje chujowy, emocjonalny stan wojen konsolowych xD. 

 

Co do samej gry, no fajnie, że sukces liczbowy, no fajnie, że dużo graczy na PC, szkoda, że nie działa wieczorami w Europie nie da się pograć i szkoda, że dobra gra ma problemy techniczne i do tego padła ofiarą kolejnych wojenek :/.

 

Mnie osobiście gra usługa nie interesuje, ale może kiedyś, jak kurz opadnie ogram z ciekawości. 

 

Sony może wyciągnąć jedynie pozytywne wnioski, bo takiego FInala, czy inny Stellar Blade też widziałbym na PC day1 :). 

Co ma Sony do wydania Stellar Blade i Finala na PC?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Co ma Sony do wydania Stellar Blade i Finala na PC?

Zapłacili za ekskluzywność przecież :). 

 

W wypadku FF VII Rebirth jest to dokładna data 29 maja, inna sprawa, że skośne mogą nie wydać gry na PC do tego czasu, bo mogą mieć to w dupie, ale kasę zgarnęli :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

Co ma Sony do wydania Stellar Blade i Finala na PC?

Stellar Blade pierwotnie jeszcze jako Project EVE był zapowiedziany jako gra na PC (i Xboxa), Sony potem zostało wydawcą i skasowało port na PC. 

 

W przypadku Finala wydawcą jest Square ale podpisali umowę na czasową wylącznosc z Sony że gra na początku trafi tylko na PS5, i pewnie plują sobie w brodę w tym momencie bo wynik FF XVI z anologiczną umową sprawił że będą odchodzić od tego tego typu ekskluzywnych umów bo im się coraz mniej oplacają. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Stellar Blade pierwotnie jeszcze jako Project EVE był zapowiedziany jako gra na PC (i Xboxa), Sony potem zostało wydawcą i skasowało port na PC. 

 

W przypadku Finala wydawcą jest Square ale podpisali umowę na czasową wylącznosc z Sony że gra na początku trafi tylko na PS5, i pewnie plują sobie w brodę w tym momencie bo wynik FF XVI z anologiczną umową sprawił że będą odchodzić od tego tego typu ekskluzywnych umów bo im się coraz mniej oplacają. 

Tak, FF XVI miał 6 miesięcy, a gry na PC dalej nie wydali, a nawet nie podali dat, ale Square ma swój świat :). 

 

 

Czekamy na pierwszą singlową grę Sony na Steam day1, chętnie sprawdzę wyniki, bo jednak gra usługa to zawsze PC target, bardziej, ale no case by case, w HW2 aż takich liczb się na pewno nie spodziewali. 

Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Tak, FF XVI miał 6 miesięcy, a gry na PC dalej nie wydali, a nawet nie podali dat, ale Square ma swój świat :). 

 

 

Czekamy na pierwszą singlową grę Sony na Steam day1, chętnie sprawdzę wyniki, bo jednak gra usługa to zawsze PC target, bardziej, ale no case by case, w HW2 aż takich liczb się na pewno nie spodziewali. 

Xboxiarze od lat czekają na zakończenie czasowej ekskluzywności FFVII :kekw:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Donatello1991 napisał:

Czyli co najgorzej jest wieczorami? Bo ja gram głównie rano i w południe, więc chyba serwer lepiej o tych godzinach?

od 20 od kilku dni nie ma opcji pograć. a nawtet jak się połączysz to nie widać innych graczy ani znajmowych - a samemu latać to jest bezsens.

 

W ciągu dnia faktycznie można się normalnie połączyć  i nawet matchmakinguje bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...