Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jeśli ktoś w ogóle rozważa emulację czegokolwiek po PSX, albo jakichkolwiek gier wymagających analoga, bądź precyzji, to niepotrzebnie zawraca sobie głowę tym jednym modelem Anbernica, czy jego "ulepszeniem". Przecież tych konsolek na rynku jest multum, a RG35XX wcale jakiś cudowny od strony ergonomii też nie jest. To super przystępny, niedrogi sprzęt do klasyków, ale emulacja takich platform jak PSP czy DC to bardziej ciekawostka. Myślę, że w takim przypadku lepiej zainwestować w inną "chińszczyznę", z dwoma analogami, nieco większym ekranem, czy innym rozkładem przycisków, aniżeli ten "gameboy'owy".

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Shen said:

Nie no do szaraka też super sprzęt, ze dwie średnie gry wymagają analoga, a tak to wszystko działa pięknie. Ja nigdy nie miałem dualshocka nawet.

Niby tak ale jednak ulokowanie triggerów nie jest najwygodniejsze. Z PSX skończyłem na RG35XX wszystkie części crasha i RE2, teraz przerzuciłem się na steam decka do gier z szaraka i wyżej a Anbernic zostawiam dla GameBoya.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
2 hours ago, OldMuffin said:

Wgrałem tego garlica, przegrałem romy z oryginalnej karty - co za dziadostwo. Większość gier nawet ten garlic nie widzi. Nie mówiąc już i grach na automaty. Wracam na stary os. 

Załatw sobie samemu romy zamiast wgrywać to chińskie dziadostwo 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, OldMuffin napisał:

Wgrałem tego garlica, przegrałem romy z oryginalnej karty - co za dziadostwo. Większość gier nawet ten garlic nie widzi. Nie mówiąc już i grach na automaty. Wracam na stary os. 

A katologi Ci się pokrywają bo już nie pamiętam czy garlic miał takie same jak stockowy soft. Dziwi mnie że nie jesteś z garlica zadowolony, każdy na niego przechodzi - to najlepszy dostępny soft na tą konsolkę.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, friedrich said:

Czy są pakiety z samymi okładkami do gier np gba czy psx które by pasowały do Anbernic35xx z garlic? 

 

I gdzie należy wrzucać taki obrazek by garlic go pokazał obok nazwy gry? 

Anbernic RG35XX Starter Guide – Retro Game Corps

 

Obrazki ściągasz sam np. programem Skraper - Skraper

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...