Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, _Red_ said:

Też chciałem już ten wariant H - jak rozumiem to jest to samo co RG35XX tylko ma analogi i układ horyzontalny. Z drugiej strony, kurde, w to wszystko mogę pograć na emulatorze na smartfonie (ostatnio bez problemu cisnąłem Parasite Eve, gdzie ultra precyzyjne sterowanie nie jest potrzebne) i będzie kolejny e-grat do szuflady (tak jak PSVR2, który zbiera kurz).

Wariant H ma chyba bebechy jak RG35XX+

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Anbernic się lepiej sprawdza do gier z GameBoya- na plus mniejszy ekran. Na SD czy Rogu te gry wyglądają gorzej, bo się rozjeżdża ekran na całość. A jak nie, to albo są paski albo symulator obudowy GB. Tu dla mnie wygrywa Anbernic. 

H jest też o wiele wygodniejszy, God of War na PSP to pokaz klatek na sekundę i szkoda czasu. Soul Calibur z DC nie działa najgorzej, ale o płynności master race też nie można napisać. 

 

Odnośnik do komentarza

No Panowie widzę z rozterkami na drodze życia. Postaram się pomóc bo mam wersję bez H, bawiłem się kilka dni wersją z H, próbowałem cieszyć się emulacją na telefonie z padem i gripem, miałem Razera Kishi. To wygląda w ten sposób. Zadajcie sobie pytanie jakie gry was interesują najbardziej.
Jeśli jest to PS1 albo i nawet Dreamcast to ja bym polecał Anbernica RG35XX H bo jednak te analogi mogą się przydać do gier z wczesnej i brzydkiej ery 3D. Bebechy konsolki pozwolą na bezproblemowe granie w gierki z PlayStation i w większość gier z DC, choć niektóre mogą czasami chrupnąć więc nie jest to doświadczenie w pełni idealne. Jeśli wasze wspomnienia z dzieciństwa bardziej pasują do GBA i PSP to horyzontalny typ sprzętu będzie dla was idealny :drakeyeah:  *choć samej emulacji PSP nie polecam ze względu na proporcje ekranu, tutaj celujemy w GameBoye i emulację konsol podpinanych niegdyś do telewizorów CRT 4:3
 

Spoiler

soul.thumb.jpg.4633a3311c94b59ae0118e28384ab9e4.jpg


Jeśli wasz czas wolny chcecie ,,zmarnować'' na gierki z NESa, SNESA, GBC, GBA itp. i co najwyżej okazjonalnie kilka gierek z PS1/DC (jak bijatyki przykładowo) a wasze wspomnienia dotyczą maniakalnego grania w Pokemon Gold i Super Mario Land na GB Color no to nie ma moim zdaniem nic lepszego do takiego retro jak Anbernic RG35XX + lub nawet i bez plusa choć nowsza i mocniejsza konsolka pozwoli na bardziej bezproblemowe granie w Pokemony oraz inne nadające się obsłużyć gry bez ekranu dotykowego z NDS'a (tak, można wyrobić w sobie naturalny odruch przełączania ekranu ,górny-dolny' bez bólu i stękania).
Samo patrzenie na tę konsolkę z odpaloną kolorową śliczną gierką ze SNESA robi robotę i aż chce się grać :drakeyeah:
 

Spoiler

metro.thumb.jpg.19718a74547fcbadca0379f7708ea292.jpg


Jeśli wasze myśli wędrują w kierunku konsol takich jak PS2 czy GameCube to niestety musicie zawrócić bo to zły temat i najlepiej dla was będzie kupić Steam Decka lub sprzęt jemu podobny za dużo większe pieniądze niż kosztują opisywane tutaj konsolki do zabijania czasu w podróży czy łóżku z ulubionymi retro gierkami, które mogą mieć już ze 30 lat.

Jeśli chcecie znać moje zdanie na temat telefonu z gripem/padem i poradę jaką mam w tym przypadku to utwórzcie okno na piętrze najlepiej powyżej 5 i wyrzućcie to w pizdu :drakenope: słowa kluczowe to: proporcje ekranu, rozkład masy, wygoda bo kiedy ktoś dzwoni to konsolkę pauzujemy/usypiamy i rzucamy obok siebie na łóżko, kiedy ktoś dzwoni w przypadku grania na telefonie to trzeba rozmontować gripa, zdenerwować się, że jest to takie głupie i dopiero odebrać już dotykowo palcem.

Jeśli jesteś już dorosłym facetem i przychodzisz tutaj marudzić, że: ty nie wiesz bo tego i owego, zastanawiasz się, rozmyślasz, kalkulujesz :dafuq: no to bez przesady, to jest +/- 250 zł, po prostu to zamów a jak się nie spodoba to wystaw na OLX i nie bądź jak baba.

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja z RG35XX H jestem bardzo zadowolony, po Miyoo Mini Plus i R36S ten w końcu zrobił naprawdę dobre ogóle wrażenie na mnie. Budowa, jakość wykonania, analogi. Jakoś Mario Kart 64 na krzyżaku to nie ten tego. Nie pasowała mi gimnastyka w Miyoo żeby N64 czy NDS ogarnąć, w Anbeniku cyk, i jest. R36S jakiś taki "niedorobiony" mi się wydawał. Dziś znalazłem na YT filmik jak GoW zrobić na RG35XX H żeby w 30 klatkach śmigał. 

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Kris77 napisał:

Ja z RG35XX H jestem bardzo zadowolony, po Miyoo Mini Plus i R36S ten w końcu zrobił naprawdę dobre ogóle wrażenie na mnie. Budowa, jakość wykonania, analogi. Jakoś Mario Kart 64 na krzyżaku to nie ten tego. Nie pasowała mi gimnastyka w Miyoo żeby N64 czy NDS ogarnąć, w Anbeniku cyk, i jest. R36S jakiś taki "niedorobiony" mi się wydawał. Dziś znalazłem na YT filmik jak GoW zrobić na RG35XX H żeby w 30 klatkach śmigał. 

 

Testowales moze gierki z DC? Kminie powoli zakupy glownie z mysla o graniu w gry z PSXa i DC. Ten pierwszy to wiem ze w miare ok smiga.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, pawelgr5 napisał:

Dziala na tyle ze dla mnie calkowicie ok. Pasuje pomyslec i poszukac gdzie mozna to tanio wyrwac. Na Amazonie jest drogo.

E: oczywiscie aliexpres

Warto śledzić okazje na pepperze, często można wyrwać je wyrwać w okolicy 150 zł

 

Co za możliwość odpalenia gier z konsol o NESA po Dreamcasta na przenośnym sprzęcie brzmi jak kradzież 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kama256 napisał:

Hejka, powiedzcie mi proszę jaki może być powód mrugania konsolki i wywalania gier? Wszystko było ok, śmigało, a nagle ekran zaczął mrugać i niczego nie da sie odpalić.. Anbernic RG35XX, wgrany GarlicOS.


Podmieniłeś testowo kartę z systemem na oryginalną by sprawdzić czy to wina karty z garlicOS? 
U mnie gdy zaczęły wieszać się gry, a konsola po resecie wstawała z bólami winna była trefna (podejrzewam że podróbka) karta z Garlic.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, friedrich napisał:


Podmieniłeś testowo kartę z systemem na oryginalną by sprawdzić czy to wina karty z garlicOS? 
U mnie gdy zaczęły wieszać się gry, a konsola po resecie wstawała z bólami winna była trefna (podejrzewam że podróbka) karta z Garlic.

Podmieniłam z oryginalną, ale wyświetla się tylko napis Anbernic i nic więcej się nie uruchamia.:/ 

Wgranie systemu na nowo na inną kartę mogłoby pomóc? Pytanie może głupie, ale nie jestem znawcą w tych tematach :D Dodam, że kilka dni temu na drugą kartę 128gb wrzuciłam paczkę gier, kilka dni śmigało i wczoraj nagle przestało.:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli winna jest padnięta karta z systemem (slot nr 1) to pomoże. Oczywiście resetowałaś konsolę przyciskiem po prawej stronie (poniżej włącznika zasilania)?

Jeśli to nic nie da spróbuj wyjąć kartę z grami ze slotu nr 2. Gdy na początku przygody z RG35XX włożyłem do slotu z grami kartę w złym formacie to niby całość się uruchomiła ale bardzo wolno chodziła i co chwilę się menu na moment blokowało.

Podstawa to ustalenie czy padło urządzenie czy karty.

 

PS

Ostatnio przechodziłem coś podobnego: po zawieszeniu się gry  klikałem przycisk reset, po czym dluuuuuugo (kilka minut) wczytywał się napis Garlic po czym całość się zatrzymywała. Dopiero po kilkunastu takich resetach całość się w końcu wczytywała - do kolejnej szybkiej zawieszki. Winna była karta z systemem: po wymianie na nową z GarlicOS problemy zniknęły.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kama256 napisał:

Podmieniłam z oryginalną, ale wyświetla się tylko napis Anbernic i nic więcej się nie uruchamia.

Włóż tą kartę do PC i zobacz czy są jakieś dziwne, chińskie znaczki zamiast normalnych fontów w nazwach pliku. Jak karta uszkodzona to będą dziwne znaczki. Sprawdź/napraw  błędy windowsowym narzędziem we właściwościach karty. 

Odnośnik do komentarza

Włożyłam kartę do PC, wszystko wygląda ok. Resetowałam milion razy przyciskiem z boku, też to nic nie daje. Z oryginalną kartą, która była dołączona do konsolki pojawia się tylko napis anbernic i kolejne 30min nic. Z GarlicOS, który wgrałam na kartę 16gb działa, załącza się, ale w momencie włączenia gry wywala i zaczyna mrugać. No nic... spróbuję wgrać Garlic na inną kartę. Mam nadzieję, że to wina kart, a nie urządzenia, bo się tak cieszyłam na nowe gierki :D:( 

Odnośnik do komentarza

No, muszę powiedzieć, że pomysł, że nowa wersja systemu to jest jeden plik 64GB jest szatański. Już mi piąta godzina leci jak to ściągam, rozpakowuję, rozpakowuję ponownie, robię backup oryginalnej karty i nagrywam. Nie pomaga, że na kompie mam mało miejsca i robię to wszystko przez zewnętrzny dysk talerzowy.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, dominalien napisał:

No, muszę powiedzieć, że pomysł, że nowa wersja systemu to jest jeden plik 64GB jest szatański. Już mi piąta godzina leci jak to ściągam, rozpakowuję, rozpakowuję ponownie, robię backup oryginalnej karty i nagrywam. Nie pomaga, że na kompie mam mało miejsca i robię to wszystko przez zewnętrzny dysk talerzowy.

 

Ale po co robić backup oryginalnej karty? Ja ją zostawiłem w stanie jak przyszła, a nowy system postawiłem na nowej karcie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...