Skocz do zawartości

Anbernic RG35XX - retro konsola


Assassins_78

Rekomendowane odpowiedzi

Podjechałem wczoraj, bo nie będę czekał weekendu jak paczka prawie pod nosem. 

No i dobrze wyczułem, że kolejny dzień 19:20 wyskoczy w doręczeniu. Schemat był ten sam codziennie, 9 rano że w doręczeniu i 19:20 to samo. 

Po 19 wyruszyłem, 19:23 że w doręczeniu. Tam koleś stwierdził że kurier nie zjechał jeszcze, ale nadał status że nikogo nie było. 

Never mind, jestem to odbiorę, ale kwestia kiedy typ wróci. Mówię, no to dzwoń pan do waćpana i zapytaj gdzie jest, ja stoję pod bramą to niech mi poda. Musi zjechać na mag i dopiero wtedy ktoś mi może podać i teraz hit- to może być 10 minut, godzina, a i dwie godziny. Ludzie na grupie FB wrzucali że po 3/4h stali.

Czekam. 

W pół godziny wrócił i zanim wjechał na teren, to mi podrzucił. Ukrainiec.

 

Jutro jadę do Bytomia, to test będzie. 

433235333_1077589883445789_6889058668169209979_n.jpg

431833630_963770205095418_8400154606805865773_n.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dreamcast chodzi. 

Nie ma N64, a z PSP God of War chodzi, ale szału nie ma. Reszta ok. 

Z PsP jeszcze RR odpaliłem które też lubi przyciąć. Customowy soft, potem się pobawię w coś innego i karty muszę podmienić. 

Mistrzostwo wygody nie jest, ale lepiej leży dla mnie od pionowego i analogi są. Potem sprawdzę takiego Tomb Raidera. 

Odnośnik do komentarza

Witam, mam poważny problem z konsolą Anbernic 35 xx. Ogólnie to działa dobrze, ale gdy zresetuje ją, to wówczas nie mogę jej uruchomić nawet kilka dni i na ekranie wisi tylko logo konsoli i zero efektu. Nie wiem czy to ja coś źle robię, czy muszę czekać ileś czasu, czy to usterka konsoli. Zostawiłem konsolę w takim trybie na całą noc, licząc że rano się ona uruchomi, ale nic to nie dało... Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Anbernic ma oryginalny system czy Garlica? Jeśli oryginalny to może spróbuj zainstalować jego najnowszą wersję ze strony producenta na innej (markowej) karcie mikroSD bo oryginalne karty to noname. 
I pytanie nr 2: gry masz na karcie z systemem czy w drugim slocie?

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Anbernic ma dwa sloty na karty: górny na którym jest system i ewentualnie gry oraz dolny na którym mogą być tylko gry. Jeśli dolny slot masz pusty tzn że wszystkie gry są u ciebie na karcie mikroSD z systemem. 
Jeśli na kompie nie masz slotu na karty SD to możesz kupic czytnik kart SD za kilkanaście złotych - podłączany jest wówczas pod port USB.

Oczywiscie to może być również problem z elektroniką Anbernica ale bardziej prawdopodobna jest padająca karta mikroSD: AnbernicRG35XX nie ma systemu wbudowanego - wszystko chodzi na wspomnianej już karcie mikroSD znajdującej się w slocie nr 1 (górny).

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, maciucha napisał:

Pewnie siadła ta tania chińska karta. Kup nowa i zainstaluj garlica.

Sprawdzę, ale gry nie zostaną uszkodzone mam nadzieję. I że padła ta karta z systemem, a nie z grami.

 

47 minut temu, friedrich napisał:

Jeśli na kompie nie masz slotu na karty SD to możesz kupic czytnik kart SD za kilkanaście złotych - podłączany jest wówczas pod port USB.

Chyba tak zrobię, dzięki... Dam ewentualnie znać czy pomogło to. 

Odnośnik do komentarza

Miałem bardzo podobny problem - konsola zezgonowała w bootloopa. Rozwiązaniem okazało się...kupno nowej karty i wgranie OS (wybrałem Garlica) - od tamtej pory żadnych problemów. Co ciekawe, pod Windą kartę daje się bez problemów odczyta; potraktowałem jako bazę romów.

Co do braku wejścia w kompie to mam to samo -  polecam czytnik kart (SUGREEN 50706).

Odnośnik do komentarza

Czarny Anbernic RG35XX Plus dziś zakupiony z oficjalnego sklepu Anbernica na Ali za 206 złociszy z wliczoną wysyłką.

Zastanawiałem się mocno nad wersją H, ale odpuściłem, jednak analogi mi niepotrzebne.

 

Z tego, co kojarzę garlic na Plusa i H jeszcze w fazie beta?

@iluck85

Na oryginalnym stockowym systemie jedziesz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Andreal napisał:

Czarny Anbernic RG35XX Plus dziś zakupiony z oficjalnego sklepu Anbernica na Ali za 206 złociszy z wliczoną wysyłką.

Zastanawiałem się mocno nad wersją H, ale odpuściłem, jednak analogi mi niepotrzebne.

 

Z tego, co kojarzę garlic na Plusa i H jeszcze w fazie beta?

@iluck85

Na oryginalnym stockowym systemie jedziesz?

 

 

 

 

Analogi się przydadzą i lepiej mieć niż nie mieć :) 

 

Stockowy, muszę skoczyć po karty do media i podmienić. Nie mam kiedy :/ 

Odnośnik do komentarza

Batocere odpaliłem bez problemu. Bootloader na karcie jako obraz i poszło bez żadnego ale. Garlic robiłem w 2 wersjach nie działa. Obraz nie działa, odpala mi konsole i ten standardowy soft jest i pokazuje ze karty są puste. 

Druga opcja to instaler, ale nie widzę żadnego file menadzera. Na YT mają wyższe modele z androidiem i tam sobie wybieraja plik, instaluja i tyle. 

Ale na redit ktoś wrzucił fotkę H z odpalonym garliciem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...