Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam nadzieję, że to nie będzie taki typowy czerstwy fabularnie ubisofciak, tylko pod tym względem naprawdę dowiozą. Zresztą to chyba jedyne co by mogło zachęcić mnie do tej gry, bo kolejnego ich generycznego otwartego świata, nawet w klimatach SW nie tknę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Patrząc po story w ostatniej grze Massive to dam sobie spokój, bo to nie tym będzie ta gra stała.
Mam po prostu nadzieję na fajne widoczki, wciągającą eksplorację, zajebisty klimat i rajcowny gameplay.
A jak się okaże, że historyjka to coś więcej niż "moc była kobietą" to będę miło zaskoczony, choć nie liczę na to nawet w połowie procenta, bo UBI mocno leci w woke klimaty.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Star Warsy zawsze w moim serduszku, chociaż ostatnio disney odpierdala popelinę z niektórymi serialami, to akurat gówna nie ruszam. Dobrze, że jeszcze gier nie rozpierdala wokegównami, także czekam jak najbardziej. 


No pewnie, bo od tego mamy UBI i Massive więc smacznego :reggie:
 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fabuła pewnie nic specjalnego ale taki setting, granie mercem lawirując pomiędzy Rebelią i Imperium, brak Jedi (przynajmniej główna bohaterka ma być "normalna" pod tym względem itp może być ciekawie. Fajnie jakby było jakieś latanie, albo coś jak w KOTORku że czasami podróżując miedzy planetami można było się pobawić wieżyczką na statku. 

Odnośnik do komentarza

Mieli mnie od pierwszej zajawki, a tutaj tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że wjeżdża day-one.
AVATAR dostarczył mi masę zajebistej zabawy (choć oczywiście nie pozbawionej wad), więc przynajmniej w temacie świata i jego eksploracji ufam Massive - to, plus klimat Gwiezdnych Wojen i może być naprawdę sympatycznie (na fabułę i ciekawe postacie nie liczę, choć fajnie by było, gdybym jednak się mylił).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...