Skocz do zawartości

Prince of Persia The Lost Crown


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Końcówka trochę mnie zawiodła, liczyłem na jakiś hardkorowy finałowy etap w stylu Forgotten Sands, który testowałby wszystko czego nauczyliśmy się w trakcie gry, ale nic takiego nie było. Ostatni boss za to: :dynia: Ktoś chyba naoglądał się za dużo Dragon Balla i nagrał za dużo w Final Fantasy. Całościowo jednak bardzo dobra gra, szczerze mówiąc jestem w szoku, że dożyłem czasów, kiedy Ubisoft wypuszcza nie tylko bardzo dobrą grę, ale też taką, która spokojnie może być nominowana do goty. Jeszcze jak remake TSoT oraz nowy Splinterek dadzą radę to się chyba z nimi przeproszę na dobre. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Niby tak, ale sam sobie ustawiasz tempo, każdy skok można w zasadzie poprawić.
94,2% właśnie zebrałem ostani płatek soma i do platyny zostało mi tylko to wyzwanie i 3 przeciwników zrzucić na kolce - może się uda.

Edit
Jeszcze brakuje mi dwóch tabliczek do maksymalnego ulepszenia broni. Miecz już mam, ostanie ulepszenie łuku zostało. Jedną tabliczkę dostanę za to wyzwanie a ostatnią musiałbym znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Mi to wpadło jakoś na początku lasu, na suficie były kolce, zrobiłem wybicie do góry, przeciwnik na nie wpadł , a ja dostałem trofeum. Jeżeli do tej pory nie wpadło ci samo to może rzeczywiście coś ci się zbugowało.

Skopiowałem save na drugi slot i jakoś poszło, dzięki[mention=23740]Square[/mention] za zainteresowanie!
Odnośnik do komentarza

czy miał ktoś z Was taki problem...pomimo tego, że strażnika południa Satevisa oznaczyłem i pozostałych trzech również to nie zalicza mi właśnie jego...cały czas jest znaczek na mapie jako misja niezaliczona...smok ubity pióro dające podwójny skok zabrane...jak to błąd bez wyjścia to nie wyobrażam sobie zaczynać wszystko od początku :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Księciunio skończony na ultra hardzie, bawiłem się świetnie. Solidne, ale uczciwe wyzwanie. Klimat cudowny, szczególnie po włączeniu perskiego dubbingu. Platynka już się robi!

 

Dobrze wiedzieć, że Ubisoft jeszcze potrafi w gierki, oby to była dobra wróżba przed SW Outlaws i AC Red ;) 

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...