Skocz do zawartości

Prince of Persia The Lost Crown


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)ie, ale te ubi jest rakowe.
Early access I amulet pomagający znaleźć znajdzki.
Pamiętam jak zbroja w oblivionie za dolara była kontrowersją i yebali to ludzie od góry do dołu.
Dziś monetyzuja wszystko co tylko się da .
Nie mam nic do samej gry ale już na starcie taki niesmak troszeczkę.

Screenshot_20240114-185839.jpg

Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No trochę się nie wyspałem :problem: Śmiga się zajebiście, walczy i eksploruje również. Responsywność księcia ekstra, platformowanie zajebiste. Póki co bez żadnych problemów jeśli chodzi o wyzwanie (gram na 'normalu') jak i bez błędów technicznych. Klimat ekstra, przywodzi na myśl momentami stare PoPy, ale też sporo nowych motywów. Fabuła od biedy, żeby pchać nas do przodu, choć domyślam się, że jakieś mini twiściki się pojawią. Sądząc po ilości dróg, do których nie mamy dostępu od początku, będzie cofanko i wspaniałe odkrywanie :fsg:

 Już dziś po pracce:banderas:

 

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Square napisał:

Kusi żeby kupić, zwłaszcza, że w preorderze dają ten fajny strój.

Jak demo Ci się podobało to nie powinieneś się zastanawiać, bardzo dobra gierka i chyba najlepsze co Ubisoft wypluło od, bo ja wiem, dekady?

Odnośnik do komentarza

I Immortals podobno też, no dobra - to jedna z trzech najlepszych rzeczy, jakie wypluli w ciągu dekady. Najbardziej podoba mi się to, jak płynne i responsywne jest poruszanie się Sargonem, czy to w elementach platformowych czy w walce. Jest to wrażenie takiej totalnej kontroli nad postacią i chyba ani razu w ciągu gry nie kurwowałem na to, że Sargon robi coś czego nie chcę/nie planowałem - zawsze skacze dokładnie tam gdzie chcę, zawsze uderza dokładnie tak jak chcę. Movement to ogromna część tej gry i tutaj jest zrealizowany na medal. Na ten moment jestem bardzo zadowolony z powrotu serii, a narzekaczy piszczących coś o grze ze smartfonów i CZARNYM KSIĘCIU WOKE GÓWNO pomińmy, bo szkoda na nich czas marnować.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Daffy napisał:

Mario rabbidsy są przecież dobre

No mnie nie urzekły, a drugą część odpuściłem totalnie, gdyby nie miały Mario w tytule to byłoby 6/10 jako gra strategiczna:). 

 

Ale to nie tak że Ubi nie robi już dobrych gier, niemniej jednak ostatnia tak wysoko oceniana to był Black Flag na start PS4, 10 lat temu. 

Odnośnik do komentarza

Oj, jest wysoko, jest. Im dalej w las tym lepiej, jak to w metroidvańkach bywa. Odblokowują się nowe skille, nowe możliwości, a to nadal cały czas utrzymuje wysoki poziom. Jest ten flow, gierka płynie i dodatkowo zaczęła trochę skilla wymagać zarówno w ppatformingu jak i w walce. Bardzo, bardzo dobry tytuł na początek nowego roku :banderas:

Odnośnik do komentarza
Jak zaczniesz pisać nie z pixela 6 i nie z tapatalka to ci odpowiem.
Wolę sobie Kiszczaka obejrzeć na pixelu.





Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka


Ogólnie sympatycznie to wygląda, nie biega się w 5 jest unik jest parry a jak zginiemy to masz klasycznie powtórkę.
Wiadomomo że łatwa gierka dla dzieci, ale minimum przyzwoitości jest.

  • Haha 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Square napisał:

Ta wersja Deluxe warta? Ten strój ma jakieś fajne staty, Amulet przydatny czy pierdoła?

Poradnik ma coś ciekawego?

Możesz bez żalu kupić zwykłą i przyoszczędzić te pięć dych. Skórki to tylko skórki, amulet tak jak Szermac napisał przyda się może tylko jak będziesz maksować grę, a poradnik to raczej taki cyfrowy artbook niewart zachodu.

 

W zamian za dobrą poradę potrząśnij proszę szrancem, żeby stosował się do forumowych standardów w swoich postach jeśli chodzi o ich formę i będziemy kwita

  • Dzięki 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...