Skocz do zawartości

Prince of Persia The Lost Crown


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tru zagrajmerow tak ale dla casuali liczy się graficzka i sztuczny hajp nakręcony reklamą w tv i trailerami.
No nie zestawisz tego z gow.
Sam mam kolegę soulsiarza i mu polecałem wiele razy hollow knight I inne perełki 2d Ala soulsy i odpowiedz jest zawszę taka sama.
Gunwo bez grafiki, elo.

Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To z amuletami to trochę kutasiarskie zagranie, bo właśnie się zastanawiałem dlaczego mi pokazuje 97,6%, mimo że wyczyściłem i wylizałem całą mapę (czysta przyjemność). Bo po co miałbym ulepszać amulety, których nie używam. 

Ech, trzeba będzie jutro na chwilę odpalić grę i dobić dla poczucia skompletowania, bo materiałów/waluty mam nazbierane.

 

Świetna gierka. Takie tegoroczne Afterimage, hehe.

Odnośnik do komentarza

Ja mam ze 30 godzin na liczniku i około 60%. No, ale ja się wkręciłem mocno i liżę ściany by nie przegapić ukrytych pierdół. Często wracałem do odkrytych miejsc jak zdobyłem nową umiejętność, tylko po to by się przekonać, że inny skill był potrzebny. Potem trzeba było znowu tam dojść.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Square napisał:

Dobiłem dzisiaj 100%, jakby co to ulepszenia amuletów się wliczają. Co ciekawe w Dolnym Mieście pokazuje mi 25/26 skarbów, nie wiem czy błąd  czy to się akurat nie wlicza.

18d666d6f4e64-screenshotUrl.jpg?ex=65ce7

 

Brawo,gratsy!!! ja mam 38h i tylko 70%, zrobi się kwestia kilku godzin.Czy wbiłeś Platynowe trofeum???

Edytowane przez panborysek
BrawoBrawo,gratsyz ja mam 38h i tylko 70%, zrobi się kwestia kilku godzin
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam mały problem bo chyba zablokowałem sobie dalszy postęp w grze :/

W Górnym Mieście, we wschodniej części po drodze do Haftoranga jest lokacja w której trzeba podnieść różowy kanister i umieścić go nad kratką w podłodze. Problem polega  na tym, że ja ten różowy kanister zostawiłem na półce po prawej stronie, a żeby dostać się na tę półkę muszę wskoczyć na dwie platformy które się wysuwają po umieszczeniu tego właśnie kanistra pod nimi. Podsumowując. Nie mogę otworzyć kratki w podłodze i ruszyć fabułę dalej bo kanister został w niedostępnym dla mnie miejscu. Wychodzenie z lokacji, uruchamianie gry ponownie nie sprawia, że kanister respi się w swoim oryginalnym miesjcu. Jakieś pomysły co mogę z tym zrobić oprócz przejścia gry jeszcze raz? :>

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Dobra, udało się zejść na dół

Tam było kółko i krzyżyk? Nie tam, trochę wcześniej.

 

Znalazłem tą brakującą skrzynie w Dolnym Mieście, dalej 100% więc ta ikona kryształów w każdej miejscówce się chyba nie wlicza do % wskaźnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...