Skocz do zawartości

Prince of Persia The Lost Crown


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Hahaha, szybko widzę się wyrobiłeś przez 200% podwyżki :D . 

8 stycznia wziąłem, bo miałem urlop tydzień. Dawałem sobie czas na ogranie do 2 lutego, bo persona 3. Ciachnąłem w sumie w 10 dni dwie gry xd na złość Panu prezesowi czy komu tam co coś bredził ostatnio, to nie zapomniałem anulować:)

Nie wiem czy polskie redakcje to przytaczały, ale im głównie o to chodzi, żeby ludzie sobie abonament kupili i zapomnieli anulować. Dobrze przekalkulowali i lepiej wychodzą gdy ktoś 3-4 miechy subskryocje albo i dluzej pociągnie niż grę kupi.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Donatello1991 napisał:

8 stycznia wziąłem, bo miałem urlop tydzień. Dawałem sobie czas na ogranie do 2 lutego, bo persona 3. Ciachnąłem w sumie w 10 dni dwie gry xd na złość Panu prezesowi czy komu tam co coś bredził ostatnio, to nie zapomniałem anulować:)

Nie wiem czy polskie redakcje to przytaczały, ale im głównie o to chodzi, żeby ludzie sobie abonament kupili i zapomnieli anulować. Dobrze przekalkulowali i lepiej wychodzą gdy ktoś 3-4 miechy subskryocje albo i dluzej pociągnie niż grę kupi.

Polecieli wszystkich po prostu w chuja, bo nie było żadnej sygnalizacji aż takich podwyżek, zresztą to ostatnio norma w każdej branży :). 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Screenshot_20240117-184527~2.png


Jak młody Ron Jeremy :D

ronjeremy.gif.2994785e31cf7957f384ac4e5aad12cc.gif
 

2 minuty temu, Butt napisał:

Kto to jest ten Kiszczak z wąsem?


Idol Szranca, jakiś random, co niedawno wypłynął na fali hejtu na dobre gierki i teraz się panoszy, głosząc swoim piskliwym głosikiem przepełnione gniewem opinie i "hot tejki", żeby klikanko było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie ma co się oszukiwać, są lepsze na rynku metroidvanie, ten nowy Pop to taki typowy średniak, nic odkrywczego, kopiuje nawet aż za bardzo jednego bossa z hollow Knighta, nie wiem skąd takie wysokie oceny 9/10 czy nawet 10/10 :lul:. Cena za tę grę jak dla mnie przesadzona, powinna kosztować na pewno poniżej tych dwustu złotych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...