Skocz do zawartości

Super Mario Bros. Wonder


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zapowiada się sztos i zagram z pewnością. NSMBU było do bólu nudne i generyczne, nie mogłem tego ukończyć, nawet pomimo zabawy w coopie. Wonder, w porównaniu do tej poprzedniej części, zapowiada się co najmniej bardzo dobrze. Plansze są bardzo kolorowe i te efekty 'wonder' (aka naćpania się :D) fajnie urozmaicą zabawę. Ja tam czekam, chociaż jestem z obozu fanatyków Mariana w 3d :)

Odnośnik do komentarza

Na pierwszym trailerze mi się podobało, a po tym materiale jest jednak trochę... meh. Design jest super, ale poszczególne światy wyglądają bardzo standardowo, mam nadzieję, że może coś ciekawego będzie w bonusowych. Niektóre odznaki wyglądają za bardzo jak samograj, zwłaszcza to odbijanie się od lawy i niewidzialność, oby dało się wyłączyć. No i jeszcze online, który oferuje kilka mało interesujących pierdół, a online co-opa oczywiście nie będzie.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Książe Florian jak widać przyczepiony cały czas do postaci

 

9422DD85-E302-4552-9615-32A11DC250B3.jpeg.fd64e9dfd2249f99e880ea363258d284.jpeg

 

7267E541-1591-4543-8404-2230590B6FBD.jpeg.e7f1a300eeb7f263d6d3afe60589d1a8.jpeg

 

znając wielkie Nintento to będzie z nim związana jakaś dodatkowa mechanika o której nic

 

pokaz jako tako, oceniam - 10/10

+

co mnie zachwyciło

rozwijanie mumii na śmierć, kostiumy słonia i wiertniczy, generowanie baniek mydlanych do skakania, nowi wrogowie sami zajebiści, uczucia starych wrogów animowane jak w bajce, alternatywne światy narkotyczne, wszystkie palety kolorów w planszach

 

zapowiada się na gargantuiczny tytuł,

 

Odnośnik do komentarza

Kumpel, którego ulubiona gra to New Super Mario Bros Wii (serio, przeszedł sam i w co-opie co najmniej kilkadziesiąt razy) kupił wreszcie w tym tygodniu Switcha oczywiście z NSMBW Deluxe i Zeldą. Jak mu napisałem, że w październiku wychodzi nowe Mario 2D to już był zajarany, a teraz jeszcze okazało się, że będziemy mogli grać online. Oj zrobiło Nintendo nam jesień 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, funditto napisał:

Kumpel, którego ulubiona gra to New Super Mario Bros Wii (serio, przeszedł sam i w co-opie co najmniej kilkadziesiąt razy) kupił wreszcie w tym tygodniu Switch, oczywiście z NSMBU Deluxe

 

Wcale nie taka ulubiona, jeżeli wstrzymywał się z zakupem sequela 11 lat...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chyba szykuje się kolejny w tym roku atak na 97mc, wpadło dużo preview, każda w takim stylu

 

It's going to be a cliché before we even get to the review stage but to state the obvious, Super Mario Bros. Wonder is wonderful. A return to form for the series, that seems to be easily the best 2D Nintendo platformer since Yoshi's Island in 1995. Maybe it'll even end up as better, but we'll have to play the whole game to know that – a prospect which we couldn't be more excited about.

Odnośnik do komentarza

- "Mario Wonder przywróciło moją miłość do 2D Mario, czekałem na tę grę 20 lat (...) grając w Super Mario World, tak sobie wyobrażałem, że to by wyglądało "w rzeczywistości", żadna gra wcześniej tego tak nie oddała"

 

- "od razu chce się przejść level innymi postaciami, bo możemy coś odkryć (...) niby klasyczny standard, ale jest w tej grze tyle, że nie można się oprzeć"

 

- "wesoły, dziki i bardzo dziwny. (...) Gra od początku daje uczucie świeżości i nowej energii, choć znowu Bowser porwał księżniczkę"

 

- "przyjemność bycia znowu w tym platformówkowaniu z Mario, ale każdy level to coś, czego jeszcze nie było (...) Wizualnie gra olśniewa, nie mogłem uwierzyć, ile kolorów i detali można było wpakować w każdy punkt (...) Tyle poziomów, postaci, znajdziek, nie mogę się doczekać na kolejne levele, na granie znowu tych samych leveli, i na granie ze znajomymi i rodziną"

 

 

HYPE TRAIN PRZYJECHAŁ, WSIADAJCIE

 

image.png.7edd14a9ac0e7fcb065ec914772eeeea.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...