Skocz do zawartości

Super Mario Bros. Wonder


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Rozi napisał:

Dzisiaj o 19 koniec embargo na recki, podobno.

Famitsu 36/40, Spiderman 2 38/40 co ciekawe. 

 

https://www.gematsu.com/2023/10/famitsu-review-scores-issue-1820

dla porównania:

 

Super Mario 64: 39/40 Super Mario Sunshine: 38/40 Super Mario Galaxy: 38/40 Super Mario Galaxy 2: 37/40 Super Mario 3D Land: 38/40 Super Mario 3D World: 38/40 Super Mario Odyssey: 39/40

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Przecież nie ma jeszcze innych recenzji, ta gównogazeta japońska to najlepsza gazeta japońska, ale wiadomo, niska ocena, więc trzeba hejtować, że są chujowi xDD.

Na głowę upadłeś albo nuda weszła za mocno.

 

Famitsu to zawsze była govno gazetka, widziałeś jak tam wyglądają te recenzje? Trzy zdania i ocena, są legenda bo to najstarsza gazeta z ojczyzny konsol i tyle. A ich oceny to wogole kopalnia beki, kiedyś jeszcze byli surowi jeśli chodzi o 40/40 ale ostatnie lata to żenada i wygląda to jakby gierki były oceniane z maszyny losującej

 

Ale rozumiem namiot w spodniach że spider u nich wyżej niż słonik więc trzeba latać po forum z cw ;)

 

Dam pro tip, chyba nigdy Mario 2d nie miało średniej na metacritic powyżej 90 więc spider najprawdopodobniej będzie miał wyższą średnią to liczę że na zawał z radości nie zejdziesz 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Daffy napisał:

Na głowę upadłeś albo nuda weszła za mocno.

 

Famitsu to zawsze była govno gazetka, widziałeś jak tam wyglądają te recenzje? Trzy zdania i ocena, są legenda bo to najstarsza gazeta z ojczyzny konsol i tyle. A ich oceny to wogole kopalnia beki, kiedyś jeszcze byli surowi jeśli chodzi o 40/40 ale ostatnie lata to żenada i wygląda to jakby gierki były oceniane z maszyny losującej

 

Ale rozumiem namiot w spodniach że spider u nich wyżej niż słonik więc trzeba latać po forum z cw ;)

 

Dam pro tip, chyba nigdy Mario 2d nie miało średniej na metacritic powyżej 90 więc spider najprawdopodobniej będzie miał wyższą średnią to liczę że na zawał z radości nie zejdziesz 

Wiem, ale ja tylko wrzuciłem wynik w odpowiedzi od Roziego na embargo z recek, wiem, że Famitsu dał 40/40 dla RE6, ale mają fajną skalę i zawsze wrzucają recki gier z Japonii przed embargo, stąd są popularni i analizowani xD. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Najniższa ocena dla Mario w historii Famitsu (oni zawsze zawyżają score'a) razem z New Super Mario Bros. 2. 

Obstawiam meta 85, ale wiadomo, dla fanów będzie dobra zabawa, jak zawsze w Marianie, już w preview było sporo narzekań, że każda postać tak samo się prowadzi, że trochę brakuje variety itp. 

 

Średnia 85 to dość standardowa ocena dla gier Nintendo i najczęściej dostarcza naprawdę fantastycznych produktów. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Wiem, ale ja tylko wrzuciłem wynik w odpowiedzi od Roziego na embargo z recek, wiem, że Famitsu dał 40/40 dla RE6, ale mają fajną skalę i zawsze wrzucają recki gier z Japonii przed embargo, stąd są popularni i analizowani xD. 

Rozi to nawet chyba stref czasowych nie ogarnia, embargo schodzi prawie jak zawsze u Nintendo czyli o 15 naszego czasu w środę czyli za 40min

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...