Skocz do zawartości

Super Mario Bros. Wonder


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi jak praca dla Nintendo mdr. Głównie jest to decyzja producenta Tezuki czy taki w ogóle wyznaczać, ale w trakcie generacji konsoli rzadko kiedy jest to istotne dla Nintendo odgórnie.

 


"Nie chciałem, by była sytuacja, że mówimy: chcielibyśmy zrobić X, ale nie wyrobimy się na termin, nie robimy tego". 

 

"Myśleliśmy o tym, by było więcej odznak, by można było je zmieniać na luzie podczas levelu. Ale nie pasowało to do Mario, robiło się Zeldowate. Mario ma jednak prostszą rozgrywkę"

 

"Jestem smutny, gdy ktoś przejdzie raz level i nigdy nie wraca. Chcę, by klepali je wielokrotnie"

 

"Zebraliśmy pomysły od wszystkich członków - nieważne jak długo są w Nintendo, nieważne nad jakim aspektem gry pracowali. Zebrało się pewnie ponad tysiąc, może dwa tysiące pomysłów. Z nich wybieraliśmy nad czym popracować"

Odnośnik do komentarza

Pyknąłem parę lvli na PGA. Zapowiada się na najlepsze mario 2D od lat. Te wariacje gameplayowe po zeżarciu grzybów i badge (modyfikatory) naprawdę odświeżają skostniałą formułę. Oprawa jest przepiękna (na małym ekranie ;))

 

Dodatkowy plusik za aspekty społecznościowe, szybkie i naturalne dołączanie online, emotki, duchy innych graczy (Nintendo zaczyna ogarniać internety!).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, iluck85 napisał:

Dużo gimbazy? Za stary jestem na te PGA- głośno, ścisk, ulane dzieci spocone i za nimi umęczeni rodzice trzymający ich kurki :newell:

Na strefie Nintendo niestety dużo. Warto było być w piątek, droższy bilet i dużo mniejszy tłum niż sb-ndz. Za to duży szacun dla lokalnego N, niby nie mamy wydawcy w PL, a strefa Nintendo chyba najlepsza. Można ograć praktycznie wszystkie exy, w tym przedpremiery. Switchów jest w chooy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Arikos napisał:

Ciekawe jak będzie z poziomem trudności

 

Nintendo Switch to ogólnie tendencja obniżania poziomu trudności w grach. Tutaj chyba nie ma co liczyć na zmianę tej polityki.

Choć jest nadzieja, że twórcy ominęli ten przykaz. Podobno w jakimś wywiadzie wspominali, że mieli sporo swobody. Może te niezniszczalne postacie typu Yoshi czy Nabbit, to jedyne ułatwiaczki?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ken Adams napisał:

Dostałem wiadomość ze sklepu (shock_games), że dystrybutor Nintendo wycofał bonus do gierki, którym była piłeczka stresowa. Zostały same naklejki.

Kto zamówił zestaw z gniotkiem nie dostanie gniotka.

wunderbar

Ja to samo, a kurwa na allegro days zwykła edycja była za 219, a tu z naklejki przepłaciłem 20zl. Niby można zwrócić, ale za tyle i tak się już nie kupi :nosacz2:

  • This 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MichAelis napisał:

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy kolejną informację od Nintendo że zamiast piłeczki antystresowej będą :
- zestaw 3 przypinek z Mario Wonder
- dwustronny plakat
- arkusz naklejek

 

:szopenhauer:może przezyje

A czy ma znaczenie co będzie leżało zakurzone (i zapomniane) w folii w szufladzie :-)?

  • This 1
Odnośnik do komentarza

U mnie to kwestia priorytetowa, gra - grą ale jak młody dostanie jeszcze bonusy to już będzie radość x200%. Nieważne jakie, byle by były a im więcej tym lepiej, liczy się ta chwila jak dostaje i otwiera paczkę, nawet samo wyjęcie z paczkomatu to już atrakcja i większy karton niż standardowo. Tego nie da się opisać, nie zastąpisz tego żadnym kotem czy psem, inna liga.

 

Wiadomo, że 2 dni po to już szuflada itd. Ale jak ktoś mnie pyta czy warto dla tych momentów w takie bajery inwestować to odpowiadam: warto, w chuj.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

No ale ten gniotek słonik to byłby chyba najlepszy preorderowy gratis jaki by mi się przytrafił - nie dość, że świetnie prezentowałby się na półeczce, to jeszcze byłby funkcjonalny.

 

A tak wyszło jak zwykle - naklejki, plakat (zazwyczaj złożony w kosteczkę, żeby nie dało się go wykorzystać), przypinki, zawieszki, magnesy, etc.

Osobiście z tych ostatnich najsłabsze to właśnie przypinki. Magnesy nawet spoko - i na lodówkę, i na tablicę magnetyczną.

Zawieszki też zdarzają się fajne (choć ostatnie które mi się naprawdę podobały pochodzą z czasów MarioKart8... ale Luigi'sMansion3 też miał nawet spoko).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...