Skocz do zawartości

Dave the Diver


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Robisz research i ulepszasz istniejące przepisy? Możliwe, że żaden domyślny przepis nie pozwala skoczyć wyżej, na pewno trzeba ulepszyć by mieć najwyższy możliwy taste. 

W sensie weź to danie co ma 95 i daj na nim Enhance.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pan Ogórek pisze. Jak masz dania które dają max 95 taste to nie podbijesz wyżej dopóki nie ogarniesz lepszych dań dających więcej. Często te specjalne dania robione na eventach dają dużo albo da się też na luzie ulepszyć zwykłe dania do wysokiego poziomu bo sporo z nich używa popularnych rybek. Przy ostatnim poziomie jest troszkę problemów, przynajmniej u mnie było zanim to wbiłem bo nie mogłem znaleźć rybek i składników których potrzebowałem do ulepszenia. :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem fabułę w tym cudeńku, mam ponad 35 godzin na liczniku, a jeszcze pobawię się chętnie prowadzeniem susharni. Ta gra to absolutny diament, nie nudziła ani przez moment i ani przez moment nie przestawała zasypywać nowymi mechanikami. Ktoś pisał, że ta gra nie ma core - no ma, nurkowanie i prowadzenie restauracji, ekonomię i zarządzanie zasobami. Te wszystkie minigry to było czyste złoto, niby proste, ale urozmaicały wszystkie czynności. Czuć masę serducha włożonego w ten tytuł. Nie ma nic robionego pod tabelki, tylko tony zabawy. A pisałem o obłędnej grafice (3D połączone z pikselozą) i muzyce? Sorry TOTK, ale Dave wskakuje u mnie na GOTY 2023.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

2024022516372200-51BEA7973C87228A2BBCCE8426C0F5F7.thumb.jpg.5167b6124aa11a1e5d98185bd35b5875.jpg

 

Nadrobiłem Nurka. Ogólnie zachwyt - nad każdym pomysłem, minigierką, cutscenką i wizualiami. Tytuł relaksujący, stworzony z serduchem. Idealny na Switcha.

 

Pod koniec main quest zaczyna być trochę męczący, bo kręci sie wokół tego samego. Życzyłbym sobie też większego nacisku na prowadzenie knajpy, mniejszego na łowienie ryb (w sumie można skipować), ale i tak świetnie się grało.

 

Skończenie fabułki zajęło mi 28 growych dni, 30 godzin w rzeczywistości - czyli jest co robić.

 

Teraz zostaje wracanie co jakiś czas na szybką rundkę i kompletowanie kolekcji rybek. Polecam! 

 

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.10.2023 o 17:40, Shankor napisał:

Ja czekam na premierę na PS5, jeśli kiedyś nadejdzie. No ale chyba kasa im się zgadza, więc trzymam kciuki.

Co prawda mój kochany buziaczek @Velius już mi podarował pod choinkę wersję na steam, ale jeśli ktoś czeka to lepszej wiadomości nie mógł dostać. Dave the Diver w PS+ Extra od 16 kwietnia.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...