Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już MW2 sprzedałem za 140 zł. Tyle co sobie pograłem to moje ale mimo wszystko cieszę się, że pogoniłem dziada i dzięki temu oraz Activision Blizzard mam wolne prawie 500 zł na cokolwiek innego :kaz: Zwykle po prostu jechałem do sklepu po pudełko z nowym CoDem a teraz mam przed sobą tyle możliwości :banderas:

Odnośnik do komentarza

A mi się wydaje, że ta gra będzie naprawiana systematycznie i wyprowadzana na prostą. Przecież info już poszło w świat i formalnie to seria Microsoftu, a im chyba będzie zależało, żeby ta opinia była chociaż przyzwoita. Chociaż kto tam wie, może ta część się nie liczy i dopiero następną potraktują jak swoją.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co tu można naprawić szczerze mówiąc, zwłaszcza że już mówi się, że mapy z MW2 2022 będą tutaj dodawane sukcesywnie w sezonach :kekw: Wiadomo jakieś bugi, lekkie zmiany w gameplayu będą, ale kampanii nie naprawią, uczucia sprzedawania DLC za pełną kwotę też nie. Wiadomo jak ktoś nie grał w OG MW2 lata temu to może się spoko bawić, ale mi się nie chce biegać znowu po tych samych mapach, tylko lekko odświeżonych.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

5h za mną. Ogólnie rewelacja, ale niektóre mapki wydają się za duże.

Fajnie, że bronie przechodzą. Mogę cisnąć Taq 56. Z nowych to SVA 545 jest OP.

Od razu mówię, że masa czempionów z rankedow biega po serwerach, więc nowi czy niedzielni do włączenia rankedow mogą mieć cieżko przez matchmaking.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Donatello1991 napisał:

5h za mną. Ogólnie rewelacja, ale niektóre mapki wydają się za duże.

Fajnie, że bronie przechodzą. Mogę cisnąć Taq 56. Z nowych to SVA 545 jest OP.

Od razu mówię, że masa czempionów z rankedow biega po serwerach, więc nowi czy niedzielni do włączenia rankedow mogą mieć cieżko przez matchmaking.

Które mapki wg Ciebie są za duże? Są jakieś nowe oryginalne mapy czy wszystko to recykling z poprzednich części?

Odnośnik do komentarza

Wszystkie mapy są z og mw2, tam polowa map to była wieksza niz dowolna mapa z Coda z poprzedniego roku :reggie: No ale ludzie jak muchy, każde gówno zjedzą. 

 

Z ciekawości co jest rewelacyjnego? W sensie coś nowego w tej części jest rewelacyjnego, czy po prostu cieszy granie bronmi z mw2 na mapach z mw2, tyle że innego mw2? :kekw:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bartg napisał:

Wszystkie mapy są z og mw2, tam polowa map to była wieksza niz dowolna mapa z Coda z poprzedniego roku :reggie: No ale ludzie jak muchy, każde gówno zjedzą. 

 

Z ciekawości co jest rewelacyjnego? W sensie coś nowego w tej części jest rewelacyjnego, czy po prostu cieszy granie bronmi z mw2 na mapach z mw2, tyle że innego mw2? :kekw:

Na prawdę większe? Dla mnie w MWII połowa jest do wywalenia. Dopiero od 3 czy 4 sezonu zaczęli dodawać fajne małe mapki. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Hubert249 said:

Na prawdę większe? Dla mnie w MWII połowa jest do wywalenia. Dopiero od 3 czy 4 sezonu zaczęli dodawać fajne małe mapki. 

 

Tak mi się wydaje z tego co pamiętam oryginał kiedyś CoD miał większe, taktyczne mapki i gra nie polegała tylko na bieganiu, slide cancelowaniu i umieraniu co 5 sekund. W poprzednią część najlepiej grało mi się na mapach typu Valderas, Himelmatt itd, gdzie faktycznie można było pobiegać parę sekund bez śmieci i fajnie nadawały się na 10vs10.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bartg napisał:

Z ciekawości co jest rewelacyjnego? W sensie coś nowego w tej części jest rewelacyjnego, czy po prostu cieszy granie bronmi z mw2 na mapach z mw2, tyle że innego mw2? :kekw:

 

pytasz o to forumowego błazna który kupuje skórki z bundli co chwila. Oczywiście ze jest zachwycony i rewelacja, zero zaskoczenia

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...