Skocz do zawartości

Red Dead Redemption & Undead Nightmare


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

A odnosnie do wersji pc czy remake'a, to nie byla jakas historia ze kod rdr to takie spagetti, ze samo r* dziwi sie, jak to w ogole dziala i nikt nie chce tego w ogole ruszac?

Takie chodzą plotki. Może to być prawda biorąc pod uwagę, że nie robią portu na pc i tylko bawią się w szybki port.

 

Tylko cały czas nie rozumiem tej całej mapy z RdR w rdr2. Tak jakby był pomysł na port, a później im przeszło :reggie:

Odnośnik do komentarza

Baza narzekaczy w internetach to jest promil ludzi, którzy graja w serie gta. Online gta v to jest typowa gra dla casuali jak fifka - czyli casualowych graczykow, ktorym malo co przeszkadza w grach rockstara. A skoreczki do swoich awatarow oraz samochody kupują chętnie.

 

Do kołchozu za dnia, zaś w nocy gta :niki:

Odnośnik do komentarza

No dobra. Ale ja nie mam ps3, nie mam pc do grania a chetnie ogralbym jedynke ponownie po latach, polozyl ja na polce obok drugiej czesci. Zupelnie tak samo jak od lat mam ochote na MGSa i zrobie tak samo z niedawno zapowiedziana kolekcja. 

Owszem, te ich 50 euro to cena z dupy ale tez nigdzie mi sie nie spieszy. Tak samo jak trylogia, dzieki narzekaniu stanieje w ciagu trzech miesiecy do przyzwoitych 30 euro.

Tak wiec na spokojnie ogrywam backloga, ogram mgs-a, kupie sobie finala siodemeczke rebirth a zaraz pozniej rdrka niestety w starej oprawie.

A skoro juz rezygnuja z remakeow to czy aby nie beda chcieli zrobic 3 czesci za kilka lat? Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

Możesz umilić sobie ten czas, no nie wiem... włączając RDR (które już masz) na Xboxie (którego masz w domu)? :leo:

 

On musi mieć na switcha, co by mógł się zesrać w kiblu z wrażenia grając w komboje. Takie to zjebane graczyki, dzięki takim frajerom mamy jak mamy w giereczkowie, czyli chujnię.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce kupic to kupi. Piedolenie faki to już wyższy poziom schizofrenii. Wychodzi port starej gry na switcha? No jak ktoś chce mieć na kiblu do srania to kupi, innej opcji nie ma wiec nie wiem po chuj to umoralnianianie. Plus to pierdzielenie o tym ze tak jest w giereczkowie. No jeśli są tacy co kupią to jest dobrze. Jakby nie było popytu to by nie wydawali. Niektorzy to w jakiejś poyebanej iluzji żyją.

Edytowane przez LiŚciu
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, LiŚciu napisał:

 No jeśli są tacy co kupią to jest dobrze. Jakby nie było popytu to by nie wydawali. 

 

Liściu jesteś na forum dla graczy, a dziwisz się, że dla graczy najważniejszy jest poziom gier, a nie to jak one się sprzedadzą. Mi jako graczowi też się nie podoba, że sprzedawane są stare, ograne już gry, który są świetne, ale nie czekam nie w ogóle. Nie kupiłem trylogii GTA, nie kupię też Red Dead Redemption. Wolałbym, żeby wyszło w końcu GTA VI i żeby Rockstar wydał jakąś mniejszą grę, jak kiedyś Bully dla przykładu. I troche w tym jest prawdy, że Rockstar nic takiego nie wypuści, bo się bardziej opłaca wydać Red Dead Redemption za 200 zł (chociaż na Xboxie jest za 100 zł, a w promocji za mniej), więc trochę narzekanie jest uzasadnione.

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, KJL napisał:

 

Liściu jesteś na forum dla graczy, a dziwisz się, że dla graczy najważniejszy jest poziom gier, a nie to jak one się sprzedadzą. Mi jako graczowi też się nie podoba, że sprzedawane są stare, ograne już gry, który są świetne, ale nie czekam nie w ogóle. Nie kupiłem trylogii GTA, nie kupię też Red Dead Redemption. Wolałbym, żeby wyszło w końcu GTA VI i żeby Rockstar wydał jakąś mniejszą grę, jak kiedyś Bully dla przykładu. I troche w tym jest prawdy, że Rockstar nic takiego nie wypuści, bo się bardziej opłaca wydać Red Dead Redemption za 200 zł (chociaż na Xboxie jest za 100 zł, a w promocji za mniej), więc trochę narzekanie jest uzasadnione.

To jest gra sprzed 2 generacji. Wychodzi ta sama wersja na nowsze konsole. Kupi ten co nie grał wcześniej albo ten co chce mieć to na kibel. Lepiej jakby została ta gra w getcie x360/ps3? No to chyba nie jest podejście dobre dla graczy w którym żeby zagrać w gierkę trzeba mieć stary sprzęt w domu. 
 

 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LiŚciu napisał:

To jest gra sprzed 2 generacji. Wychodzi ta sama wersja na nowsze konsole. Kupi ten co nie grał wcześniej albo ten co chce mieć to na kibel. Lepiej jakby została ta gra w getcie x360/ps3? No to chyba nie jest podejście dobre dla graczy w którym żeby zagrać w gierkę trzeba mieć stary sprzęt w domu. 
 

 

 

Przecież jest ona obecna na Xboxie, jest w storze za 100 złotych więc na XONE i na Xbox Series X możesz zagrać. Taka cena jest okej, ale wydawanie 200 złotych w sytuacji zwykłego portu to jest przesada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...