Skocz do zawartości

Red Dead Redemption & Undead Nightmare


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Suavek said:

Nie. Piszę, że to odrębne kwestie. Podałem przykłady mi bliskie - pozytywny, i negatywny. Ale zarazem są gry, porty, których z tego samego powodu nie kupiłem wcale, albo nie od razu za pełną cenę, i do tego właśnie dążę.

 

Jeśli wydawca robi chujowy port za dużą kasę, to sprzeda go co najwyżej zatwardziałym fanom. Reszta będzie zrzędzić na forach, albo czekać na promocję/gamepassa.

 

Jeśli wydawca robi porządny port, za sensowną kasę, to sprzeda go większej ilości osób. Zarówno fanom, jak i nowym odbiorcom. Daleko szukać nie trzeba, bo raz jeszcze przywołam Quake 2. Wspomniana Persona 4 Golden też była bardzo ciepło przyjęta i dobre słowo szybko się rozeszło.

 

Koniec końców nie wiem, co faktycznie jest bardziej opłacalne. Może faktycznie lepiej zrobić na odwal "bo owieczki i tak kupią". Nie wiem. Ale nie będę wrzucał do jednego wora porządnych i chujowych portów, bo " za wszystko odpowiada sentyment".

 

EDIT:

Chcesz inny przykład? WarCraft 3: Reforged. Jedna z moich ulubionych gier młodości. Bardzo wyczekiwałem na Remaster, miałem zamiar składać Pre-Order, po czym się okazało, jak chujowa jest to wersja, jak wiele zmieniła na gorsze. Więc powiedziałem "kij im w oko" i nie kupiłem do dziś, pomimo promocji. Wolę odpalić wersję na CD, niż płacić Activision za tak parszywy "remaster". Sentyment w tym przypadku absolutnie nie zwyciężył.

 

I dlatego spieprzone i krytykowane GTA poszło w 10 milionach. To dowód tego co napisałeś: dobre remake gracze kupia, a zle nie. Wake up! Zresztą. Spieprzonego portu Warcrafta nie kupiłeś. Nostalgia zbyt mała. Spieprzony port Nocturne kupiłeś. Nostalgia wystarczająca. Leniwego portu RDR nie bierzesz. Nostalgia zbyt mała. Leniwy port MGS bierzesz, bo nostalgia jest wystarczająco silna. I rest my case

 

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie no jak na switcha to się postarali z portem, jest świetnie mając na uwagę jaki to jest sprzęt, ma ktoś ciśnienie by grać w to przenośnie, a dodatkowo nigdy nie grał w rdr to można łykać

 

Natomiast port na PS4 i brak wersji na pc to jest jakaś patologiczna skala dymania.

  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jak ja sie cieszę ze ostatnie moje gry R* to były GTAV jeszcze na PS3 na ktore z reszta i tak sporo czekaliśmy :lol: a ostatnio poszła kaska na limitke RDR2 co było bardzo słusznym wyborem :banderas:  Od tamtej pory nic a nic a o remasterach sie nie wypowiadam bo nie ma o czym pisać. W sumie to czekam juz tylko na GTA:VIce :banana:

Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, Shen said:

Wielu co tu teraz narzeka na leniwy port, brało na premiere Super Mario 3D All-stars odpalone na emulatorku w 30fps za ponad 2 bomby, ale nie bede wyczytywac :niki:

Na pewno nie ja, ale Switchowcy to jest podgatunek gracza więc nie można ich traktować normalnie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Wielu co tu teraz narzeka na leniwy port, brało na premiere Super Mario 3D All-stars odpalone na emulatorku w 30fps za ponad 2 bomby, ale nie bede wyczytywac :niki:

W kolekcji mario za 200zł były jednak 3 gry i jedna z nich miała 60fps.

 

Na switcha przecież to dobry deal ten rdr nie rozumiem narzekania. 

Ten dodatek undead jest mega fun. Multiplayer wywalili więc też plus.

 

Rdr pod kołderką? Tylko na Nintendo 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Krzysztof93 napisał:

w sumie wiecie, że nie trzeba tego kupować? Ja nie kupiłem i powiem wam, że nikt tego nie sprawdza i jest gitówa z fartem mordy.
no wiem, że mówimy o branży gierkova czyli zbiorowy hejt, narzekanie = rekord sprzedaży :kekw:

Masz farta mordo, u mnie wczoraj policja waliła do drzwi bo szukają osób które nie kupiły rdr na ps4. W ostatniej chwili zgasiłem wszystkie światła, wstrzymałem oddech i udało się zasymulować, że nikogo nie ma w domu :) Ciekawe czy dzisiaj będzie nalot czy będą dalej sprawdzać mieszkania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...