Skocz do zawartości

Red Dead Redemption & Undead Nightmare


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, McDrive napisał:

No ja niestety pewnie kupię, bo na PS3 ominąłem, a teraz nie chce mi się wyciągać starej konsoli z piwnicy z nadzieją, czy w ogóle uruchomi się.

No to jak nie grałeś, to żadne niestety. Nie ma co się zastawiać tylko brać i grać w tę kozacką gierkę. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Ale to chyba lepiej kupić na promce niż za pełną cenę? Skoro się nie ograło przez te 13 lat to kilka miesięcy więcej nie powinno być problemem.

Nie wiem co, dla kogo będzie lepiej, ponieważ tak głęboko nie analizuje tak dużych inwestycji. Zapewne kolega McDrive wybierze najlepszą dla siebie opcje :) 
 

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś się zastanawiał, gdzie idzie ta cała kasa z kotletów i micro$ - Take Two Interactive execs' pay doubled this year (axios.com)

 

A i tak większość kupi, mimo zrzędzenia. Jak nie na premierę, to później. Może nawet sam kiedyś kupię w dużej promocji, ale to dlatego, że nie grałem nigdy w RDR, na PS3 już mi się nie chce, klocka nie mam, no to oferta akurat dla mnie. Ale fakt, że wydaje to jakieś dzikie studio na last-geny mimo wszystko beka. Brak PC również - pewnie by nie potrafili ogarnąć, więc nawet się nie podjęli. Oby nie zjebali jak Trylogię.

 

A R* i TT jebać za te perfidne praktyki.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Suavek napisał:

A i tak większość kupi, mimo zrzędzenia.

Naah, sześć lat temu kupiłem za 50zł, wystarczy. Potem dorzuciłem cyfrę na przecenie jakby coś się stało z płytkami.

 

I oba te zakupy łącznie wyniosły mnie mniej niż połowę tego, co oni sobie obecnie krzyczą :leo:

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to tak, kupie. Uwielbiam RDR i czekalem od lat na remake( naiwniak). W zamian dostane tego kasztana ale bedzie mi pasowal na polce z dwujeczka, ogram bo uwielbiam ta gre a pamietam z niej minimum( UN nigdy nie ukonczylem). Co oczywiscie nie oznacza,ze tego wystepku sobie nie zapomne przy planowaniu dalszych zakupow.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ten żydek Zelnick jednak ma łeb na karku bo zna graczyków jak własną kieszeń "gardze takimi remasterami ALE i tak kupie bo coś tam coś tam" :beka:

Następnym razem jak będziecie płakać czemu rdr nigdy nie dostał dojebanego rimejku na silniku dwójki to spójrzcie w lustro i zobaczycie winowajce :) 

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, okens napisał:

W zasadzie to tak, kupie. Uwielbiam RDR i czekalem od lat na remake( naiwniak). W zamian dostane tego kasztana ale bedzie mi pasowal na polce z dwujeczka, ogram bo uwielbiam ta gre a pamietam z niej minimum( UN nigdy nie ukonczylem). Co oczywiscie nie oznacza,ze tego wystepku sobie nie zapomne przy planowaniu dalszych zakupow.

 

buahahah

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Pupcio said:

Ten żydek Zelnick jednak ma łeb na karku bo zna graczyków jak własną kieszeń "gardze takimi remasterami ALE i tak kupie bo coś tam coś tam" :beka: (...) spójrzcie w lustro i zobaczycie winowajce :) 

 

On 8/7/2023 at 8:50 PM, Pupcio said:

Ale na jakiejś promce na stówe wleci kiedyś kołderka edition

 

Pupcio Ty już widzę polemizujesz sam ze sobą. Tabletki się skończyły?

Edytowane przez jimmyyy8
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, okens napisał:

W zasadzie to tak, kupie. Uwielbiam RDR i czekalem od lat na remake( naiwniak). W zamian dostane tego kasztana ale bedzie mi pasowal na polce z dwujeczka, ogram bo uwielbiam ta gre a pamietam z niej minimum( UN nigdy nie ukonczylem). Co oczywiscie nie oznacza,ze tego wystepku sobie nie zapomne przy planowaniu dalszych zakupow.

 

Lepsza wersja ps3. Ładniejsze pudełko :drakeyeah:

 

U mnie na półce wersja ps3 z truposzami i wystarczy. 

Do tego GTA IV goty edition i odpalam sobię od czasu do czasu. Mimo lat to wciąż gry jedyne w swoim rodzaju i warto mieć zawsze w szafie ps3/x360 by sobie wracać do kamieni milowych gejmingu.

 

Najgorsze jest to że ta wyżygana wersja rockstara sie sprzeda i z kolejnymi markami będą robić to samo.

 

 

i-red-dead-redemption-goty-gra-ps3.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Aleks napisał:

Smutnych czasów dożyliśmy. Dawniej czekalibyśmy na nową część RDR. Troszkę później liczylibyśmy na jakiś dodatek fabularny. Dziś chcemy remaster starszych gier (60 klateczek i wszyscy szczęśliwi?). A dostajemy takie coś. :balon:

 

Mi też się to nie podoba, ale takie czasy. Gracze wolą zagrać kolejny raz w to samo, zamiast spróbować czegoś nowego, więc twórcy robią to co chcą gracze. Poza tym jest jeszcze cała masa gier, których nikt nie odnowił, a już teraz praktycznie wszystko co wychodzi to są remake, więc wątpię, żeby to się zmieniło. No będą wychodziły też bezpieczne odsłony kolejnych gier typu Call of Duty czy Assassin's Creed. Z jednej strony to dobrze, bo wychodzą tytuły, których się kiedyś nie ograło (ja tak miałem np. z świetnym remakem Resident Evil 2), ale to nie jest to czego oczekuję po nowych konsolach, dlatego na razie Playstation 5 ani Xboxa One X nie mam bo nic takiego nie wyszło, żebym jakoś załował nieogrania. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...