Skocz do zawartości

Red Dead Redemption & Undead Nightmare


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Krzysztof93 napisał:

a teraz ile muszę wydać żeby pograć we wstecznej jak nie mam jeszcze ani pudełka ani cyfry?

 

a nie wiem 100? dalej mniej :) ale trochę ciekawi czy teraz coś się zmieni z przecenami cyfry z 360 bo wcześniej to chyba co miesiąc-dwa na :cebula: była. 

Odnośnik do komentarza

Czyli doszliśmy już do porozumienia, że na dzisiaj do wersji Switch/PS4 trzeba dopłacić 100 względem X360, dostajemy za to język polski, w przypadku Switcha wersję na Nintendo, której nigdy nie było na poprzednich sprzętach i to, że skończyło się babci sranie bo jeśli ktoś nie ma pudełka od 2010 roku to nawet na xbox trzeba dać 100 żeby cieszyć się już nie najlepszą wersją RDR?

Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał:

 

Marston po polsku = zero duszy dzikiego zachodu. 

ale słyszysz go normalnie po dzikozachodnijsku, tylko napisy masz po polsku. Ciekawe jak graliście w RDR 2, to znaczy ja doskonale wiem jak ale chcę sobie poczytać, że z automatu odpalonej grze po polsku zmienialiście język w opcjach aby cieszyć się językiem dzikiegozachodu bez napisów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Krzysztof93 napisał:

Hm czyli tak wersja na X360 kosztuje te 100 zł +/- to można śmiało powiedzieć, że wystarczy dopłacić drugie 100 zł za port na Nintendo czy już wszystkich dopadło porażenie mózgowe i twierdzicie, że wersja na x360 jest za darmo bo trzymacie pudełko od Bożego Narodzenia 2010?

7w551p.jpg

 

W tej chwili cena jest wysoka, ale ta wersja na Xboxa przynajmniej kilka razy w roku pojawia się w promocji za 34 zł. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, PanKamil napisał:

To jest niesamowite jak te napisy bolą. później wieczorem odpalaja gierki z polskimi napisami:kekw:


Wszystkie konsole prawilnie na angielski aby nie kalać uszu tymi polskimi biedatłumaczeniami. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Przehajpowana gra. Story może być ale nie wiem czy nie lepiej obejrzeć w to miejsce jakiś western.  Do kolekcji na Switcha pewnie wpadnie ale drugi raz kwiatków na pustyni nie będę zbierał :)

A propo przypomniało mi się - mam nadzieję, że tym razem da się skipować te animacje obdzierania skór z kojotów itp Niesamowicie to irytowało

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...