Skocz do zawartości

Quake 2


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Czezare napisał:

Klnę się na moje życie, że tuż po premierze wersji blaszanej o wiele lepiej to biegało na multi, choć grałem na modemie z pingiem 220. Tu niby mi pokazuje, że mam ok 80, ale gra mi się kurewsko źle :/ 

 

Sentyment ma niesamowicie rozowe okulary.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rudiok napisał:

 

Ale ma rację. Cięło wczoraj niesamowicie. Jest jakiś chory rodzaj przyjemności w graniu w grę z takimi lagami (trafiłem go czy nie?), ale jednak człowiek by wolał nowożytne podejście do multika. 

Dokładnie i nie inaczej. Powiem więcej, jeśli Bugthesda nie naprawi tego w najbliższym czasie to serwery będą świeciły pustkami. Starzy wyjadacze się wściekną, a nowi tylko rzucą "What is this shit" i tyle pozostanie po tej legendarnej grze z jednym z najlepszych multików wszechczasów...

Aha, dziś pokombinuję z obcinaniem wszystkiego w grafie co się da. Może to upłynni rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Czezare napisał:

Pytanie kumpla: można grać kampanię w coopa po LAN-ie lub online gdy jedna z osób ma PS5, a druga PS4?

Po lanie to ciężko chyba będzie, ale crossplay między wszystkimi platformami jest.

Odnośnik do komentarza

Odświeżająca gierka - liniowa, bez pierdół, lecisz do przodu, robisz rozwałkę i jest klawo. Przy okazji polecę wszystkim zgromadzonym polskie Dusk, jest dostępne chyba na PC oraz Switchu i jako boomer shooter też jest kosiorem.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Plugawy napisał:

Wczoraj chwilę zagrałem i jest super. Wyłączyłem tylko od razu celowanie gyrosem. Jakie opcje pozmienialiście? Dopiero jutro będę miał czas zagrać :(

 

bawie sie opcjami, ale ogolem wylaczam coraz wiecej ulepszaczy. motion blur itd do pieca wiadomo. Te dynamiczne cienie sa spoko.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mejm napisał:

Przepraszam ja nadal nie w temacie ale o jakiej wersji n64 mowicie? Tam jest osobno opcja zagrania w wersje dla nintendo?

 

Żebyś też nie przeoczył, to w menu id Vault w kategorii development są też grywalne poziomy z ECTS 97 i E3 97, które miały być pokazem możliwości gry (na jej aktualnym etapie). Jest też wideo z ECTS 97. No i w ogóle cała masa ciekawostek, w stylu że Quake 2 w ogóle nie miał być Quake'iem, w związku z czym nawet nie mieli pomysłu na logo i ktoś po prostu dorobił drugi gwóźdź do loga Quake i voila :)

 

Co mnie trochę intryguje, bo logo Stroggsów było na skrzynkach w dodatku do Quake 1. Choć nie wiem czy to jakoś powiązane. A i gdzieś w Q2 jest chyba Shambler ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figaro napisał:

Domagam sie, abysmy w nastepny weekend zrobili jakis meczyk psxextremowy.

Duzo ludzi ma gamepass, reszta moze wesprzec gre za 10 dolcow. Mysle ze fajnie byloby zrobic godzinke forumkowego deathmatchu. 

Jestem za, a nawet nie przeciw. Rzeźnia na q2dm1 zawsze na propsie. Jakby co to zapraszać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...