Skocz do zawartości

Quake 2


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Homelander napisał:

Q2 to była moja pierwsza gra odpalona na świeżo kupionym Voodoo 2. Wyglądał absolutnie zjawiskowo. Niestety, FPSy to wyjątkowo szybko starzejący się gatunek gier, więc wolę zostawić Quake 2 we wspomnieniach niż go odpalić i się rozczarować

Hehe też pierwsza gra jaką odpaliłem na moim mocarnym kompie z Voodo 2. Miałem Quake 1, 2 i Duke 3D - idealne gierki dla 9-latka. :notbad:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Ta nowa wersja ma ray tracing?

 

Bo na Steam jest Quake 2 RTX jakieś demo 3 levele i ta wersja osobno. 

Nie, nie ma. Q2 RTX pozwala ograć podstawkę (jeśli ją masz) z włączonym path tracingiem, to jest "tylko" zremasterowane wydanie na współczesne sprzęty plus nowy content i wersja Q2 z Nintendo 64 w gratisie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Plugawy napisał:

Ciekawi mnie czy muzyka jest oryginalna, bo kiedyś kupiłem na steami muzy nie było, musiałem zrobić zwrot.

Jest, w pełni nietknięta. A z tym zwrotem to zjebałeś, bo do oryginalnego wydania można było po prostu wrzucić sobie pliki z muzyką i było okej, za to teraz miałbyś upgrade za darmoszke :sadkek:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ponoć ten nowy dodatek mocno sugeruje nową grę. A przynajmniej tak się na redditach upierają. Ja się go nie mogę doczekać, mam powód, żeby pograć w ten remaster przynajmniej, bo na Yamagi powtarzałem ze dwa lata temu oryginał z dwoma mission packami.

 

Ten od Machine Games w Q1 był super - kozacka geometria i klimaty, więc ty liczę na coś podobnego.

 

No i 64. Czyli nawet w remasterze da się dać coś, co zachęci nawet tego, co pukał w 1080/120 przed chwilą.

 

Choć pewnie pyknie się oryginał w coopie, skoro dali.

 

Tak powinien wyglądać remaster. Nie jak to jasne obrzydliwe gówno Q2 RTX xD

 

Chociaż ciekawe jakby wyglądał remaster, gdyby mocniej popracowano nad teksturami i modelami - jak w Metroid Prime. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Nyu said:

Ponoć ten nowy dodatek mocno sugeruje nową grę. A przynajmniej tak się na redditach upierają. Ja się go nie mogę doczekać, mam powód, żeby pograć w ten remaster przynajmniej, bo na Yamagi powtarzałem ze dwa lata temu oryginał z dwoma mission packami.

 

Ten od Machine Games w Q1 był super - kozacka geometria i klimaty, więc ty liczę na coś podobnego.

 

No i 64. Czyli nawet w remasterze da się dać coś, co zachęci nawet tego, co pukał w 1080/120 przed chwilą.

 

Choć pewnie pyknie się oryginał w coopie, skoro dali.

 

Tak powinien wyglądać remaster. Nie jak to jasne obrzydliwe gówno Q2 RTX xD

 

Chociaż ciekawe jakby wyglądał remaster, gdyby mocniej popracowano nad teksturami i modelami - jak w Metroid Prime. 

 

Q2 RTX to tylko ciekawostka, technologiczny pokaz. Nie ma co na niego narzekać. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

 

Q2 RTX to tylko ciekawostka, technologiczny pokaz. Nie ma co na niego narzekać. 

Wiem, ale niektórzy też na internetowych piszą, że po co ten remaster, skoro jest brzydszy niż RTX.

 

Aha, pamiętajcie, żeby wyłączyć w opcjach filtrowanie tekstur. Gra od razu staje się piękna :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Pograliście już w multi? Jest ten sam vibe co kiedyś lub chociaż jego namiastka? Dobrze to generalnie hula? Chodzi mi głównie czy np można umówić się ze znajomym na duel na q2dm1. Jak rozwiązano skoki np bunnyhopy? Czy można sobie na padzie dowolnie wszystko konfigurować?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Śmiga jak śmigać powinno, jak kiedyś grałeś to i dzisiaj się odnajdziesz. Movement i reszta jest taka sama.

 

O choliwka, tu są grywalne poziomy z demek dla dziennikarzy na targach w 1997 :obama:

Czyli rozumiem, że w multi oprócz defaultowych ośmiu map są jakieś jeszcze? Ile ich w sumie jest?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

Ile ich w sumie jest?

Aż musiałem włączyć, bo nie wiem - dołączałem do publicznych lobby wczoraj, żeby sobie poczillować przy strzelanku. Naliczyłem 39 mapek do multi, z podstawki, dodatków i Q2 64.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...