Skocz do zawartości

Quake 2


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Czezare napisał:

gra w multi na PS5 działa wprost ohydnie!

Może kwestia indywidualna, ustawienie rutera czy coś. Ja tam wczoraj nie miałem problemów :shotgun: Jeszcze do tego trafiłem na Amera (a w sumie podobno jego żonę) w meczu. Raile wchodziły PIĘKNIE :banderas:

image.thumb.png.3af30f87516e0b83eaf672799fd91433.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra to zajebisty test dryfowania prawego analoga - mój pierwszy DualSense (ten co był w komplecie z konsolą) już dawno potrzebuje generalnego remontu, albo wymiany (bo chyba nie chce mi się bawić w rozkręcanie), a drugi, który jeszcze jest sprawny i w innych grach póki co nie ma nawet minimalnego drgnięcia, tutaj regularnie buja się na lewo i prawo, jakby postać w grze walczyła z jakimś trzęsieniem ziemi.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Ta gra to zajebisty test dryfowania prawego analoga - mój pierwszy DualSense (ten co był w komplecie z konsolą) już dawno potrzebuje generalnego remontu, albo wymiany (bo chyba nie chce mi się bawić w rozkręcanie), a drugi, który jeszcze jest sprawny i w innych grach póki co nie ma nawet minimalnego drgnięcia, tutaj regularnie buja się na lewo i prawo, jakby postać w grze walczyła z jakimś trzęsieniem ziemi.

To jest opcja head bob, którą możesz sobie wyłączyć w opcjach xD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Assassins_78 napisał:

Tak naprawdę najwięcej czasu spędziłem przy N64 bo pierwszy raz do tego tytułu podchodziłem. Reszta gry to tak naprawdę pamięciówka :) ale za to jaka!

Niesamowita gra.  A multi, ahhhhh :D

 

Teraz czekam na Q3A tak samo dobrze odświeżony!

 

Ja się wziąłem za Call of The Machine i naprawdę fajny epizod. Feeling trochę jak z Unreala. Jakby to wyszło w 1997 to byłoby GOTY. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja również cisnę od 2-ch dni i odczucia mam podobne. Gorzej, że dopiero uczę się grać w konfiguracji K+M, więc idzie mi to ciut koślawo. Tym bardziej, że gra do najłatwiejszych nie należy (a przynajmniej nie jest samograjem). Fakt, nawet pomimo mojego kaleczenia gierka smakuje wybornie i mocno wciąga.

 

PS. U mnie to było 29PLN dokładnie (kod na Steam) - i jak kolega wyżej wspomniał: idealnie ulokowane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Nyu napisał:

Są jeszcze lepsze. 

tylko tutaj chodzi o to, że to jest ten Quake 2, na którego wszyscy czekaliśmy. Wspaniała gierka, która wygląda teraz jak z wyidealizowanych wspomnień :banderas: pograłem tyle ile mogłem przy każdej sposobności jestem w połowie i na razie nie włączam nic innego :kratoswoke:

Odnośnik do komentarza

Ja to bym najchętniej zobaczył jakieś dobrze odświeżone Q4, bo jakoś tak ta część jest traktowana jak niechciane dziecko.

1 minutę temu, Faka napisał:

A tego Turok 1 i 2 to dobrze wyremasterowali, bo biję się z myślami czy nie kupić? A widzę, że to też Nightdive robiło. 

 

Po latach okazuje się, że Turok to 90% nostalgii, 10% faktycznej frajdy. Remastery nie są złe, ale wyszły wszelkie bolączki pierwowzoru, puste i duże mapy z teksturami na jedno kopyto, kiepski system poruszania się (kto nie spadał notorycznie z półek ten nie wie co to życie) i ogólnie wrażenie obcowania z jakimś półproduktem zrobionym w garażu. Ja nie polecam, a w porównaniu do remasterów Q1 i Q2 to już zupełnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...