Skocz do zawartości

PlayStation 2 Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, BRY@N napisał:

Szkoda, że zabrakło miejsca dla sportówek od EABig czyli NBA i NFL Street no i Def Jam też jako bijatyka robił robotę 

 

Oraz NHL... 

 

No i NFS U2 oraz MW, ale to było wyjaśnione w ramce przy NFS U1... 

 

No i zabrakło artykułu o konsolo-TV, tj Sony Bravia KDL22PX300, jest tylko krótka wzmianka. 

 

 

Ale sam nr PS2 EXTREME jest bardzo fajnie przygotowany, dzięki za kawał nostalgii. 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Winopijca
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2023 o 14:32, sadiker napisał:

Lol, zamówiłem z okładkę z MGS, a dostałem z Ōkami. Mi to tam jedno bo wziąłem dla zawartości, ale jeżeli naprawdę było tylko 200 sztuk to ktoś się rozczaruje.

Pewnie moja, bo zamawiałem z okami a status przesyłki dalej "w przygotowaniu";) w sumie to nie zdziwiłbym się jakby takich przypadków było więcej i stąd ten dodruk. 

Edit. W tym momencie przyszło info, że paczka odebrana od nadawcy, zwracam honor panie Robercie:)

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2023 o 16:10, Pix napisał:

Mam w sumie takie dwa pytania do redakcji. 

1. W recenzjach oceny mają odzwierciedlać to, czy dane gry dalej dostarczają rozrywki dzisiaj? Czy raczej mają oddawać wartość tytułu w momencie jego premiery? 

2. Czy redaktorzy ogrywali gry ponownie przed napisaniem recenzji, czy raczej opierali się na wspomnieniach lub też ewentualnym odpaleniu kilku fragmentów na jutubie? 

Nie żebym się czepiał. Czyta się ten numer świetnie, ale jestem po prostu ciekawy, jakie mieliście do tego podejście.

W moim przypadku odkurzenie ps2 laser jeszcze działa / memorki i save’y także ;)

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał:

Łapusz to jednak super gość. Jeden numer do czytania, drugi na półeczke w folii.

 

 

Niezła volta ;-) Od "niech spier..." (i szmatę dla oceny produktu na allegro) do pochwał. Tylko tą ocenę jeszcze odkręć i z Łapuszem będziesz kwita ;P

 

Zauważyłem jeszcze opinię (o ile dobrze poznaję z fotki) Axelio, ale chyba z ostrością umysłu przy opisie nie było najlepiej...

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza

Bardziej niż brak takiego dodruku Pegasus Extreme, dziwi mnie brak wersji pdf wydań specjalnych. Znam sporo ludzi co czyta głównie na tabletach, trafiło się chyba też kilka osób co nie mieszka w Polsce. Nie wydawałem nigdy gazetki, więc nie wiem czym to jest podyktowane, ale wygląda to jak dodatkowy zarobek małym nakładem pracy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...