Skocz do zawartości

PlayStation 2 Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Pix napisał:

Spóźniłem się na Okemi :frog:

Panie @Roger, jest jeszcze jakaś nadzieja, czy brać inną okładkę? 

Cytat

I, uwaga, jedną, dziewiątą dodatkową, limitowaną tylko do 199 sztuk (bez opcji dodruku i podniesienie jej nakładu) z przepięknym motywem Okami i innym logotypem publikacji. Tutaj należy się więc pospieszyć!

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

W tamtej generacji byłem fanatykiem Gacka i czekam najbardziej na numer jemu dedykowany. Niemniej to PS2 widziałem jako pierwsze. Do świeżo zakupionego PS One brat ogarnął kilka numerów PlayStation Magazyn z demówkami. I mam numery gdzie PS2 prezentowali, była też relacja z premiery w Japonii, ale też numer z MGS2. I choć też wyżej stawiam trójkę od dwójki, tak jednak PS2 utożsamiam z tą odsłoną. Ależ to wtedy wyglądało! Te ujęcia, wykonanie postacie, masa detali, ostrość obrazu. Długie miesiące na to patrzyłem i nie mogłem uwierzyć jak dobrze to wygląda. Dla mnie był to fotorealizm. I gdy to zobaczyłem, plus jeszcze Tekken TT, Gran Turismo 2000 i inne, oraz wygląd PS2. Aż się tego dnia pochorowałem i nie przespałem nocy... Gorączki Dostałem od nadmiaru wrażeń. Później podobnym dla mnie szokiem był numer PE gdzie zobaczyłem RE Ramake na GC. Też tem numer zawierał porównanie konsol i wtedy zakochałem się w małym fioletowym sześcianie. Nastepne miesiące Super Mario Sunshine, Metroid Prime, Zelda WW, zapowiedz MGSa odświeżonego, później materiały z RE4 i już do końca generacji zostałem przy Nintendo. W chwili obecnej gram na każdej z konsol 5 generacji i uważam, że to najlepsza generacja konsol. Więc materiał do wydawania wspominkowych wydań jest zacny. 

 

PS. Waham się pomiędzy mgs, a okami. 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ciwa22 napisał:

PS2 jest ok, ale jednocześnie takie powszechne, pospolite itd. Trochę mniejsza zajawka.

Ja to nawet bym chetnie poczytał o ps3/x360. Wiem, ze jesteśmy starymi graczami i mało co nas zaskoczy, ale te numery specjalne, to ja traktuję po prostu jako ciekawa lektura o danym sprzęcie. No i chciałoby się zebrać wszystko.

Odnośnik do komentarza

124 strony wypełnione po brzegi treściami publicystycznymi, recenzjami i popkulturą.

Jak wyglądał świat rozrywki w 2000 roku?

Kulisy powstania i premiera drugiej konsoli Sony

Rozkwit piractwa, a sprawa polska

Sekrety menu głównego PS2

Hot Coffee, czyli jak to było z tym San Andreas

Polacy nie gęsi – o pierwszych polskich lokalizacjach

Rozwój rynku w Polsce oczami Ściery i Butchera

Halo-killer – historia prawdziwa

Początki grania online na konsolach

„Gdzie mi z tą gitarrą?" – gry rytmiczne podbijają świat

Kino w domu. Jak nośnik DVD zmienił świat

Jedyna słuszna recenzja Metal Gear Solid 2

 

 

że tez tyle czasu muszę czekać na kolejny tekst sciery :) Ściera miales pisać hyde park jakiś!

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kmiot napisał:

Przede wszystkim to by się przydało wyjebać te oczojebne napisy KONKURS i już będzie znacznie lepiej.

Brak tego napisu to był dosłownie jedyny powód dla którego wybrałem okładkę z okemi, jak by to ode mnie zależało to wywalił bym i KONKURS i POLECAMY.

 

Co do numeru to wystarczy że teksty przejdą korektę (Saturn Extreme to była porażka pod tym względem), papier będzie lepszej jakości a MGS 2 nie zostanie zrecenzowane przez jakiegoś fanboya i dostanie odpowiednią ocenę (nie wyższą niż 8-/10 xd i już będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...