Skocz do zawartości

PSX Extreme 312


Rekomendowane odpowiedzi

Usprawiedliwię się, że tym razem pomysl na tekst wyszedł od Rogera (choc czulem podskornie, jak wywraca oczami i mlaska z niezadowoleniem), ja już przestałem go nagabywać o te cudowne blaszakowe starocie jakis czas temu XD

 

Ale cieszę się w opór i artykul jsst dla mnie wazny, bo jak za 18 lat nowe pokolenie Adamusow wejdzie w dorosłość pokaże mu, jak tata pisał o jednych z najfajniejszych rozrywek jego młodości i megawaznej dla niego grze. I to nie na szybce telefonu modląc się, by jakas witryna dalej istniała, ale w legitnym analogowym Szmatlawcu wygrzebamym z teczek z piwnicy. Jakiś rozdział w karierze gracza otrzymał domykającą klamrę. Jeśli mam przez to do końca życia być nazywany taboreciarzem, to odpalam papierosa, składam jak Mel Gibson głowę pod katowski topór i krzyczę Freedom XD.

 

A. I u mnie w sklepie osiedlowym tez juz jest.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Konsolite napisał:

Fajnie wiedzieć …

 

Wiem ze jestem ciekawski, ale czytam extrima przez wieksza polowe swojego życia, no i kurde ciekawi mnie czy dostaniesz za publikacje tych tekstów jakiś grosz. 

 

5 godzin temu, PiotrekP napisał:

a prenumeraty kiedy poszły? Bo czytanie pdfa na ekranie telefonu wkurvia mnie niemiłosiernie

Panie, polecam PC. Przy okazji ograsz gierki ze Switcha :) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kmiot napisał:

Zanim pojawią się pytania "ktoś kupił już numer, bo nie wiem czy zachodzić do kiosku?" to informuję, że u mnie działa, bo był.

 

I tak jak zapowiadano, papier znowu się zmienił. Jak ktoś lubił pofalowane strony rodem z gazetki Biedronki, to teraz się zawiedzie.

 

Tak fajnie stronki się przewracało :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...