Skocz do zawartości

PSX Extreme 312


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2023 o 12:11, Kmiot napisał:

Chłop napisał jeden tekst o rolkach i się wykończył. Trzymaj się tam Roger. My tutaj na forum sobie poradzimy bez Ciebie, ale PE już sobie raczej nie poradzi, więc prawdopodobnie dobrze dobierasz priorytety.

El Risitas Juan Joya Borja GIF - El Risitas Juan Joya Borja Ratones  Coloraos - Discover & Share GIFs

 

W dniu 17.09.2023 o 12:11, Kmiot napisał:

Możliwe, że sam Capcom już o niej zapomniał. No, ale przynajmniej dinozaury pod nowego Dino Crisis mają już gotowe.

To urocze, ale wątpię abyśmy się szybko, jeśli kiedykolwiek doczekali powrotu/remastera Dino Crisis, choć dziwniejsze rzeczy się zdarzały...

 

 

W dniu 17.09.2023 o 12:11, Kmiot napisał:

Roger z Tobą musi postępować ostrożnie, bo zaraz odjebiesz jakiejś ważnej grze 5/10 i gównoburza gotowa, też dwa razy bym się zastanowił xd Ale spoko, myślę, że jak kogoś interesuje Twoja opinia, to ma inne możliwości, by jej zaciągnąć (choćby podcasty), więc nie żeby mi tego jakoś brakowało, po portu zauważyłem okres zaniżonej płodności w magazynie, no ale będę obserwował dalej, bo może to tylko tymczasowe.

Jeśli będzie zasługiwać na taką ocenę to w czym problem? Co by nie mówić o wszystkich tripleEjach to zazwyczaj gwarantują poprawną jakość rozgrywki, chyba że to TLOU2 albo konsolowy CyberPunk ;) 
Inna sprawa że chyba nietrudno domyślić się (wiem, myślenie jest trudne, obserwuję to na co dzień w "fabryce;) ) co lubię, albo zapytać. Choć nie ukrywam że jeśli wyszła by nowa Shantae i okazała się słaba, to mimo wszystko bym napisał prawdę. Przykładem może być ocena 2giego sezonu Guilty Gear StrIVe - nawet Roger zapytał się czy wszystko ze mną w porządku jak zobaczył notę.

Dzięki za reklamę podcastu PoGRAduszki, ;) nie wykluczone że niebawem będzie więcej materiałów z mym aksamitnym głosem w czeluściach internetu ;)

Zaniżona płodność jest głównie spowodowana tym że ostatnio mam trochę mniej czasu na ogrywanie "gier które wyglądają ciekawie" oraz tym że w przypadku publicystyki, wolę napisać coś co chcę napisać, niż na zasadzie "trzeba napisać". Niebawem wychodzi remaster Gargoyles i zapodałem propozycję by przy okazji recenzji (jeśli dostanę ;) ) napisać o serii animowanej i kulisach jej powstania (fani Next Generation domyślają się co mam na myśli). Zresztą wystarczy zapytać Kacpra ile On poświęca czasu na swoje materiały, to nie trudno się domyślić że jeśli chodzi o specyficzne tematy (W40K, druk 3D, czy wszystkie Extreme Plus`y) to wypada sprawdzić wiele kwestii, bo pamięć dobra, ale często nasz umysł potrafi płatać figle i przeinaczać fakty, ale w dziwaczny sposób je łączyć ze sobą. Mam kilka materiałów zaplanowanych, ale siły na zamiary - wolę oddać tekst do innego numeru niż "wyrobić normę".

 

 

W dniu 17.09.2023 o 12:11, Kmiot napisał:

Zmiany potrzebne, bo tak jak pisałem: obecnie kącik jest przez większość czasu kierowany do już zorientowanych w temacie i mało przystępny dla świeżaków (jak ja), bo dla Ciebie coś może być oczywistością, o której nie warto wspominać (z uwagi na mało miejsca), a dla mnie w tym momencie zaczynają się "schody" i kaskada myśli "o czym on pisze?". Potraktuj to jako wyzwanie, by w tych kilku zdaniach zachęcić czy zaintrygować potencjalnego nowego widza i żółtodzioba. Bo tych zorientowanych w temacie i tak będzie trudno zaskoczyć czy sprawić, by zmienili zdanie. Próg wejścia.

W kolejnym numerze będzie tylko opis jednego tytułu oraz "nowoczesne" ułatwienie zobaczenia  - przynajmniej taki jest plan. Przyznam szczerze, że chciałem składać tą stronę co miesiąc, potem że zrobię dtp (układ, logo działu itp.) ale wyszło jak wyszło, nie ma konkretnego "winnego" tylko po prostu "proza życia".  W kolejnym także tylko jeden tytuł. Natomiast co do formy to zastanowię się aby pisać bardziej na zasadzie "zajawki" dla osób niezaznajomionych z tematem, na podobnej zasadzie co text o Gunpla, chyba o coś takiego Ci chodzi?
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pix napisał:

Pewnie Zax dał dychę Starfield, bo ten człowiek od lat spuszcza się nad grami bethesdy.

 

W 2023 Starfield zasługuje maksymalnie na 7 bądźmy poważni. Choć Diablo 4 dostało tutaj 9... więc nic mnie nie zdziwi.   

 

22 godziny temu, K.Adamus napisał:

No ja myślę, że Wrota ;) kończę 2 akt - i póki co zbieram miejscami szczękę z podłogi. Nie interesowalem soe kto recenzował ale jeśli jest mniej niż 9, to dawać go na gołe klaty!

 

Ja też kończę drugi akt. Ta gra jest fenomenalna :wub:.  Gram na PS5 obawiałem się sterowania ale niesłusznie. Sterowanie padem jest zrobione znakomicie nie sądziłem, że można ten typ rozgrywki przenieść tak dobrze na pada.

A zaznaczę grałem w Divinity original sin 2 i tam sterownie mnie irytowało. 

Grałem też w Anno które niejaki Adamus ocenił na 8 :blink: Tam sterowanie było zje...  godzinę wytrzymałem i wróciłem do wersji na pc.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, FIIlp napisał:

Grałem też w Anno które niejaki Adamus ocenił na 8 :blink: Tam sterowanie było zje...  godzinę wytrzymałem i wróciłem do wersji na pc.

W porównaniu konsole - PC strategia zawsze będzie bardziej intuicyjna na blaszaku. Bede bronił zdania z recenzji, że w Anno je przemyslano, mi siadło. Ale to ja. W Baldura gram na ps5 i jestem zadowolony, ale jakoś intuicja podpowiada mi, że myszka  byloby łatwiej. Co nie zmienia faktu,że jest bdb. Ale to taka gra, że i na bongosach bym grał:D

Odnośnik do komentarza

Trochę za słabe ultimatum, ja bym zagroził wyrażeniem zaniepokojenia i głębokiego oburzenia. Kilka lat temu UE tak zrobiła i na terrorystów to podziałało (chociaż tam jeszcze zbrojna armia rysowników kredkami na chodniku była, ale chyba nie musimy sięgać po AŻ TAK drastyczne środki), powinno podziałać i na Rogera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...