Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2024 o 18:33, tajmeniczy czyletnik napisał:

DREAMCAST EXTREME - polski retro-magazyn okiem redaktora z SEGA-SKY:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=2p6ntGg6IuA

 

Ponieważ konsole Segi ominęły moje cv gracza, to obejrzałem sobie tę wideo recenzję jednego z współautorów. A nuż, może bym kupił chociaż zwykłe wydanie (które jak na razie jeszcze nie jest wystawione).

Autor zaczął od okładki i wskazał cenę  59.99 (w ofertach na allegro wszędzie widniało xxxx zł) sugerując, że chyba jeszcze wyjdzie dodruk w tej cenie :-) Biorąc pod uwagę słowność Lapusza - możliwe ;-)

 

Ten ekstra kontent to fotki i wywiad z cosplayerką (na cztery pytania), wywiad z kolekcjonerem na (pięć pytań), test joypada i dodatkowa recka. Hmm.

 

Oprawą zajął się Roman (już sama ta wiadomość mnie zniechęciła, ale i zaciekawiła - w związku z zapowiadanym powrotem do PE). Plus za to, że nie popadł w swoją kreseczkowo-paseczkową manierę, aczkolwiek wjechał w inne koleiny, brak też logotypów przy recenzjach, a czasu na przygotowanie było sporo.

 

No cóż, nie skuszę się.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem jeszcze do zakończonej oferty. Cytat:

"Aktualnie odbywa się przedsprzedaż. W jej trakcie Dreamcast Extreme w wersji limitowanej i poszerzonej TSUKI ISEKI kupicie za 39,99 PLN. Jest to promocja względem regularnej ceny 59,00 PLN (oczywiście pod warunkiem dostępności; wydanie to ukaże się w nakładzie 399 egz. i nie będzie dodruków)."

 

Oki, czyli jest wytłumaczenie ceny, ale chyba w opisie którejś wersji oferty było wspomniane o indywidualnej numeracji, czy mi się śniło? Nawet w tym temacie na forum było o tym wspomniane, ale dokopać się do tej oferty nie zdołałem (a była już taka, w której więcej sprzedano niż 399), podobnie jak z linkami wersji x-ray - wszystkie przenoszą do innej oferty (z innym adresem).

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, yaczes napisał:

A czym teraz Lapusz bedzie sie zajmowal? xd

Jakis nowy, epicki projekt?

Pixel heaven jego oczko w głowie, fajna impreza. Plus pewnie książki dla boomerów dalej będzie próbował wciskać o starych komputerkach. Na grupie na fb ostatnio widzialem, że chyba znowu ma kilka miesiecy poslizgu :niki:

Odnośnik do komentarza

Do mnie dzisiaj dotarł ten najbardziej 'limitowany' egzemplarz, a wysłany został 12 IV. Przeczytałem parę recek i artykułów, na ten moment całkiem pozytywne wrażenie, nie spotkałem dużej ilości baboli (może poza nie do końca prawdziwymi informacjami przy RE CV ale to trzeba przeczytać Itchy, Tasty żeby wyłapać).

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, macGyver napisał:

Oki, czyli jest wytłumaczenie ceny, ale chyba w opisie którejś wersji oferty było wspomniane o indywidualnej numeracji, czy mi się śniło?

 

 

Ano, nawet zdążyłem o tym zapomnieć ale było, w pierwszym poście o tym wydaniu na fb:

 

"I druga informacja. Wielu z Was było niezadowolonych z faktu, że jak dowiedzieliście się o wydawnictwie, wersja z okładką limitowaną X-RAY nie była już dostępna.

 

Mamy więc miłą niespodziankę! Wjechało właśnie kolejne wydanie specjalne, poszerzone do 124 stron, klejone i z ekskluzywną okładką TSUKI ISEKI. 

 

Nakład tej wersji będzie numerowany (liczy się kolejność zakupu) od 1 do 399 i nie będzie dodruków! Biały kruk."

 

:leo:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kaj.dam napisał:

 

Ano, nawet zdążyłem o tym zapomnieć ale było, w pierwszym poście o tym wydaniu na fb:

 

"Nakład tej wersji będzie numerowany (liczy się kolejność zakupu) od 1 do 399 i nie będzie dodruków! Biały kruk."

 

:leo:

 

O, to, to. Pewno są jakieś znaki wodne albo podpisane mlekiem i będzie widać jak podgrzejesz zapałką ;D

 

A może ktoś zdementuje? ;-)

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, grzybiarz napisał:

Ja kupiłem od razu w dniu preordera i se czekam. Wystawię mu negatywa, o tym też tam wspomnę 

 

Co prawda to nie Twoje (zakładam po datach wystawienia), ale zerknąłem na dwa ostatnie negatywy, które nijak mają się do zakupionych wydań, że o totalnej rozbiežności gwiazdkowej nie wspomnę: po pięć (z kciukiem w dół). Negatyw też trzeba umieć wystawić (i uzasadnić) ;-).

 

Te są na zasadzie: zupa była za słona, to odreaguję sobie na Łapuszu. 

 

:dafuq:

 

Screenshot_20240415-205529.png

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bzduras napisał:

Nie, te są na zasadzie "czuję się oszukany przez Łapusza i dam temu wyraz", a od siebie dodam: i słusznie.

 

Ale zauważyłeś, że to komentarze wystawione za wydania Shenmue i ThotD? ;-)

Poza tym można było zrezygnować z tamtego (kupionego) wydania i kliknąć nowe. Wiadomo jak to z tymi zapowiedziami limitek wyszło (i co jeszcze może wyjść), ale akurat za tamte zakupy Łapuszowi się nie należały negi. Co innego, jak ktoś kupił i miało być tylko 399 (czy tam 299), a teraz okaże się, że ich będzie tyle ile trzeba. Wtedy jest to jakiś argument.

 

Ja generalnie zawsze się zastanawiam przy wystawianiu ocen, nawet ujmując gwiazdki (gdy jest to zasadne). Negi wystawiam gdy sprzedający sprzedaje mi szajs, a potem olewa. Ale to moje podejście do sprawy.

2 minuty temu, czapa napisał:

Mam tą limitkę i nigdzie nie widzę tego limitowanego numeru, ale może słabo szukam :unknown:

 

Wyślij pytanie do sprzedającego. Ciekaw jestem odpowiedzi ;D

Edytowane przez macGyver
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...