Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, walić że to skok na kasę, ale wkurzyło mnie to że o akcji dowiedzieć się można było z FB a nie z Forumka. To chyba tu przebywa najwierniejsza "sekta" i to tu powinien być cynk o aukcji z wyprzedzeniem. A teraz już po ptokach to przynajmniej sobie oszczędziłem na swoich dziwactwach. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Szklarski napisał:

Kurde, walić że to skok na kasę, ale wkurzyło mnie to że o akcji dowiedzieć się można było z FB a nie z Forumka. To chyba tu przebywa najwierniejsza "sekta" i to tu powinien być cynk o aukcji z wyprzedzeniem. A teraz już po ptokach to przynajmniej sobie oszczędziłem na swoich dziwactwach. 

 

Myślę, że reakcja ludzi byłaby (słusznie) taka sama. Może liczył na tych czytelników, którzy nie mają konta na forum i którzy wcześniej się nie zainteresowali dreamcastem extreme.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy pomarudzili i kazdy kupil. Ja zamowilem swoj egzemplarz. Jak bylaby mozliwosc kupienia w dzien 1 to bym wzial wersje rozszerzona i nic wiecej. Pierwsza limitowana byla do dupy wiec wzialem shenmue. Rozumiem ze to ma byc biznes i ma ktos na tym zarobic na utrzymanie rodziny.

 

Choc nigdzie nie jest to wyjasnione ale rozumiem tez ze kontakt do tej dziewczyny pojawil sie teraz. Wiem ze kontakt z Lapuszem jest praktycznie niemozliwy i to mnie tylko denerwuje. Dlatego tez wszystkie sprawy dogaduje z jego zona.

Nie widze powodu zeby go tak gnoic. Poza tym moze to on bedzie ten wozek dalej ciagnal.

Tylko on ma ciagle ciekawe inicjatywy dla graczy w Polsce. Jak nie on to kto? Byla puszka pandory, ksiazki o amidze i commodore. Jak ktos wsparl dostal caly stos roznych fantow.

 

Brak temu panu organizacji bo ze wszystkim sie grzebal.

Super tez z tymi numerami specjalnymi. Wczesniej nic takiego nie bylo. Cos tam cd action jakies retro wypuszcza co jakis czas ale polowa tego to nuda. Tu jakos umieja oddzialywac na nastalgie. Kupilem dwa pegazy, dwa saturny, 2 dreamcasty. Mam 2 ps2 ale jeden dla patronow limitowany.

 

Moze trzeba sie ugryzc w jezyk czasami.

 

Aa i jeszcze jedno. Napisalem do nich o retrorecenzji i odpisali ze przemysla, a po 2 miesiacach pojawila sie w psx extreme. Wiec da sie cos zalatwic.

Edytowane przez Jontek80
  • beka z typa 13
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Jontek80 napisał:

Wszyscy pomarudzili i kazdy kupil.

Ja nie kupiłem i będę "marudził" dalej, bo to co się odstawiło to zwykłe wydymańsko tych, którzy wsparli specjalny numer wcześniej. A więc mówisz, że jesteś fanem i wykładasz pieniążek day one? Spoko, ten co przyjdzie później dostanie lepszą ofertę.

20 minut temu, Jontek80 napisał:

Nie widze powodu zeby go tak gnoic. Poza tym moze to on bedzie ten wozek dalej ciagnal.

A ja widzę co najmniej kilka powodów, ale ten przechylił szalę. Ile można udawać, że jest spoko gdy jest się olewanym raz po raz przez tego samego człowieka? Nie mam syndromu żony alkoholika i nie będę pisać, że ja go znam, że on taki nie jest, no może i rucha fanów na siano czy robi krzywe akcje co pięć minut, ale BYNAJMNIEJ ekstrima nie zamknął! A jak nie pije to nawet posta na patronite napisze, ja go znam, on taki nie jest.

20 minut temu, Jontek80 napisał:

Mam 2 ps2 ale jeden dla patronow limitowany.

Ten limitowany dla patronów co to go za koszty wysyłki od Square'a dostałem? Niezła limitka xD A o patronite to mi nawet nie przypominaj bo tylko się wkurwię, a podobno mam za wysokie ciśnienie. Posty są do poczytania w odpowiednim temacie, ewentualnie przy comiesięcznym spotkaniu z redakcją na grę w pokiera limitowanymi taliami kart drukowanymi specjalnie dla PE można zapytać.

20 minut temu, Jontek80 napisał:

Moze trzeba sie ugryzc w jezyk czasami.

Żeby się oszustowi przykro nie zrobiło? Dzięki, wolę nie gryźć się w język, za to chętnie naplułbym mu w mordę.

20 minut temu, Jontek80 napisał:

Aa i jeszcze jedno. Napisalem do nich o retrorecenzji i odpisali ze przemysla, a po 2 miesiacach pojawila sie w psx extreme. Wiec da sie cos zalatwic.

Ty, no rewelacja. Nawet nie chce mi się tego komentować, ale faktycznie obsługa klienta pierwsza klasa xd

 

A największy żal do tego spaślaka mam o to, że miała być celebracja dziedzictwa fantastycznej konsoli i jej dorobku, a wychodzi mokry pierd. Wszystko osiągnięte jedną chciwą zagrywką na finiszu współpracy. Współczuję, autentycznie, Majkowi, każdemu redaktorowi i każdemu zaangażowanemu w powstanie tego egzemplarza - jego renoma niestety będzie oscylować zamiast "nostalgicznej podróży w przeszłość" bardziej w okolicach "ostatni skok menela na kasę".

  • Plusik 4
  • Haha 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Jontek80 napisał:

Wszyscy pomarudzili i kazdy kupil. Ja zamowilem swoj egzemplarz. Jak bylaby mozliwosc kupienia w dzien 1 to bym wzial wersje rozszerzona i nic wiecej. Pierwsza limitowana byla do dupy wiec wzialem shenmue. Rozumiem ze to ma byc biznes i ma ktos na tym zarobic na utrzymanie rodziny.

 

Choc nigdzie nie jest to wyjasnione ale rozumiem tez ze kontakt do tej dziewczyny pojawil sie teraz. Wiem ze kontakt z Lapuszem jest praktycznie niemozliwy i to mnie tylko denerwuje. Dlatego tez wszystkie sprawy dogaduje z jego zona.

Nie widze powodu zeby go tak gnoic. Poza tym moze to on bedzie ten wozek dalej ciagnal.

Tylko on ma ciagle ciekawe inicjatywy dla graczy w Polsce. Jak nie on to kto? Byla puszka pandory, ksiazki o amidze i commodore. Jak ktos wsparl dostal caly stos roznych fantow.

 

Brak temu panu organizacji bo ze wszystkim sie grzebal.

Super tez z tymi numerami specjalnymi. Wczesniej nic takiego nie bylo. Cos tam cd action jakies retro wypuszcza co jakis czas ale polowa tego to nuda. Tu jakos umieja oddzialywac na nastalgie. Kupilem dwa pegazy, dwa saturny, 2 dreamcasty. Mam 2 ps2 ale jeden dla patronow limitowany.

 

Moze trzeba sie ugryzc w jezyk czasami.

 

Aa i jeszcze jedno. Napisalem do nich o retrorecenzji i odpisali ze przemysla, a po 2 miesiacach pojawila sie w psx extreme. Wiec da sie cos zalatwic.

Aż musiałem się zarejestrować.

Ja to uwielbiam takie stwierdzenia typu "wszyscy zrobili cośtam", oczywiście oparte na informacjach ze słynnego Instytutu Danych z Dupy. xD
Nie wygląda to poważnie i to zwykle się pojawia w przypadku, gdy ktoś próbuje jakoś tłumaczyć swój czyn.

I trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że problemem nie jest tylko to, że jest średni kontakt z Łapuszem (a wróć, tego to praktycznie w ogóle go nie ma).
Chłop notorycznie odwala skoki na kasę albo nie potrafi się wywiązać ze swoich zobowiązań, co też mu nie przeszkadza zakładać kolejną zbiórkę albo ogłaszać kolejną książkę czy wydanie specjalne magazynu, przy którym oczywiście jakieś kwiatki muszą się pojawić.
Po stronie stricte organizacyjno-logistycznej wszystko leży, nie wiem czy jest sens to opisywać po raz kolejny.

Swoją drogą to jest bardzo ciekawe, jak łatwo można sobie wychodować takich yesmanów, którzy w wielu sztukach kupią najgorszy badziew z nostalgii (w komentarzach na FB też idzie takich gagatków zobaczyć). Jeszcze chłop na nich wszystkich napluje, a oni nie dość, że się nie obrażą, to jeszcze będą próbowali tą ślinę ustami łapać. bo przecież Robercik to dobry chłopak jest, robi evencik (choć i z tym jest coraz gorzej) czy tam wydaje reedycję jakiejś starej gierki, którą się zachwyca co najwyżej przez podstarzałych boomerów, co to od lat się brandzlują do Amigi, Atari i C64, i tak to porzygu (mnie to wali szczerze mówiąc, ja tu jestem tylko po Szmatławca). A no i numery specjalne, gdzie w sumie faktycznie wyszły spoko, ale pomimo Łapusza, a nie dzięki niemu. xD

 

Edytowane przez pr0ton
Odnośnik do komentarza

Koń jaki jest, każdy widzi. Wydawca ma na koncie tyle krzywych akcji, że ludzie i tak są wyrozumiali, że dalej kupują, mają prenumeraty itd. Zasługa w tym oczywiście Rogera i spółki, którzy w większości dostarczają dobre teksty, które ludzie chcą czytać, czy to w regularnych numerach czy specjałach. Łapusza po prostu bronić się nie da, koniec. Mam nadzieję, że zapowiadana zmiana dojdzie do skutku, i te niedociągnięcia zostaną naprostowane, a magazyn dojedzie do tego #400 co najmniej. Trzymam kciuki.

  • This 5
Odnośnik do komentarza

Nakład już podobno wyprzedany. :reggie: 

 

Tak więc to chyba kolejna akcja przy której zrobi się bulwers wśród core'owych sympatykow, a masa i tak się ucieszy i położy hajs na stół, zresztą widać to po reakcjach na FB, które w większości są pozytywne. Potrafi chłop wyciskać cytrynę, ale jak pisałem wcześniej, mam nadzieję że to już łabędzi śpiew i zapowiedz tego że deal będzie dopięty.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, LeifErikson napisał:

Nakład już podobno wyprzedany. :reggie: 

 

Tak więc to chyba kolejna akcja przy której zrobi się bulwers wśród core'owych sympatykow, a masa i tak się ucieszy i położy hajs na stół, zresztą widać to po reakcjach na FB, które w większości są pozytywne. Potrafi chłop wyciskać cytrynę, ale jak pisałem wcześniej, mam nadzieję że to już łabędzi śpiew i zapowiedz tego że deal będzie dopięty.

 

Czy ja wiem czy takie pozytywne:

image.png.6f2600a9427caaaac3422861abb59ac4.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jakbu napisał:

 

Czy ja wiem czy takie pozytywne:

image.png.6f2600a9427caaaac3422861abb59ac4.png

 

Chodziło mi o reakcje w sensie "lajki" bo to sie masowo klika, więc to chyba niezly barometr odczuc randomowych czytelników. Teraz na 81 tych reakcji jest tylko 11 złych. ;) W komentarzach głównie się narzeka, więc to normalne, a i tak jest tam też sporo pozytywnych wpisów, tak że tak...

Odnośnik do komentarza

Nie czuje żebym miał chuja w torcie, bo jak już pisałem wcześniej 8 stron więcej i okładka laski, której nie znam za dodatkowe 10 zł to słaby bonus. Uważam jednak, że takie praktyki powinny zostać ukrócone. Zamykasz nr na 116 stron, a nie potem z dupy wymyślasz 124 :Cell:

Odnośnik do komentarza

Chyba muszę na głównej stronie częściej zerkać poniżej pinezek ;)

 

Co do akcji limitki level 2 - muszę przyznać, że Łapusz przebił samego siebie. Nie wiem, czy ostatecznie wyprostował wszystkim tą akcję z limitowaną wersją okładki Okami (czy tylko tym, którzy się dopomnieli), ale chyba powinno się było wyciągnąć jakieś wnioski, gdy pojawia się kolejny specjal, czyż nie? Łapusz wyciągnął tj. można zrobić to samo, i to dwukrotnie, a i tak się sprzeda, bo jednak zbieraczy i wspieraczy nie brakuje.

 

Nie zamknął PE przez pięć lat - okej, doceniam to, ale tylko tyle. Już akcja z podniesieniem ceny o piątaka była dla mnie dowodem, że po prostu biznesowo wybrał lepszą opcję (tj. rzekomo druga opcja 100 str/20 zł była tylko ściemą, co też kiedyś wyliczyłem), bez konsultacji z czytelnikami. Udało się? Pewno tak, bo to był moment gwałtownych wzrostów cen, więc gwardia przyjęła to ze zrozumieniem. Czy sprowokowało mnie to do wyłożenia na prenumeratę (btw: czy w obliczu potencjalnej zmiany wydawcy prenumeratorzy powinni się martwić?), aby wyszło mi taniej? Nie, bo moje zaufanie zostało nadużyte, zwłaszcza po tym, jak przeczytałem na forum o tym, jak to Łapusz odwdzięcza się patronom. 

 

Płacę w kiosku 25 co miesiąc? Płacę, ale na żadne preordery, prenumeraty i patronajty nie daję się nabierać. A tak z drugiej strony: czy ten mechanizm jest jakiś bardziej bulwersujący niż specjalne wydania konsol czy gier? Skoro to się sprzedaje, bo są osoby, na których efekt limitowanych wydań działa, więc Łapusz kolejny raz to zrobił. 

 

 

Edytowane przez macGyver
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, LeifErikson napisał:

 

A może potencjalny nowy wydawca zauważył jak można golić fanów gierek dla dzieci i też by chciał? :devil:

-Panie łapusz, ta gazetka to się w ogóle opłaca?

-Pa tera, wrzuciłem to samo tylko okładka z cyckami i w pare godzin 400 sztuk zeszło

 

Ogólnie pisali, że 399 sztuk, a allegro pokazuje 425 kupujących :niki:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ja dostalem wszystko z patronajta. Dlugopis, plakat, chyba z 4 numery 0, tego ps2 z okami, te wersje specjalne. Jedyne co nie dojechalo to te karty, ktore i tak bym gdzies walnal bo mi na nich nie zalezalo. Dostalem za to kilka innych bonusow. Jedyne nie wypalily te lajwy z redaktorami. Tylko pytanie czy bym to ogladal co miesiac. Choc cos tam mogli by nagrac na youtube i udostpenic. Nie wiem czyja to wina. Czy Lapusza czy redaktorom bo im sie nie chce. Jest troche burdelu w tym wszystkim. Ale wole pooglądać "pograduszki" i zobaczyc jak Konsolka obala kolejne browary i wypalal paczki fajek jakby ciagle mial 17 lat

  • Lubię! 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Bzduras napisał:

Spokojnie, to limitowana edycja dostępna tylko w określonym nakładzie - dodrukuje się ile będzie trzeba.

Z okemi tak nie zrobil wiec tu... pewnie tak zrobi.

 

 

Ja bym wydal jeszcze trzecia wersje limitowanej okladki - w wersji pdf do wlasnego wydrukowania i sklejenia. Jak ta papierowa amiga.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2024 o 09:17, Ukukuki napisał:

Ciężko powiedzieć ale to nowe zaraz się skończy. Ja poprzedniego nie odbieram z paczkomatu i będę czekał na zwrot. A na do widzenia ze współpracą wystawię negatywa. 


Robią zwrot pieniędzy praktycznie od ręki po wiadomości w "Zapytaj o zakup", chyba jedyny pozytyw w tej całej sytuacji. Nie trzeba czekać na wysyłkę/odsyłanie z paczkomatu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...