Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, macGyver napisał:

Ja generalnie zawsze się zastanawiam przy wystawianiu ocen, nawet ujmując gwiazdki (gdy jest to zasadne). Negi wystawiam gdy sprzedający sprzedaje mi szajs, a potem olewa. Ale to moje podejście do sprawy.

Ja w życiu negatywa chyba jeszcze nie wystawiłem. Nie czaję czemu tak Cię zainteresowało kto ile gwiazdek dał. Za obsługę to ja dam na pewno 1 bo moja paczka dalej jest w przygotowaniu, a zamówiłem pismo jako jeden z pierwszych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Ja w życiu negatywa chyba jeszcze nie wystawiłem. Nie czaję czemu tak Cię zainteresowało kto ile gwiazdek dał. Za obsługę to ja dam na pewno 1 bo moja paczka dalej jest w przygotowaniu, a zamówiłem pismo jako jeden z pierwszych. 

 

Ja przez około 20 lat wystawiłem kilka, na pewno nie były to niezasłużone. Z gwiazdkami też to różnicuję, z czym też bywają jaja, bo allegro to wszystko przelicza nie tylko w parametrach, ale i przez algorytmy w listach ofert (mniejsza o detale). Przykładowo sprzedający wysłał mi jedną sztukę towaru zamiast dwóch. Poinformowany posprawdzał, doliczył się, dosłał drugą. Dałem mu gwiazdkę mniej, bo zrobił to szybko, ale pomyłka była. Potem mnie męczył o to, żebym mu zmienił tą ocenę na 5, bo przecież dosłał, a teraz utraci status supersprzedawcy, że co mi zależy, że i tak nikt na to nie patrzy - czym sam sobie zaprzeczył :-).

 

Wracając do tematu - w tych świeżych komentarzach za DE jest kilka niespodzianek, więc może jeszcze Łapusz Cię zaskoczy na plus za to czekanie ;-).

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, macGyver napisał:

 

Ja przez około 20 lat wystawiłem kilka, na pewno nie były to niezasłużone. Z gwiazdkami też to różnicuję, z czym też bywają jaja, bo allegro to wszystko przelicza nie tylko w parametrach, ale i przez algorytmy w listach ofert (mniejsza o detale). Przykładowo sprzedający wysłał mi jedną sztukę towaru zamiast dwóch. Poinformowany posprawdzał, doliczył się, dosłał drugą. Dałem mu gwiazdkę mniej, bo zrobił to szybko, ale pomyłka była. Potem mnie męczył o to, żebym mu zmienił tą ocenę na 5, bo przecież dosłał, a teraz utraci status supersprzedawcy, że co mi zależy, że i tak nikt na to nie patrzy - czym sam sobie zaprzeczył :-).

 

Wracając do tematu - w tych świeżych komentarzach za DE jest kilka niespodzianek, więc może jeszcze Łapusz Cię zaskoczy na plus za to czekanie ;-).

 

 

W sensie chwalisz sie, ze jestes zlosliwy, czy co sie dzieje?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jasnie Pan stracil kilka minut :kekw:

Wszystko zrobil szybko, doslal niezwlocznie i grzecznie poprosil o zmiane oceny, bo go jedna gwiazdka mniej upierdoli, a typ z satysfakcja sie chwali ze mu dojebal :)

 

Tymczasem w sieciowce by musial czekac tygodniami i udowadniac ze nie jest wielbladem, a jego negatywny komentarz nikogo by nie zainteresowal.

Nikogo z pracownikow.

 

Niestety, zamordyzm allegro doprowadzil do takich kurizoalnych sytuacji, ze mali sprzedawcy musza dostawac po 5 gwiazdek, kiedy wiadomo ze nawet jak robisz wszystko dobrze i niczego nie pomylisz, to i tak wczesniej czy pozniej trafi sie zlosliwy typ.

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, yaczes napisał:

 

 

W sensie chwalisz sie, ze jestes zlosliwy, czy co sie dzieje?

 

 

A w którym miejscu tej złośliwości się dopatrzyłeś? ;-)

 

Przecież wystawiłem tamtemu gościowi pozytywa z oceną za obsługę zamiast na 5 to na 4. Pięć by dostał gdyby nie pomylił się za pierwszym razem. Sam to na końcu zrozumiał, gdy mu to uzasadniłem, że się wcale nie obraziłem i może wrócę po więcej jak będzie trzeba. Inna sprawa, że są tacy sprzedający, co dopraszają się o poprawę gwiazdek, że się zdarzyło i będzie już dobrze, a patrzysz w komentarze i oferty za miesiąc i tam dalej te same błędy. Dalej mam wierzyć w tej puste obietnice poprawy? Chyba nie po to jest jakaś skala, żeby dawać albo po 5, albo po 1, nieprawdaż? Trzeba odróżniać idealną robotę od dobrej, słabej i fatalnej.

 

No i w odniesieniu do tej nieszczęsnej limitki - nie wiem jaki tam Łapusz miał zadeklarowany czas realizacji, ale jeśli jest jak trzeba albo gorzej, to powinien dostać adekwatne oceny do tego co komuś sprzedał i wysłał, a nie czego nie sprzedał. 

Z mojej strony to tyle w tej kwestii ;). 

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem powiadomienie, że przesyłka wyruszyła. Cóż, jakoś się nie spodziewałem, że zostanie wysłana 12 kwietnia... Ale z drugiej strony skoro miał być maj to Łapusz mógł równie dobrze nie informować o szybszej wysyłce i wtedy byłaby to pozytywna niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Kurde, miałem tylko przejrzeć na szybko zawartość, a utonołem w tym Dreamcastowym oceanie zajebistości! :) Rewelacyjna gazetka, literówki są owszem, ale w kolejnych specjalach ich nie będzie bo Perez dopilnuje.

 

@M@jk, NRGeek i cała reszta ekipy - dobra robota!!

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, K.Adamus napisał:

Nie przejmuj się AUX, każdy z nas to przechodził. PIX jest jak dojo, z którego wychodzisz tylko doskonalszy. Wiele mu zawdzięczam...

 

(... Mój pierwszy temat numeru, pierwsze wspomnienie na forumku XD)

Screenshot_2024-04-17-22-02-32-031_com.android.chrome-edit.jpg

 

Teraz mi wstyd, Kacperusie Adamusie. Skąd mogłem wówczas wiedzieć, że krytykuję przyszłą gwiazdę i jednocześnie mojego ulubionego tekściarza Szmatławca :notlikethis:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam, że się jaram. Ależ się jaram :banana: Biorę się za przeglądanie tego dobra.

20240418_115804.jpg

 

Edit. Przejrzałem na szybko o muszę stwierdzić, że wygląda legitnie. Dużo artykułów, które mnie interesują. Sporo też recenzji, choć tutaj mogłoby być ich nieco więcej. Nie będę wymieniał czego brak aby nie spojlerować. Ale jest tego na tyle aby wydać drugi numer. I myślę, że o to chodziło, więc nie mam żalu. Gorzej jeśli jednak już nic nie wyjdzie z DC, Ale oby tak nie było. Muszę przyznać, że jest mega klimat, aż mi się w głowie kręciło. Choć to może też od pięknego zapachu farby drukarskiej. 

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...