Opublikowano 13 czerwca13 cze Skończył mi się abonament i żeby odpalić zelde w jakości „super switch 2” to muszę kupić tego patcha. I to zrozumiałe.Kupilem, wydałem 40 zł, a patch 9,5 GB pobrał się od nowa. Dziwne. Przecie to już było bo gra mi działała, a skończyła się tylko licencja. Nie takiego rozwiązania się spodziewałem
Opublikowano 13 czerwca13 cze Pewnie po skończonym abonamencie wyciągnęło Ci Virtual Game Cart z konsoli i odinstalowało, zakładam, że tego nie sprawdziłeś?
Opublikowano 14 czerwca14 cze Star Fox - 25 czerwiecRythm paradise groove - 2 lipiecSplatoon Raiders - 23 lipiecOrbitals - 3 wrzesieńFire Emblem - 17 wrzesieńSwitch Sports Resort - 22 październikRemake Zeldy - ten rokDuskbloods - ten rokDo tego switch 2 edition trylogii Xenoblade i sporo multiplatformXenoblade Genesis - 2027Pokemon Winds/Waves - 2027
Opublikowano 14 czerwca14 cze 1 minutę temu, Daffy napisał(a):Star Fox - 25 czerwiecSplatoon Raiders - 23 lipiecOrbitals - 3 wrzesieńFire Emblem - 17 wrzesieńSwitch Sports Resort - 22 październikRemake Zeldy - ten rokDuskbloods - ten rokDo tego switch 2 edition trylogii Xenoblade i sporo multiplatformXenoblade Genesis - 2027Pokemon Winds/Waves - 2027Wreszcie coś ruszyło
Opublikowano 14 czerwca14 cze 52 minuty temu, Daffy napisał(a):Star Fox - 25 czerwiecSplatoon Raiders - 23 lipiecOrbitals - 3 wrzesieńFire Emblem - 17 wrzesieńSwitch Sports Resort - 22 październikRemake Zeldy - ten rokDuskbloods - ten rokDo tego switch 2 edition trylogii Xenoblade i sporo multiplatformXenoblade Genesis - 2027Pokemon Winds/Waves - 20272 lipca Rythm paradise groove na które czekam
Opublikowano 14 czerwca14 cze 9 minut temu, devilbot napisał(a):2 lipca Rythm paradise groove na które czekamRacja, rytmiczne warioware
Opublikowano 14 czerwca14 cze Orbitals będzie miało tryb gdzie można grać solo czy koniecznie trzeba z drugą osobą czy to online czy na dzielonym ekranie?
Opublikowano 15 czerwca15 cze Orientuje się ktoś może, czy te gry Xenoblade Chronicles 1, 2, 3 będą miały Upgrade dostępny w ramach usługi NSO Expansion Pack? Switch 1 wersje tych gier wszędzie teraz są w promkach po ok 150zł, Upgrade Pack kosztuje 42zł i niestety mam przeczucie, że darmówki z NSO nie będzie? W ogóle jak to jest z tymi Upgrade Packami? Każdy jest dostępny z automatu w NSO, czy tylko wybrane? Przymierzam się np też do Metroid Prime 4 wer. S1 + Upgrade Pack ale jeśli tego nie ma w NSO, to bardziej się opłaca brać wersję S2 od razu, a sens tego Expansion Pack robi się nikły. Edytowane 15 czerwca15 cze przez Masamune
Opublikowano 15 czerwca15 cze Nic nie wspominali więc może kiedyś ale na pewno nie teraz. Teraz z tych płatnych chyba tylko obie zeldy mają i nic więcej
Opublikowano 15 czerwca15 cze 8 minutes ago, Pupcio said:Nic nie wspominali więc może kiedyś ale na pewno nie teraz. Teraz z tych płatnych chyba tylko obie zeldy mają i nic więcejLOL, przez cały ten czas żyłem w przekonaniu, że w ramach tego abo każdy upgrade jest free. Akurat TOTK mam, więc mi działa upgrade, ale mogłem się nadziać, bo na liście zakupów mam sporo gierek cross gen.
Opublikowano 15 czerwca15 cze Dali dwa "darmowe" w ramach nso do botw i totk i tyle, nigdy nie wspominali że będą kolejneDo tego masz darmowe patche niezależne od abonamentu do:ArmsSplatoon 3Mario deluxe 51 clubhouse gamesMario OdysseyKapitan ToadGalaxy 1 + 2Pokemon Scarlet VioletAnimal CrossingBig BrainDonkey Kong Country ReturnsMario 3d World+ Bowser Fury Obie Zeldy 2d
Opublikowano 16 czerwca16 cze No i wygląda na to, że w branży konsolowej zostaje tylko Nintendo.Pewna firma z od lat jasną strategią i regularnymi grami ekskluzywnymi.
Opublikowano 16 czerwca16 cze To jak już jesteś o tym przekonany to warto odpalić konsolę po tygodniu
Opublikowano 16 czerwca16 cze Najlepsza wersja największej przygody w kosmosie nadchodzi Nintendo EverythingStarfield Nintendo Switch 2 rating has now appearedThe strongest evidence yet of Starfield coming to Nintendo Switch 2 has come to light following a new rating discovery. Over in Taiwan, a new entry was just added for the game on Nintendo’s console. T
Opublikowano 16 czerwca16 cze Gra życia Drozda już niedługo w najlepszej wersji dzięki możliwości grania pod kołderką w trybie myszki
Opublikowano 16 czerwca16 cze Zanim dojdziesz do Starfielda to zacznij od tych gier gdzie masz braki, jakiś Silent Hill czy tam Okaryna bo jak na naczelnego ratlerka Nintendo to słabo nie znać
Opublikowano 16 czerwca16 cze Ja nie muszę znać gier bo nie publikują mnie na łamach największego czasopisma o grach telewizyjnych w Polsce jak ciebie redaktorze Drozdu
Opublikowano czwartek o 10:245 dni Jakiś polecany grip z odpinanymi joyconami i kompatybilny z dockiem? W zasadzie to mogą być nawet same nakładki na joycony, nawet lepiej bo pewnie taniej ;).
Opublikowano czwartek o 16:575 dni 6 hours ago, Kangus said:Jakiś polecany grip z odpinanymi joyconami i kompatybilny z dockiem? W zasadzie to mogą być nawet same nakładki na joycony, nawet lepiej bo pewnie taniej ;).Killswitch i Fission Grip. Mam ten drugi, ma wymienne chwyty, spełnia swoją rolę, trochę drogi jak na kawałek plastiku, bezpośrednio od chinola jest trochę taniej.
Opublikowano 19 godzin temu19 godz. wpadło demo Rhythm Paradise Groove. Właśnie ściągam i będzie grane do kawki.minigierka z parasolami <3
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.