Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

Można kupić grę z murzynem < kiedyś można było kupić murzyna 

 

A tak w ogóle to temat zszedł na psy i ja dokładam głupie żarty

W tej całej głupocie i agendzie mam nadzieję że gra będzie prezentowała jakiś tam poziom w porównaniu do ostatnich odsłon w co i tak wątpię 

Tego sobie i wam życzę 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Boomcio napisał:

Uczepili się tego czarnego chłopaka, że hej.

No jest i będziecie nim piękne combosy napyerdalać i salta nawet moralesy. Sprytny, młody, wyćwiczony. A co najważniejsze - zabójczy.

A że czarnoskóry to nawet lepiej. Może jeszcze przerobią go  pod wpływem presji graczy na aborygena. Tylu już było białych bohaterów, że wieje nudą.

 

Czekaj, czekaj. Tylu było już białych bohaterów, czyli prawidłowe będzie usunięcie z gry...Japończyka? No przecież w Japonii, to Japończyk byłby głównym bohaterem. Komentuję to co napisałeś, a także to co napisali twórcy, przecież to jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Zresztą gdyby ludziom naprawdę przeszkadzało, że bohater jest czarnoskóry, to GTA: San Andreas nigdy nie dorobiła by się takiego legendarnego statusu, w tym i w Polsce. 

 

Edytowane przez KJL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, KJL napisał:

 

Czekaj, czekaj. Tylu było już białych bohaterów, czyli prawidłowe będzie usunięcie z gry...Japończyka?

 

Też mnie to bawi. To naprawdę miło ze strony Cucksoftu, że w pogoni za tolerancją i równością postanowił wrzucić do gry czarnego protagonistę... kosztem żółtego bohatera. Bo przecież tyłu ich jest w grach wideo.

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie taką gierkę jak Afro Samurai? Wiem, że była przez brać forumkową ogrywana i określana ukrytą perełką? Ktoś narzekał na głównego bohatera? Nie. Przeciwnie. Była to jakaś odmiana. Dlaczego więc jest narzekanie na Assassina? Odpowiedź jest prosta: jest tego kurwa za dużo. Wszystkim się ulewa. Będzie z tego jakaś wojna rasowa, bo ludzie

mają zwyczajnie dość. A popierdolone Ubi zamiast wytłumaczyć dlaczego taka decyzja w sposób wyważony i opowiedzieć o narracji to pierdolą kolejne kocopoły w stylu Sweet Baby albo Disneya. Rzygać się chce

 

IMG_3393.jpeg

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Homelander napisał:

Odpowiedź jest prosta: jest tego kurwa za dużo. Wszystkim się ulewa. Będzie z tego jakaś wojna rasowa, bo ludzie

mają zwyczajnie dość.

 

czego jest za dużo? czarnych postaci? xD 

 

białasy pod opresją, bo nie są już głównymi bohaterami w 95% tworów, tylko 85%. wojna rasowa nadchodzi!!!1

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Homelander napisał:

Pamiętacie taką gierkę jak Afro Samurai? Wiem, że była przez brać forumkową ogrywana i określana ukrytą perełką? Ktoś narzekał na głównego bohatera? Nie. Przeciwnie. Była to jakaś odmiana. Dlaczego więc jest narzekanie na Assassina? Odpowiedź jest prosta: jest tego kurwa za dużo. Wszystkim się ulewa. Będzie z tego jakaś wojna rasowa, bo ludzie

mają zwyczajnie dość. A popierdolone Ubi zamiast wytłumaczyć dlaczego taka decyzja w sposób wyważony i opowiedzieć o narracji to pierdolą kolejne kocopoły w stylu Sweet Baby albo Disneya. Rzygać się chce

 

Dokładnie. Wpieprzając wszędzie murzynów (zwłaszcza tam gdzie nie pasują) lewaki osiągają totalnie odwrotny efekt do zamierzonego, ludzie zamiast być bardziej tolerancyjni, stają się rasistami. Ja też jeszcze kilka lat temu miałem to gdzieś czy w filmie/grze/komiksie jest murzyn, bardzo spoko grało mi się Dżaksem w Mortal Kombat, Carlem w SA czy Shadowmanem, również dobrze oglądało mi się Afro Samurai albo akrobacje Killer B w Naruto. Niestety, agenda zrobiła swoje i tak jak piszesz, ludzie już tym rzygają, co widać chociażby po łapkach w dół czy komentarzach na YT. A będzie coraz gorzej. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Josh napisał:

ludzie zamiast być bardziej tolerancyjni, stają się rasistami. Ja też jeszcze kilka lat temu miałem to gdzieś czy w filmie/grze/komiksie jest murzyn, bardzo spoko grało mi się Dżaksem w Mortal Kombat, Carlem w SA czy Shadowmanem, również dobrze oglądało mi się Afro Samurai albo akrobacje Killer B w Naruto.

O, w końcu po prostu przyznałeś, że stałeś się rasistą. Czasem tyle wystarczy, zrobi to dobrze i Tobie, i nam.

3 minuty temu, Observer napisał:

 

Kolejny któremu się wydaje że ktoś chciał białego bohatera w japońskim AC, a nie Japończyka.

Nioh - biały, zero oburzeń

Shadows - czarny, koniec ubisoftu xd

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Nyu napisał:

O, w końcu po prostu przyznałeś, że stałeś się rasistą. Czasem tyle wystarczy, zrobi to dobrze i Tobie, i nam.

 

"nie jestem rasistą, nie przeszkadzali mi murzyni, jak było ich mało w grach, taka ciekawostka raz na rok, powtarzam nie jestem rasistą"

Cytat

 

Nioh - biały, zero oburzeń

Shadows - czarny, koniec ubisoftu xd

 

 

to była postać hist-... oh, wait

Odnośnik do komentarza

Jak to jest, że w każdej innej grze z tej serii, a było ich multum, nigdy główne postaci nie opierały się na prawdziwych, ale tutaj zrobili pierwszy raz wyjątek. Ciekawe dlaczego, co chcieli w ten sposób przekazać. Czyżby, to jakiś nowy trend, czy może w asasynie o wiedźmach w Niemczech znowu powrócą do fikcyjnych protagoniszczy tudzież osób asasyńskich.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Na każdego obsranego prawaka przypada odklejony lewak. Im bardziej piecze dupa wykopków przez murzyna tym więcej dajwersity komórek powstaje w zachodnich korpo. I vice versa. Jedni i drudzy napędzają się wzajemnie doprowadzając do skrajności w kulturze. Oko za oko.

 

Gdyby jedna i druga strona po prostu podchodziły obojetnie do tematu i przestały się kontrować to wszystko wróciłoby do normy po 2-3 takich asasynach czy innych romeo i juliach.

 

Szkoda że to się nie wydarzy. I szkoda, że Wy też tańczycie w tym żenującym tańcu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, KJL napisał:

Czekaj, czekaj. Tylu było już białych bohaterów, czyli prawidłowe będzie usunięcie z gry...Japończyka?

 

Świat gier komputerowych, książek i filmów rządzi się swoimi prawami i gdyby nie bawiono się konwencją oglądałbyś dzisiaj kolejne prawidłowe politycznie klony 'Przeminęło z wiatrem'. Wstawmy nie pasującą postać tu, czy tam w określone środowisko i zobaczmy efekt.

         Widzisz, ta gra na długo przed premierą stała się 'głośna' przez co dotrze do dużo szerszej grupy odbiorców niż ktokolwiek się spodziewał, (chociaż może to efekt zamierzony).

A większość psioczących w temacie na premierę, lub chwilę później będzie grała z wypiekami na swojej gejmerskiej, pryszczatej buźce. 

Edytowane przez Boomcio
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Josh napisał:

No jestem rasistą, a o co chodzi? 

 

To cenna wiedza dla tych, co z Tobą dyskutują - mów to na starcie.

 

To też po prostu smutne, bo większość rasistów pewnie znajdzie sto powodów, dla których według nich nie są #zagubienie. A skoro Ciebie napawa to dumą, to pewnie odklejka jest już na etapie one-way-ticket. No nic, pozostaje Ci siedzieć w kółku wzajemnej adoracji i wzmacniania swoich przekonań, wyzywanie i wylewanie frustracji w internecie, poniżanie, wykłócanie się, a na końcu zorientowanie się, że jest się starym bliskim śmierci nieszczęśliwym człowieczkiem xd

 

Taki hint na przyszłość: nikt z centro czy z lewej strony nie ma wątpliwości, że czasy sprzyjają obsadzaniu mniejszości, buduje się odwaga w takich decyzjach, a i z finansowej strony się to pewnym ludziom opłaca. Wy naprawdę nie musicie nam tego tłumaczyć. Ale Was to nikogo, bo przecież jest wielki spisek, kolejny po szczepionkach, co pozwala się czuć elitarnym i oświeconym, co? J a k i m ś.  Więc wystarczy pod rozmówcę, np. mnie, podłożyć sobie w wyobraźni odpalonego skrajnego lewaka i dyskutować z nim, a nie rzeczywistym rozmówcą, i można sobie powrzucać.

 

Miłej reszty życia xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Figaro said:

 

czego jest za dużo? czarnych postaci? xD 

 

białasy pod opresją, bo nie są już głównymi bohaterami w 95% tworów, tylko 85%. wojna rasowa nadchodzi!!!1

 

Pierdolenia głupot. Nie mam nic przeciwko odmiennym rasom. Inaczej ciężko by mi się żyło w Nowym Jorku. Jestem przeciwny robieniu kurwy z logiki. Jeszcze bardziej jestem przeciwny temu, jak w imię

kasy ktoś sobie wyciera gębę szlachetnymi hasełkami. A najbardziej jestem przeciwny temu, że jak śmiem mieć inne zdanie niż ci tzw postępowi twórcy to jestem wyzywany od bigotów i rasistów

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...