Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PSX EXTREME 331

Featured Replies

Tylko na forum PE mozna przeczytac boomerskie projekcje, ze w cda nie znaja sie na gierkach.

  • Replies 142
  • Views 22.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Coś tam jeszcze chciałbym dodać. Okładka? No jest i na ma za bardzo nad czym dyskutować. Nawet w sumie nie widać, że to Murzyn. Trzeba się przyjrzeć. Zauważyłem jednak w numerze brak reklam. Do poli

  • A to mój case na tłoki ;) Wygrany w 2000 roku w konkursie słodkiego napoju na literkę M.

  • No siemka. Kmiot jeszcze siedzi na kiblu i czyta? To dobrze, bo ja już po lekturze to będzie przegląd i podsumowanie waszych wypocin od wiernego patroniarza gawędziarza. Widzę, żę komuś tam się język

*Nigdy nie znali :)

Tak samo jak tylko na forum PE ktoś umiera w środku gdy ludzie piszą, że dobrze się bawią przy gierkach wideło które z definicji powstają dla zabawy :)

Umiera ze smiechu i politowania :)

Na jedno wychodzi.

Ja olałem CDA, cena z czapy, a wielu autorów nawet niespecjalnie kojarzę. 

 

Jeszcze ten Witczak bóldupiec, wiem że jest już nie jest ściśle związany z magazynem, ale wciąż ta otoczka w okół magazynu raczej średnio mi pasuje.

Witczaka bardzo szkoda imo , odleciał w dla mnie nieakceptowalne regiony, gość świetnie pisał o grach zanim poszedł w woke. No ale nie ma go już w czasopiśmie. 

 

Szkoda masy starych redaktorów którzy już nie piszą albo nie żyją (EGM). 
 

Młody narybek cieszy chociaż są to osoby raczej związane z Nintendo co jest trochę śmieszne bo obecnie w PSXE nie ma wielkich fanów Nintendo a w CDA jest teraz odchyłka w drugą stronę i mocny Nintendo tax xd No ale tam ewidentnie każdy ma swój świat. 
 

Na pewno z nowych niesamowicie wybija się UV, ma świetne pióro i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy no ale to jest wieloletni redaktor z masą doświadczenia.

 

No i CDA ma korektę, boli mnie brak tego w PSXE. 

CDA ma kwartał na pisanie i sprawdzanie txt. A w PE to działa „na wczoraj” :kaz:

  • Author

@Ukukuki no ja sobie wypraszam :P. Mamy korektę jak najbardziej, Marek dzielnie walczy z tekstami, z czasem też do specjali trafił i ogarnia, bo przy Amidze sami działaliśmy i pamiętam, że wyszło średnio. 

Jak ktoś narzeka na korektę to chyba nie kupował ikstrima i specjali za czasów łapusza. Od czasu The Return of Perez jest duża poprawa. Jasne, coś się zawsze zdarzy, ale na pewno nie wali już tak po oczach.

13 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

W sumie jest zdecydowanie lepiej ale niesmak pozostał po nie tak odległych czasach :reggie:

Zły dotyk boli całe życie ;)

  • Author

Przy tym numerze dzień szybciej dostawa, ale zobaczymy, czy uda się wszystko rozesłać. 

 

image.jpeg

  • Author

Finalnie na jutro Patroni za stówkę zostali, gdzie dodatkowo dojdzie PC Extreme. Dzisiaj kurier już mnie wyprzedził i nie wyrobiłem.

Numer na 1 kwietnia już będzie u mnie? No Panie Prezesie, tym razem przeszedł Pan samego siebie :banderas:

10 minut temu, Pix napisał(a):

Numer na 1 kwietnia już będzie u mnie? No Panie Prezesie, tym razem przeszedł Pan samego siebie :banderas:

albo powtórne awizo ;)

  • Author
34 minuty temu, Pix napisał(a):

Numer na 1 kwietnia już będzie u mnie? No Panie Prezesie, tym razem przeszedł Pan samego siebie :banderas:

 

Docelowo taki plan, żeby wysyłki wychodziły w poniedziałek. Zgadałem się ostatnio z drukarnią i oni w sumie - ciekawostka - w niedzielę robią dostawy do kolporterów, więc mają na przyszłość i do mnie wbijać. Teraz akurat mieli jednorazowo obsuwę i numer dojechał dzisiaj, stąd nie wyrobiłem wszystkiego rozesłać, ale jak opcja z niedzielą wypali to będzie git. 

Nie skończyłem jeszcze PC Extreme:wujaszek: Niezle sie pan Perez uwija.
 

W maju Silent Hill, w czerwcu SNES, do tego standardowe numery Szmatławca- będzie co czytać.

Dużo tego jest. Ja za dzieciaka jakoś ominąłem PSX Extreme, chyba dlatego że w moim mieście powiatowym obok którego mieszkałem nie był kolportowany. 😄

 

Kupowałem tylko CD-Action, KŚ Gry i czasami Clicka. 
 

Podobają mi się te wydania specjalne szmatławca. A w regularnych wydaniach też zawsze znajdę coś ciekawego. Szczególnie w publicystyce. 

U mnie również nadane i czekam przy paczkomacie by być pierwszym w szeregu, który dostanie swój egzemplarz :obama:

U mnie w skrzynce już dzisiaj. Mega podajarka, pan Perez napisał 4h temu że wysłane a tu już na miejscu :banderas:

 

 

Spoiler

A nie to jednak dopiero #330 doszło :kekw:

 

Polecam inpost, trochę drożej, ale zawsze na czas i pakowanie premium.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.