Opublikowano 17 godzin temu17 godz. Abominacja. Futurystyczne Cody to najgorsze co przydarzyło się tej serii. Black Ops 2 zmasakrował genialną jedynkę, później było jeszcze gorzej, a podseria BO wróciła do formy dopiero gdy ponownie zaczęła opowiadać o Zimnej Wojnie (Cold War, BO6)Modern Warfare'y, Black Opsy w latach 70/80/90 i drugowojenne odsłony - to jest mięsko.Strach pomyśleć jak będzie wyglądać multi skoro nawet w tych 'lepszych' odsłonach biegają żółwie ninja.
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. No nieźle. Połączyli 3 najgorsze części serii, czyli Black ops 3, Infinite warfare oraz Advanced warfare i zrobili kolejne gówno dla debili Oni serio potrzebują kogoś kto trzymałby tą serię w ryzach. Ja wiem, że zarabiają na skórkach dla imbecyli, ale to już dawno przestało być śmieszne
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. Może tak będzie prosciej wciskac kolorowe gówna nie pasujące do żadnego settingu?
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. Ale będzie grane w 2030 jak trafi to do plusa A tak na serio liczyłem, że powróci seria advanced warfare.Black opsy zwłaszcza te futurystyczne to crapy okropne.
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. Słychać wycie? Znakomicie! Jak co roku! Jak co roku nie kupicie! Słychac wycie? Znakomicie!
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 3 godziny temu, Sylvan Wielki napisał(a):i ten blue and orange w thumbnailu <3 branżo, nie zmieniaj się2 godziny temu, McDrive napisał(a):Ja wiem, że zarabiają na skórkach dla imbecyli, alepo "ale" nie ma nic już znaczenia.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. sequel do absolutnie najgorszego black osa w historii (BO3) xD tym razem kampania zrobiona będzie przez ludzi po fentanylu
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Dozylismy czasow gdzie po "one more think" na pokazie widzimy teaser do call of duty
Opublikowano 26 minut temu26 min Nie wiem jak sprzedaż ale według tego co zawsze czyta się w sieci czym bardziej futurystyczne COD-y robią tym gorzej i ludzie wolą jednak klimaty teraźniejsze. Przecież mogli by pójść nawet bardziej do tyłu w czasy pierwszej wojny pokazując brutalną walkę w okopach (World at War był świetny). Dziwne też że dostajemy kolejne Black opsy a nie MW czy inną odsłonę bo zawsze szło to wymiennie, no ale BO6 siadło mi super więc teraz pora na jakiegoś potworka.
Opublikowano 23 minuty temu23 min Na mnie właśnie ten futurystyczny klimat trailera zrobił olbrzymie wrażenie. Mam potężny niedosyt po wyśmienitym TytanowymJanuszu2.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.