Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Na PSN bodajże za 36zł jest do kupienia więc jak nie masz w co grać to naprawde polecam.

 

No podejrzewam że tak to będzie wyglądać na razie: Jeanne i remake'i FFT oraz Disgaei. Pograłem trochę ostatnio w Jeanne i gra jest jedną wielką kalką wszystkiego, co lepiej zrobiono już dziesiątki razy, ale... gram. Uwielbiam te taktyczne RPG-i, no non stop mogę w nie grać, i nabrałem ochoty na powtórzenie sobie wspomnianych staroci.

 

Mimo wszystko nadal ciekawią mnie gry ekskluzywne PSP, bo zastanawiam się, czy nie przegapiłem jakiejś perełki. Na liście do obczajenia kiedyś mam Tales of Heroes, Ys czy Gurumin.

A sprawdź Yggdra Union i jeżeli dobrze przemyśleli sterowanie to poszukaj Knights in the Nightmare. Mam na DSa i gra jest boska, bo jest mega oryginalna. Słyszałem, że był port na PSP tylko zastanawiam się jak ze sterowaniem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A sprawdź Yggdra Union i jeżeli dobrze przemyśleli sterowanie to poszukaj Knights in the Nightmare. Mam na DSa i gra jest boska, bo jest mega oryginalna. Słyszałem, że był port na PSP tylko zastanawiam się jak ze sterowaniem.

 

Grałem w te gry na pierwotnych konsolach.

 

W planach mam sprawdzenie Tales of Heroes: Trails in the Sky, gdzieś sobie zapisałem w notatniku, że warto obczaić, już nie pamiętam, kto mi to polecił.

 

 

Ostatnio wkurzyłem się na Joannę d'Arc (gra była łatwiutka aż raz wlazłem na planszę, na której nie mam szans, a dawno nie zapisywałem) i gram w Final Fantasy Tactics. Ech, to jest jednak inna klasa. Nadal nie rozumiem do końca systemu gry, ale fajne objaśnienia i ogólnie interfejs to w sumie jedyne, co się zmieniło na plus w gatunku przez te kilkanaście lat. FFT jest artystycznie i pisarsko bardzo mocne, nie wiem, jak to działa, ale osadzając gry w Ivalice Square-Enix zawsze robi arcydzieła.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Kilka lat temu, jak jeszcze użytkowałem PSP, to zdjęcia i muzykę z postaci MP3 wrzucałem bezproblemowo. Z filmami trochę gorzej, bo bawiłem się w konwersję formatów plików, ale to było jakiś czas temu, więc pewnie teraz już jest więcej narzędzi.

 

 

Ja planuję zakup Vity lub 3DSa, ale jak finansowo nie wyrobię to sprawię sobie PSP do starych gierek.

Odnośnik do komentarza

A jest np możliwośc podłączenia jakichś głośniczków np do psp? Przez jakiegoś jacka czy cuś? Bo traktowałbym go jako letni chamski odtwarzacz multimedialny na działeczke. No i gierki ofkors też, bo medievila czy silent hilla łykne jak niemka sperme

Na spokoju bo konsola ma wejście na jacka na słuchawki/głosniki. Multimedia smigają bardzo dobrze chociaż teraz każdy telefon oferuję to lepiej, ale mimo wszystko dobra opcja. Medievila z psxa masz na myśli prawda? Bo ten z psp jest słaby, ale za to Silenty dają radę bo sranie po gaciach mimo małego ekranu miałem przy Shattered Memories czy Origins.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...