Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy jest problem, a mianowicie chodzi o oppo a15. Syn wprowadził kod przy pierwszym uruchomienia telefonu, ale teraz nie może go sobie przypomnieć. Próbowałem zrobić hard reset, ale po wybraniu wipe data trzeba najpierw wprowadzić lock screen password. Ktoś wie jak można to odblokować. 

Ps. Konto google nie jest powiązane z telefonem 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2021 o 21:26, mozi napisał:

Wejdź w recovery mode i wyczyść 

30 sek w Google 

https://www.devicesfaq.com/en/reset/oppo-a15

Ale problem jest w tym że nigdzie nie mogę wejść , bo telefon rząda 6 cyfrowego kodu. Byłem w komisie gdzie również naprawiają telefony, to koleś powiedział że może wgrać nowy soft, koszt 50 zł 

Ps. Dziś znalazłem kilka filmików na YT, jak wrócę z pracy to spróbuję i dam znać czy się udało.

Edytowane przez milupl
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pytania ogólne. Ze względu na światłowód zamieniam router na taki co obsługuje 5 ghz. Teraz pytanie czy samsung galaxy a51 będzie mógł skorzystać z tych dobrodziejstw? Kusi mnie remote play lub geforce now na lapku a obecnie działa dosyć kiepsko na 2,4 ghz. Nie jestem w ogole w temacie i zastanawiam się czy będę mógł korzystać z gobrodziejstw 5ghz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Podoba mi się Sony Xperia 1 IV widać, że lata doświadczenia w końcu zaowocowały dobrym telefonem z bardzo dobrym aparatem. Optykę Sony miało dobrą ale zawsze kulał software, teraz jest inaczej. Miałem jeden telefon Sony - Xperia Z1 i wspominam go ciepło. Martwi mnie jedynie długość wsparcia, zdaje się, że Sony oferuje jedynie 2-3 lata aktualizacji co przy tak drogim sprzęcie nie jest długim czasem.

Odnośnik do komentarza

Zdenerwowany jestem, że Huawei P30 Pro dostał tylko jedną aktualizację Androida i wciąż siedzi na wersji 10 kiedy niedługo pojawić się ma 13. Wiem, że dostali bana na Google ale nie jest to wytłumaczenie i kpiną jest, że wciąż świetny telefon (flagowiec) nie dostanie aktualizacji. Mam go od dwóch lat i jestem zadowolony, ale irytuje mnie kwestia aktualizacji i trochę jednak żałuję, że zdecydowałem się na niego, a nie konkurencję, chociaż kupiłem go przed banem więc trudno było to przewidzieć.

Czy ktoś się orientuje jak długo będzie dostawać jeszcze aktualizacje zabezpieczeń? Nie zamierzam wymieniać telefonu przez kolejne 2 lata jeśli sam się nie rozwali.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...