Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.10.2019 o 08:54, creatinfreak napisał:

Jakiej szukać ładowarki samochodowej do op 7t aby to w miarę szybko ładowało? Wiadome, że takiej prędkości jak warto charge nie osiągnę, ale nie chcę aby mi to 5% w pół godziny ładowało.

Jesteś zadowolony z tego telefonu? Ciągle się waham między 7t, najnowszym Xiaomi mi 9t pro a Oppo Reno 2 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gregor var Emreis napisał:

 

Da się to gdzieś kupić w normalnym sklepie z fakturą?

 

Nie mam pojęcia, jest jakiś niby polski sklep co daje fakturę ale w zestawie jest przejściówka czyli pewnie tel z Aliexpress 

Na Ali kupisz bez problemów ale bankowo wpadnie na celnym, geekbuy ma drożej ale daje opcje eu priority Line co zmniejsza ryzyko oclenia 

Ciężki temat 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, chris85 napisał:

Jesteś zadowolony z tego telefonu? Ciągle się waham między 7t, najnowszym Xiaomi mi 9t pro a Oppo Reno 2 

Jestem meeeega zadowolony. Przesiadłem się z Samsunga A8 i to jak przejść z jakiegoś passata do audi r8. On jest poprostu bardzo szybki, płynny i responsywny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2019 o 23:21, maciekww28 napisał:

https://gepard-mobilian.pl/szczegolyProduktu.php?src=ceneo&item=468&kat=84

 

Ale uwaga, sklepu nie znam, nigdy nic tam nie brałem więc proszę zachować zdrowy rozsądek 

 

Zadzwoniłem do nich, popisałem, wziąłem pobranie, zobaczymy co się wydarzy. Negatywne opinie jakie mają wynikają z tego, że ludzie nie czytają opisów. 

Odnośnik do komentarza

Ja wiem czy się trzymają podzielili się chyba na 3 firmy, Lenovo ich kupiło od google przynajmniej dział odpowiedzialny za telefony komórkowe. Dział odpowiedzialny za telekomunikacje chyba dalej żyje a dział odpowiedzialny za procesory też ktoś kupił. No ale z firmy robiącej już kultowe procesory do konsol, komputerów Apple i commodore plus jednego z większych producentów telefonów komórkowych stali się chińskim znaczkiem na telefonach Lenovo. 

Odnośnik do komentarza

Na premierze nowych telefonów xiaomi widziałem koment rozi ty coorwo chyba ktoś z forumka siedział na czacie xd. 

Nadchodzi godny następca redmi note 7, króla segmentu do 1000zl - redmi note 8t. Będzie NFC, szybkie ładowanie 18w razem z ładowarką w zestawie. Aparat szerokokątny. A to wszystko oficjalnie od 799zl za 3gb/32gb. 

 

Edyta:

35867496339a7f2a00e07f78133b4995159026f3

 

Edytowane przez REZOK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pekl nam ekran w Xiaomi Redmi Note 5, a w necie nowe Note 7 4/64Gb są po 699 zl, to decyzja byla szybka.

 

A tu widzę po chwili, ze 50zl drozej jest note 8T 4/64GB w bestcena wtf :/ Czemu nowa seria kosztuje tyle co stara. Nawet nie myślałem szukać ósemki. A ze wzięte na fakturę to nawet nie mam jak oddac w 14 dni ;(

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Przecież zaraz premiera note 10...

Swoją drogą myślałem przez chwilę o zmianie mojego Mate 10 PRO na coś od Xiaomi w cenie do 1500zł z polskiej dystrybucji ale widzę, że nie ma to sensu. Mate 10 Pro to nadal bardzo dobry i przede wszystkim tani telefon. Szybki procesor, ekran OLED z HDR, głośniki stereo. Przeszkadza mi tylko aparat średniej klasy a ten do selfie to tragedia. Brak też szerokiego kąta. Teraz gdy urodziło mi się dziecko to często używam aparatu i chciałem zrobić upgrade ale widzę, że aby to miało sens musiałbym rzucić znów 2500 na telefon. Wytrzymam jeszcze rok i wciągnę Termin Note 10 jak będzie po 1000zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...