Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.11.2019 o 11:59, Dr.Czekolada napisał:

Redmi to seria budżetowa, Mi to "flagowce".

Raczej redmi to taki Honor a Xiaomi to taki Huawei. Redmi to tańszy Xiaomi. A z nazewnictwem to mają ostro pomieszane. Tym bardziej na naszym rynku np mi9 jest pięć wersji i można się pogubić. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Faka napisał:

Góra 5 lat i laptopy odejdą do lamusa dla Kowalskich, bo i tak pewnie będą parować telefon z tv, klawiatura i myszka bezprzewodowa, w sumie mi to pasuje taka wizja. 

Hola.hola, zwolnij kawalerze- jak Kowalski wyjdzie z domu to weźmie telewizor na plecy?Kluczowe pytanie "KIM JEST KOWALSKI?(kto stoi za Kowalskim- jeżeli to w ogóle jego prawdziwe nazwisko;))"


 

Odnośnik do komentarza

Mam już od miesiąca te Lenovo Z5 Pro i jest to bardzo fajny telefon. Najważniejsza zaleta to, oczywiście, ekran. Fajnie się ogląda na nim rzeczy i ogólnie korzysta. Biorąc potem do ręki Iphona XR żony trochę razi notch. Odbieranie sliderem rządzi. Czuję się jak te prawie 20 lat temu jak miałem Nokię 7110 :D Poza tym ciężko coś o nim napisać, po prostu działa. Wygląda też fajnie IMO. Za tego tysiaka to dobry zakup

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem czy widzieliście konkurencję dla DXO jeśli chodzi o testy mobilnych aparatów w telefonach https://vcx-forum.org/score 

 

Wyniki trochę zaskakujące ale w sumie pokrywające się z moimi odczuciami co do małego postępu w ostatnich latach jeśli chodzi o mobilną fotografię. Jedyni jakiś postęp jest jeśli chodzi o fotografię nocną czy zoom ale sama jakość zdjęć wiele się nie zmieni bez zastosowania większej optyki i matryc. A rozwój tego elementu blokuje grubość telefonu. 

 

Można bezpośrednio porównywać telefony otwierając ten sam fragment zdjęcia. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sam system oceniania czytelny, może tez sobie porównać efekt końcowy. Ja tego nie traktuje jako wyroczni tylko jako porównanie z dxomark i jeśli telefon jest wysoko w tych dwóch rankingach plus dobre opinie od klientów jest to dla mnie bardziej wiarygodne. Dlatego teraz rozważam między p30 pro a mi note 10 pro.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...