Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąc to mnie trochę zadziwiło z jaką intensywnością na wszystkich serwisach ludzie się zachwycają tymi nowymi materiałami, w końcu już sporo mieliśmy podobnych od Remedy.

 

Skala zachwytów jest naprawdę ogromna /Ludzie biegają z transparentami o najładniejszej grze generacji :P/

 

Może bierze się stąd, że coraz więcej materiałów POTWIERDZA wypas grafiki. Już dawno temu były jakieś dema technologiczne, ale ja zakładałem, że to się nie uda. A tu, proszę bardzo, efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

 

Ta gra często była lansowana na bezpośredniego konkurenta dla peestrójkowego Heavy Rain, jeżeli chodzi o dojrzałość produkcji. Myślę, że AW może wygrać konfrontację poprzez klimat i opowiedzianą tu historię. Tak jak HR jest do bólu liniowe i musimy wykonywać czynności w z góry ustalonych miejscach i poniekąd tak samo ustalonej kolejności, tak AW jest bardziej otwarty, jest to też spowodowane różnicą w miejscówkach, jakie odwiedzamy. Nie do pogardzenia jest też fakt, że tutaj autentycznie gramy w grę, a nie robimy to, co ta nam nakazuje zrobić.

Odnośnik do komentarza

"while there is a fair amount of tension building story time, there's a lot of explosive action"

 

I o to chodzi. Nie chce smetnego chodzenia i rozwiazywania zagadek z okazyjnym strzelaniem, tylko ciekawy storyline, ktory potrafi pokazac wydarzenia za pomoca naladowanych akcja scen.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam baaaardzo dobrą wiadomość, na forum Remedy potwierdzono, że gra ma UWAGA - 4xAA !!

 

http://forum.alanwake.com/showthread.php?t=2990

 

Zarzekają się też, że screeny, które wypuszczają nie są traktowane photoshopem.

 

 

Jeśli to faktycznie wszystko prawda (nikt chyba się nie dziwi, że jednak ciężko mi w to uwierzyć) to bardzo długi okres developingu był pokryty ciężką pracą. Żeby tylko MS na tyle wypromował grę by stuknęło jej 2 mln (w co wątpię).

Odnośnik do komentarza

W linku ktory dal donsterydo jest rowniez cos na temat screen tearingu :

 

Originally Posted by samivRMD

 

The game is locked to 30 FPS (well, except menus, manuscript pages, etc which run at 60 FPS). All cinematics are guaranteed to run 30 FPS (as we actually background load the next location, in case there's a location change). If you saw video tearing in the published press material, it's 99% due to video sync issues (E.g, PAL video cams or 59.97 Hz vs. 60.00 Hz screen update).

 

While playing Alan Wake on a Xbox 360, if the game framerate drops below 30 FPS we resort to screen tearing (same idea as Gears of War uses).

 

We're right now just fixing bugs and making sure nowhere in the game would the framerate never dip below 30 FPS. I know there's still a few heavy locations in the game where we resort to dipping below 30 FPS, but we're working very very hard to get all those solved.

 

SamiV.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko jedno życzenie: abym podczas grania w AW czuł się tak samo jak podczas grania w Max Payne'a w 2001/2002 na PC. O tyle proszę :rolleyes:

 

Graficznie gra zaskoczyła mnie tak samo pozytywnie jak Halo Reach (bo po Conviction i ME2 można było się spodziewać najwyżej ligi)

Czyżby Xbox zaczął otrzymywać bardzo ładne exclusivy? Bo dotychczas, pod względem grafiki, jak część osób zauwazyła tytuły te były tylko dobre z kilkoma wyjątkami.

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

spokojna głowa, seria call of duty (poza mw2 za scenę na lotnisku) czy uncharted mają takie same kategorie. A jak wiadomo Alan to nie girsy gdzie latają flaki, krew jest ucinanie piłą czy miażdżenie głów więc i kategoria odpowiednia.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko jedno życzenie: abym podczas grania w AW czuł się tak samo jak podczas grania w Max Payne'a w 2001/2002 na PC. O tyle proszę :rolleyes:

 

Graficznie gra zaskoczyła mnie tak samo pozytywnie jak Halo Reach (bo po Conviction i ME2 można było się spodziewać najwyżej ligi)

Czyżby Xbox zaczął otrzymywać bardzo ładne exclusivy? Bo dotychczas, pod względem grafiki, jak część osób zauwazyła tytuły te były tylko dobre z kilkoma wyjątkami.

ano, tez na to licze, bo ostatnio EXclusivy pod wzgledem graficznym ssa, zwlaszcza, jak sie je porowna do gier konsoli konkurencyjnej.

Licze, ze Alan da rade, oby fabula byla dobra i wciagajaca, bo graficznie sadzac po filmikach juz jest calkiem niezle.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...