Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że liczę na cud, ale wiecie może czy to co pogrubiłem znajdzie się w polskich wydaniach:

 

Hardbound in quality linen, the Limited Collector?s edition is designed to resemble a hardcover book. The Limited Collector's Edition will include:

-Game Disc in box with unique art

-Exclusive In-Game Audio Commentary and Hints by Remedy

-?The Alan Wake Files? ? a 144pg book that includes a short story written by Alan Wake and compiles the FBI dossiers investigating the events in Bright Falls, WA

-Exclusive Audio Disc with Soundtrack and Score

-Game Add-on token redeemable on Xbox LIVE for the first Alan Wake add-on content pack

-Exclusive Xbox disc with special content: Alan Wake Xbox Live Theme and Alan Wake Avatar for Xbox LIVE

 

Cała reszta jest wypisana przez ultimę, ale o tym tokenie na PDLC ani słowa...

Zastanawia mnie to bo chyba ludzie dostawali w polskich ME2 karty do cerberusa (ja mam wersję angielską to też pewien nie jestem).

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Coś mi się wydaje, że nowa cena Alan'a to może być "zapowiedź" nowych cen jakie za jakiś czas zobaczymy w sklepach, adekwatnych do obecnej siły złotego.

 

Co do tokena to ja pierdzielę i tak kupię pewnie w UK.

Pewnie jakaś pierdoła dla avatara albo bonusowy theme do konsoli.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Cena genialna. Grę na pewno kupię zaraz po premierze. Ciekawy jestem na co ten token, gdyż autorzy mówią, że na razie nie ma DLC i nic nie wycieli. Może jakiś kozacki theme ?

 

Na Amazon.com piszą, że to token na PDLC. Zresztą już mówili w wywiadach, że jeszcze nie wiadomo jak się skończy historia Alana, co dla mnie było potwierdzeniem DLC. Gra się pewnie skończy na uratowaniu żony i ujawnieniu kto stoi za złymi mocami, czyli masa wątków zostanie na DLC.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tak sobie teraz pomyślałem, że nie zdziwiłbym się jakby Alan czerpał z filmu "Sztorm stulecia" (czy książki, jak kto woli). Może mi się skojarzyło przez te sceny z latarnią :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Jak widać na 3-cim screenie wrogów będziemy mogli także pokonać specjalnym tańcem :D Połączeniem robo-dance i tradycyjnego tańca irlandzkiego - piekielna kombinacja :D

A tak szczerze screeny extra, no może oprócz ostatniego, wygląda jak sprzed ładnych kilku lat!

 

 

akurat ostatnie 2-3 co dałem to są chyba z dawnych czasów

Odnośnik do komentarza

Cały czas miejscówki Alan Wake kojarzył mi się bardzo z Twin Peaks oraz jakimś filmem ale nie mogłem sobie przypomnieć. Dopiero wczoraj jak po raz któryś miałem okazje oglądnąć ten obraz, przypomniało mi się.

 

Miasteczko jest położne bardzo podobnie do hotelu z....................Lśnienia z Nicholsonem. Jeżeli ktoś będzie oglądał niech zwróci uwagę n moment jak lecę napisy początkowe, a on jedzie do tego kurortu. Normalnie miejscówki toczek w toczek jak w Alanie i wiecie co?

 

Ta gra już mnie niesamowicie kręci choćby dlatego, że ma wspólne cechy z tymi dwoma pozycjami. Oby tylko nie chciano jej na siłę ugrzecznić, a przejcie zajęło min te 12 h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...