Skocz do zawartości

Too Human


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gram intensywnie od paru dni,juz prawie koncze, ale kilku rzeczy do teraz nie potrafie skumac.Przechodze do rzeczy:

1.O co chodzi z tymi Charmsami?Sa to swego rodzaju mini questy poboczne, ale jak one dzialaja?Dostaje zadanie np zabicia 250 wrogow, wkladam tego charmsa w okienko aktywne i po wlozeniu runow pod spodem co mam zrobic?Wystawic go stamtad i wstawic go gdzie indziej?O co tam chodzi?

2.Runy...No tu jest jeszcze bardziej sciemniona sprawa, bo u mnie jest cos takiego, ze jak podchodze do obelisku czy to w Cyberprzestrzeni czy w czasie gry to kilka runow zostaje mi na ziemi a z boku dostaje komunikat: Inventory Full.O co biega?Sprzedalem (Salvage) sporo runow, wiec dlaczego mam pelen plecak??

3.O co tak naprawde chodzi z tymi Blueprintsami?Oplaca sie to wogole ruszac?Kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac.

4.Czy jest jakies szybkie antidotum na zatrucie w grze?Niektore niemiluchy potrafia infekowac i nawet jak je wszystkie wybije to krecha zdrowia potrafi mi jeszcze po tym sporo zmniejszyc....

 

To tak na szybko wszystko.Prosze o rady.

Odnośnik do komentarza

a mi jak demo sie spodobało to pełna wersja już po paru godzinach coraz mniej...:(..

Dlaczego w co-op nie mogli zostawić fabuły?gdyby była to miałby jakiś sens grać...a tak to muszę samemu przechodzić grę aby wiedzieć o co biega .uważam to zza bzdurę..

No i właśnie uleczanie jak i brak apteczek coś ala uzdrawianie po truciźnie itd.

Odnośnik do komentarza

A ja skonczylem singla grajac Championem (29 lvl) i z marszu zaczalem druga runde.Jestem juz w drugim swiecie i musze powiedziec, ze prawdziwa jatka i zabawa dopiero teraz sie zaczela!Cos kapitalnego!Oczywiscie przeciwnikow jest juz troche wiecej, sa mocniejsi, ale ja rowniez sroce spod ogona nie wypadlem :D Mowie wam, jatka jest fenomenalna! ;)

Odnośnik do komentarza

Odnośnie uleczania.

Generalnie to trzeba rozwalać wszystko, co się pojawi na planszy. Często wypadają z tego z różnych kryształków, pudełek, itd.

 

 

A co do trucizny, to raczej trzeba jej unikać, a nie leczyć.

Jeśli widzimy przeciwników z polaryzacją (świecą się różnymi koloromi), to takich zdejmujemy z dystansu.

Jeśli mamy dobre działo, albo strzelbę, to tak najlepiej.

Jeśli nie, to robimy specjala z dystansu - dwie gałki jednocześnie w stronę przeciwnika.

 

 

Golemy zdejmuje się w 20 sekund. Z bliska podskakujemy i robimy specjala (dwie gałki), co zdejmuje wszystkie osłony.

Potem za plecy i A.

 

No i zwracajcie uwagę na swój ekwipunek. Jeśli zaczyna świecić na czerwono, to znaczy, że się zepsuł i trzeba naprawić/wymienić.

Odnośnik do komentarza

Dzieki C1REX za rady.Tylko niech mi ktos powie co z tymi pie(pipi)nymi runami sie u mnie dzieje?Po wejsciu Backiem w Equipment w sekcji Runy widnieja ich symbole graficzne. W tej chwili mam 8 niebieskich i kilkanascie zielonych.W kazdym razie grubo ponizej piecdziesieciu, a tymczasem podczas wyproznienia obelisku w Cyberprzestrzeni na podlodze zostaja dwa niebieskie runy, ktorych nie moge podniesc, bo Inventory Full <_< Co to jest?Jakis bug?

Odnośnik do komentarza
Bardzo prawdopodobne, że to nie runy, a talizmany się zapełniły.

Akurat ta część ekwipunku sama się nie sprzedaje, jeśli nam się inwentarz zapełni.

Bingo!To je to!Dzieki! ;) Niestety tu wychodzi pewien babol, bo charmsow od run nie sposob odroznic, zwlaszcza jak leza na ziemi i nie podswietla mi sie co to jest...

 

Ostatnie pytanie odnosnie charmsow.Czy ladujac do nich runy trzeba dbac o to zeby byly jednakowego koloru, czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza

Ten niedźwiedź, to specjal Berserkera.

Jeśli wybierzemy ludzką ścieżkę rozwoju, to dostajemy dodatkową zdolność w głównym drzewku.

 

Berserker/człowiek błyskawicznie zyskuje combo meter i jeśli mamy poziom drugi lub wyżej, to jego niedźwiedź zabije praktycznie każdego przeciwnika na miejscu. Boss traci ok. 1/4 energii.

 

 

Specjal championa wybija przeciwników - IMHO syf.

 

Odnośnik do komentarza
Specjal championa wybija przeciwników - IMHO syf.

Dlaczego syf?Mi sie cholernie podoba jak olbrzymi kruk mojego Championa doslownie wysadza wszystkich stojacych w poblizu niemiluchow w powietrze ;)

Najlepiej jest jednak, jak dobije do czwartego poziomu combo (wiecej miec nie mozna) i wowczas moja postac zaczyna sie mienic takimi blekitnymi mikrowyladowaniami elektrycznymi. MOC!! :)

Odnośnik do komentarza
Mogli by dać jakąś aktualizację, która pozwalała by na wyłączanie tej chorej animacji po śmierci. Ile razy można na to patrzeć...

Ta animacja jest specjalnie taka długa, byś miał czas na multy wejść do opcji i dokonać podstawowych zmian.

Czasami aż się ma wrażenie, że za krótko ta animacja trwa.

Odnośnik do komentarza

Panowie trochę kultury i zrozumienia by się przydało...

 

I jeszcze małe pytanko. Jak ulepszać ekwipunek za pomocą tych blueprints, przeszedłem już prawie cała grę i nadal nie mogę nic tworzyć w zakładkach z blueprintsami. A cały czas zbieram jakieś różne części ekwipunku, wypadające z pokonanych przeciwników...

Edytowane przez KOMARZYSKO PL
Odnośnik do komentarza

Hej, wczoraj kupilem gierke, wszystko na plus poza combosami na galce ta kamera...

Mysle ze gdyby nie ta kamera to gra mogla by stac sie hitem jak Halo

(zreszta to tylko pierwsza czesc trylogi ;] mysle ze druga i trzecia to beda prawdziwe majsterszytki )

 

No ale do rzeczy. Gram juz 4 godz, wybralem sobie bio (nie wiem czy to zle czy dobrze...) level 14, przeszedlem pierwszy rozdzial (na koncu byl ten wielki robototrol z into)

 

Czy udalo wam na niego wskoczyc i zalatwic jak zwyklego trola?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...