Skocz do zawartości

Too Human


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne 15 godzin gry (już 75 w sumie) i nic do epickiej zbroi nie raczyło wypaść... Kilka czerwonych run się pojawiło, ale nic specjalnego. Chodzę ciągle z Loot Drop Chance +15% (z mniejszym nie ma co chodzić po czerwone przedmioty) i trochę zaczyna mnie to już nużyć, chce zdobyć wszystkie części do zbroi i dam sobie spokój (głownie dlatego, że po tym już nie ma co robić w tej grze). Może ktoś chętny na co-opa najlepiej na całe HoH, bo krótkie i na 3-4, bo jest dużo liderów i przez to większa szansa na jakiś lepszy przedmiot? Najlepiej 50lv Berserker albo Commando.

Taka rada - jak ktoś znajdzie jakiś kawałek pomarańczowej 50levelowej zbroi Aesir (z jedną czerwoną runą i trzema wolnymi slotami) to radzę nie sprzedawać, bo jak się do nich włoży same czerwone runy, to można sobie stworzyć lepszy zestaw niż ten za który jest achievement. Chociaż te części, przynajmniej w moim przypadku, są jeszcze rzadziej spotykane, niż części do zestawu dla Bio.

Myślałem nad tym żeby zrobić calaka, bo w sumie niedużo mi brakuje, ale nie uśmiecha mi się ginąć 100 razy. Przez tyle godzin widziałem animacje walkirii mniej niż 20 razy, nie zamierzam teraz celowo ginąć 80 razy...

 

 

 

edit: już 5/7

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Po 100 godzinach grania mam 995/1000GS i 6/7 zbroi. Od jakiś 10 godzin czekam aż mi wypadnie ostatni element epickiej zbroi dla mojego bio... Już rzygam tą grą i ciągłym chodzeniem na 3-4, może ktoś ma na sprzedaż czerwone rękawice dla cybernetycznego bio?

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Hela: Nie pisz bzdur o tnącej się animacji. Gra chodzi płynnie, jeżeli czasem coś przytnie to nie na tyle często, żeby mówić, że gra się tnie.

 

kowallo72: Grafika jest dobra, nawet bardzo dobra. To że mordy postaci wyglądają jakby je ktoś z modeliny ulepił nie rzuca cienia na ogólny poziom grafiki w grze, zobacz sobie jak szczegółowe są modele przeciwników i jak dobrze prezentują się lokacje.

 

Ludzie trochę obiektywizmu. Jeżeli gra się komuś nie podoba to niech z tego powodu nie wypisuje, że wszystkie jej elementy po kolei są skopane.

 

Gra przeciętna, oceniłbym na 7/10 bo jednak mimo paru niedoróbek i zwyczajnego braku tego "czegoś", gra jednak spełnia najważniejszy warunek daje fun z gry, chce się ciąć przeciwników dalej i dalej, jednak nie jest to gra za którą można dać w sklepie 140zł, cena na poziomie do 100zł daje bardzo dobry stosunek jakości do ceny, ja swoją nową z plombą i folią kupiłem za 65zł, więc jestem zadowolony w 130% :-] Grę przeszedłem dwa razy - 25h i na tyle mniej więcej powinni skroić tę grę, ale niestety prawie wszystkie gry na next genach są stosunkowo krótkie.

 

Jak ktoś mówi, że TH się tnie to niech odpali sobie Rise of the Argonauts, tam gra zwalnia i z lekka przycina nagminnie nawet jak się tylko idzie przez las nie wspominając już o innych wpadkach (swoją drogą kod gry przynajmniej na X360 jest tak źle zoptymalizowany, że radze trzymać się od tej gry z daleka).

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Poważnie uważasz TH za super grę? Ze swoją powtarzalnością, nudnymi i po pewnym poziomie znacznie zbyt łatwymi walkami, kiepską fabułą, tnącą animacją, nienaturalnymi ruchami ruchami bohatera?

 

Hela, a czy ty przypadkiem nie tłukłeś w to jak psychol aby zdobyć komplet pancerza jakiegośtam?

jeśli tak to biorąc pod uwagę twoją opinię o TH wychodzi żeś masochista

Odnośnik do komentarza

To mogła być świetna gra, niestety zmarnowany potencjał. Żenujące sprawy jak niewidzialne ściany, czy niemożność przeskoczenia najmniejszej ławki/murka czy czegoś tam, słaba animacja bohatera. Grafa ma swoje cienie i blaski, niektóre monumentalne hale wyglądają świetnie, a np. taki lasek w cyberprzestrzeni wygląda słabo. Na plus zdecydowanie fajny klimat, mitologia nordycka w wersji cybernetycznej - bardzo ciekawe połączenie, masa smaczków dla ludzi którzy się jarają vikingami. Może dwójeczka (o ile jest w planach?) rozwinie potencjał drzemiący w tym tytule. 7/10 na chwilę obecną, tyle że jeszcze całej gry nie skończyłem.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

signap: Zmiany są, tylko wrogowie są coraz mocniejsi i wzrost się niweluje przy tym, ale różnica jest spora, wystarczy, że podam ile razy zginąłem na pierwszym przejściu a ile na drugim: 52 do 13, więc wzrost powera jest znaczny :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Heh ja narazie tne ledwo ponad 13h i gra mnie wciagnela i w sumie polece na archivy bo bedzie zabawa a co do grafy i monotoni to sory ale nie mozna miec wszystkiego jak ktos lubi takie gry to sie wciagnie, tak jak Record of Lodos War na Dreamcascie :zgon: mialo słaba grafe i troche nonotonne ale wciagalo jak cholera. :lol2:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie ta gra jest przykładem, że hack n' slashe nie powinny być osadzane w klimatach cyber punkowym post apokaliptycznym itd itp. Wolę grać barbarzyńcą czy czarodziejem niż bio-inżynierem. Bicie się z metalowymi robotami też przemawia do mnie mniej niż pranie po pyskach goblinów, orków czy troli.

 

Dochodzi do tego dosyć smętna historyjka, kiepski system walki oraz przekombinowanie w statystykach i przedmiotach. Jestem konserwatystą w tych sprawach i rozwiązania z Diablo byłyby tu idealne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...