Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

A no na to wychodzi :D I w sumie PS3 jeszcze do tej pory się nie dorobiłem co może zmieni się w przyszłym roku. Póki co jednak wypadałoby kupić jakiegoś "pegazłoma" na bazarku i z kumplem przypomnieć sobie dzieciństwo, tym bardziej że dostałem kiedyś trochę gier na pegaza i ciekawi mnie co tam na tych cartach jest :D

Odnośnik do komentarza

Zacząłem dawno temu, gdy to było w sumie jedyne co było dla mnie osiągalne :D No i tak jakoś potem to się rozwijało, przez moje łapy przeszło trochę takiego "retro" sprzętu jak PS1/PS2, C64 i tym podobne, ale potem praktycznie wszystkiego się pozbyłem i tak jakoś ostatnimi czasy powracam powoli do starej pasji :)

Za nowościami mi nie spieszno, nigdy jakoś nie jarały mnie nadchodzące premiery gier czy coś. Chętniej czytam/oglądam materiały na temat konsol i komputerów minionych generacji i czerpię o nich coraz większą wiedzę.

Odnośnik do komentarza

PS2 miałem nie jedno. Nie jedną grę ograłem na nim. Nie mówię nawet, że nie chcę PS2, bo jak się trafi (szczególnie że teraz można dorwać je poniżej 100zł) to z pewnością kupię. Chodziło mi o to, że PS3 jest dla mnie czymś "nowym" i chcę spróbować pójść o krok do przodu. PS4 to nie moja liga. Zwyczajnie mnie na to nie stać, a poza tym mam w priorytetach inne wydatki, więc konsole są raczej "na boku". Mimo to chciałbym powoli acz skutecznie powiększać swoje zbiory o kolejne konsole. Nie tylko te ze stajni SONY ale i inne. Na wszystko przyjdzie czas ;)

Odnośnik do komentarza

Mimo to chciałbym powoli acz skutecznie powiększać swoje zbiory o kolejne konsole. Nie tylko te ze stajni SONY ale i inne. Na wszystko przyjdzie czas ;)

Jeśli masz w planach retro Nintendo, to pamiętaj, że te rzeczy już nie będą tanieć. Chyba, że planujesz inwestować tylko w sprzęt + Everdrive.

Odnośnik do komentarza

No to wsio tłumaczy, to co inni mieli na bieżąco i było to dla nich codziennością dla Ciebie jest ostrym retro i tajemniczymi czasami :) ale fajnie, że lubisz taki klimaty i ciągnie Cię do tego. No z tego co widzę to na premierę PS3 miałeś 10 lat ;)

No to naraziłem się młodym wilkom. 19 letni szAriku nie chciałem ciebie urazić. Śmiało, wysmaż swoją opinie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...