Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tjery napisał:

A to moje stanowisko robocze, w gratisie młode pokolenie superbohaterów. Kable muszę trochę ogarnąć, ale już od roku to mam zrobić, więc pewnie niewiele się w tym temacie zmieni ;)

 

 

wXYGp6s.jpg

 

 

zk8n7kl.jpg

a duży TV (mimo argumentu z podłączaniem do TV, jeszcze chyba nie widziałem tu PC podłączanego  do dużego odbiornika, tylko nos praktycznie w ekranie) i dobre audio gdzie? 

 

Zapewne jest po 200klatek i rozdzielczość wypalająca oczy, ale w ogóle nie mój klimat gejmingu. Zdecydowanie wolę jebitny tv, kanapa, audio zew + konsolka. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, balon napisał:

a duży TV (mimo argumentu z podłączaniem do TV, jeszcze chyba nie widziałem tu PC podłączanego  do dużego odbiornika, tylko nos praktycznie w ekranie) i dobre audio gdzie? 

 

Zapewne jest po 200klatek i rozdzielczość wypalająca oczy, ale w ogóle nie mój klimat gejmingu. Zdecydowanie wolę jebitny tv, kanapa, audio zew + konsolka. 

 

TV LG C1 48 cali, siedzę około metra od niego, jest bardzo duży z tej odległości. Zdjęcie zniekształca i wydłuża perspektywę, telewizor rzeczywiście wygląda jak jakiś monitor 4:3. Co do audio to zestaw mam na dole, u siebie sluchawki, ale gram głównie po 22 i wchodzą w grę tylko słuchawki, ale że audio dla mnie równie ważne jak obraz to mam Arctisy Nova z DACiem ;) 

 

Co do konsoli to jest PS5 w salonie, ale od czasu PC służy jako odtwarzacz BR ;)

 

A i kanapę mam zaraz za fotelem :p także spełniam wszystkie wymogi konsologamingu ;)

Edytowane przez tjery
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

no dokładnie tak jak napisałeś, to kwestia indywidualna. Moim zdaniem konsola, dzisiaj nie jest do szczęścia potrzebna, bo dobry PC oferuje taką jakość i bibliotekę gier, że w zupełności wystarczy każdemu. Ale jak ktoś jest bardziej hardcore'owym zagrajmerem, który nie chcę np. bawić się w emulacje Nintendo czy czekać na porty gier z PS, albo po prostu (tak jak ja) ceni sobie wygodę związaną z graniem na konsoli to często ma w domu więcej niż jeden sprzęt do grania. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, 20inchDT napisał:

hc room jest wtedy kiedy postawi sie pożółkłe playstation pod tv, kartony nad szafką i nie gra sie w gry.

 

Wolę wersję z pc


Ty tylko jakieś skrajności widzisz ?

Gość ma mocarny pc i ma konsolę, jak widać dzieciaki grajà i sam też gra a ty wjeżdżasz z jakimś swoim bólem nabytym w cw i minusami. Lol

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...