Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MEVEK napisał:

P.S

Uważaj jak będziesz hajcował w piecyku, bo konsole mogą tego nie przeżyć  :pawel:

 

Na szczęście jedno z drugim udało się pogodzić, ale lepiej by było jakby w końcu zmienili nam te piece na normalne ogrzewanie, tak jak zapowiadają od kilku lat...

 

1 godzinę temu, Boomcio napisał:

Najprawdopodobniej kamienica, albo typowe stare budownictwo - piec kaflowy i sufit na wysokości 4 metrów. Można by podwieszany jakiś kozacko doświetlony ledami zmontować.  Ale ogólnie urządzone klimatycznie, a przede wszystkim czuć magię świąt.

 

Trafiony zatopiony! Stuletnia kamienica, sufit taki że można by piętro dobudować prawie :reggie: Swoją drogą myślałem czasem nad zrobieniem takiej drewnianej zabudowy, coś jakby mini piętro nad tym całym majdanem. Pamiętam, że z 15 lat temu jeden gość w podobnej chałupie miał coś takiego zrobione i całkiem sensownie wykorzystywało to przestrzeń. Podwieszany sufit też chodził mi po głowie, ale tu też częściowo problemem jest linia okien kończąca się ledwie może z 40cm pod sufitem. Trzeba by to jakoś rozwiązać.

 

1 godzinę temu, Plugawy napisał:

Kobieta jeszcze z Toba mieszka?

 

Tak, a nawet ma jeszcze dość miejsca dla siebie. To co widać to tylko połowa :)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Quake96 napisał:

 

Na szczęście jedno z drugim udało się pogodzić, ale lepiej by było jakby w końcu zmienili nam te piece na normalne ogrzewanie, tak jak zapowiadają od kilku lat..

Jak nam zrobią blackout to będziesz przy tym piecu grzał wszystkie szlaufy z osiedla :banana:

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
On 12/12/2021 at 3:13 PM, Daro^^ said:

Starannie poukładane Lampki ja też układałem wczoraj ale chyba metoda na od(pipi) emoji108.png
7243a488db0259e6f145031ff86138ae.jpg

 

On 12/12/2021 at 10:26 PM, creatinfreak said:

No to jak się chwalimy świątecznym wystrojem to po lewej własnoręcznie zrobiona choinka.

IMG_20211206_203416.jpg

 

Albo z was artyści albo pijacy, żeby nie moc zdjęcia prosto zrobić 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...