Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jar3czek napisał:


UVAOzis.jpg

 

LKyhiNJ.jpg
 

Co prawda w takim setupie jest to pod każdym względem i tak mniej wygodne niż dupnąć na fotelu/kanapie i odpalić bez problemów konsolę, no ale da się i od prawie 3 lat tylko w taki sposób gram na stacjonarnym piecu, zero klawiatury, myszki kabli itp.

 

Ale te darmowe remastery na emu PS3 w 4K@60 fps :fsg:

 

Ychp5ry.jpg

Pięknie dobrane, propsy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Pewno twój tel. przepowiedział przyszłość twojego Oleda, albo już to jest, a oko ludzkie jeszcze nie widzi ;) 

 

To akurat moje złote dziecko, Q9FN, best of the best Samsunga, za jakość obrazu i HDR zawsze będzie szacunek. Ta kreska to coś ze zdjęciem, bo ramki TV w tym miejscu są zwężone., jakby się załamał. Fold w poprzek ;)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, tjery napisał:

 

To akurat moje złote dziecko, Q9FN, best of the best Samsunga, za jakość obrazu i HDR zawsze będzie szacunek. Ta kreska to coś ze zdjęciem, bo ramki TV w tym miejscu są zwężone., jakby się załamał. Fold w poprzek ;)

Czyli Samsung. Miałem taka linie we flagowcu samsunga, po oglądaniu 3D. 
Następny tv chyba kupię z ambilight - podobno jak ktoś raz zobaczy to chce to mieć. Na pewno nie będzie to  szajsung. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Następny tv chyba kupię z ambilight - podobno jak ktoś raz zobaczy to chce to mieć. Na pewno nie będzie to  szajsung. 

To prawda, jak się raz miało tv z ambilightem, to ciężko potem wrócić do ekranów bez tej funkcji.

Ja jestem na tyle dużym fanem tej technologii, że nawet do swojego 34 calowego monitora dokupiłem sobie taśmy LED wraz z oprogramowaniem które monitoruje ekran i w ten sposób mam taki bieda, bo za tylko 150 zł, mam taki ambilight na pc. 

A teraz zastanawiam się czy nie kupić drugiego takiego zestawu by zamontować to na swoim telewizorze

  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ASX napisał:

To prawda, jak się raz miało tv z ambilightem, to ciężko potem wrócić do ekranów bez tej funkcji.

Ja jestem na tyle dużym fanem tej technologii, że nawet do swojego 34 calowego monitora dokupiłem sobie taśmy LED wraz z oprogramowaniem które monitoruje ekran i w ten sposób mam taki bieda, bo za tylko 150 zł, mam taki ambilight na pc. 

A teraz zastanawiam się czy nie kupić drugiego takiego zestawu by zamontować to na swoim telewizorze

Masz link to podaj, zobaczę u siebie ten bieda ambi na PC, bo raczej wielkiego tv nie planuje teraz wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, grzybiarz napisał:

Masz link to podaj, zobaczę u siebie ten bieda ambi na PC, bo raczej wielkiego tv nie planuje teraz wymieniać. 

Ja mam coś takiego, co prawda podłączony pod monitor ale do tv, jeśli masz androida też idzie to chyba podlaczyc

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=8144751013100969

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa, nastraszyliście mnie wczoraj z ta kreską, a że wypite, to się za bardzo nie przejąłem, ale dziś musiałem sprawdzić ;) na szczęście to rzeczywiście od flasha w telefonie (robi się taka kreska i załamuje w tym miejscu ekran), a nie jakaś magiczna oznaka wady TV widoczna tylko na zdjęciach

 

EZt3gY3.jpg

 

 

@balon tu z trochę innej perspektywy, lepiej widać rozmiary Tvka, ale i tak efekt rybiego oka jest i wydaje się na foto mniejszy niż na żywo, bo niby 48 cali niedużo, ale z metra zajmuje większość pola widzenia

 

4P4v6xi.jpg

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...