Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, balon napisał:

Dla mnie zdecydowanie za blisko od ekranu, no ale przy takiej wielości, to pewno natywnie.
Dlatego tak widzisz te różnice między 2160p a 1440p czy „dynamicznymi” 4k :)  
 

 

 

No metr może trochę przesadziłem, pewno trochę ponad metr ;)

 

 

51 minut temu, WisnieR napisał:

To tak wygląda ten cały PC gaming? Niezła beka. To jednak wolę kanapę.

 

No każdy ma inne upodobania. Ja wolę mieć wybór, M&K do wszelkiego rodzaju strategii, gier z rzutem izometrycznym i strzelanek FPP (i TPP gdzie jest strzelanie), pad od Xa i Dualsens do przygodówek,  samochodówek arcade, sportówek i platformówek, kiera do wyścigów. Z kanapy jest tylko pad, dla mnie to zbyt duże ograniczenie. Co do samej kanapy to mam zaraz za fotelem, bo przez całe życie grałem z kanapy na plejach i coś nie wierzyłem w te fotele gamingowe, ale o dziwo, okazał się mega wygodny, nie rozjebiesz się tak jak na kanapie, ale bardzo wygodnie się siedzi, plecy nie bolą, głowa podparta, także nawet na padzie gram z fotela, a nie z kanapy. I bardzo dobrze się sprawdza przy długich sesjach. O braku audio już pisałem, gram głównie późnymi wieczorami, więc wchodzą w grę tylko słuchawki, bo nie lubię grać z przyciszonym dźwiękiem.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

To pochwalę się moją obecną, minimalistyczną "Norą" z najmniejszym biurkiem w historii, na któym jednak wszystko się mieści jak trzeba:cool2:.

 

Nie jest to może "HC Room" z prawdziwego zdarzenia, ale taki też jest w developmencie na rok 2024, może zmieszczę tam również CRT TV z jakimś fajnym setupem pod retro.

 

Jakby ktoś pytał, co to jest to czarne, na PC używam pada od Xboxa One:xboss:, natomiast gram głównie na PS5:kratoswoke:, potem PC z RTX 3080:newell:, potem mój ulubiony current-gen na delegacje Switch Lite:pika: :D. Wkrótce dojdzie również kolejny wyjazdowy Steam Deck:newell:.

 

W piwnicy zabytkowe NES, Xbox 360, PS3 i PS4, gdzieś też schowana Vita, niestety na razie brak możliwości rozstawienia na widoku, ale przyjdzie na to czas :).

 

 

 

Nora.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krupek napisał:

Ten mostek na ściania to taka półka, czy to dla kota? :notsure:

Dla kota :). Urzęduje na piętrze. 

 

7 minut temu, Ukukuki napisał:

Ta PS5 za tą szybą to się gotuje.

Mam wielką dziurę z tyłu i chłodzenie radiatorem pod konsolą :D. 

 

Niestety musi być tymczasowo za szybą, ze względu na małe dzieci, aczkolwiek, wiem, że to nie najlepsze rozwiązanie :). 

 

Bez tego radiatora, którego pewnie nie widać, ze względu na jakość zdjęcia, na pewno ani amplituner ani konsola nie dałaby radę, tak to jest "w miarę" ok. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Square napisał:

A ten grzejnik zaraz obok głośnika to chyba źle? Czy to nie jest grzejnik?

Grzejnik, niestety :P. Aczkolwiek ten akurat nie jest nigdy używany, nie tylko ze względu na głośnik. Kiedyś nie było tam stanowiska na PC, więc było trochę więcej miejsca, ale grzejnik i tak jest tylko jako backup na zimy -50, bo mam tam jeszcze dwa. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
9 minut temu, Wredny napisał:

@balon, właśnie z żoną obejrzeliśmy drugi Jurassic World (Fallen Kingdom) i zaryczana powiedziała mi, że chce maskotkę Blue, a tu na zdjęciu patrzę pod stół... :philosoraptor:

Łapaj i kup na gwiazdkę :)

 

https://m.ceneo.pl/86609014;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&shop=146597125&gclid=Cj0KCQiApb2bBhDYARIsAChHC9sQ-AB3oukZNDC3uHJhuYj9WZ8DyqwoUSYe2pIgBw4VyK0I93-gycUaApmBEALw_wcB

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Badus napisał:

@balon nie wiem co jest w tej focie, ale ma jakiś taki feel z późnych lat 90./początek 2000s. Szanuję mocno :)

Lego, boombox, plakaty, Mario, Nintendo :) 

2 godziny temu, Grze(pipi) napisał:

Za taki pokój to przynajmniej be-emka trójka na starość się należy. Może nie jest tak rasowo jak u @Quake96 (świetny HC Room),

Jak będzie chciał rasowy, to już niech sam tworzy. Nie będę za gowniaka życia przeżywał :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...