Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzieki :)

 

edit:

 

Pogralem troche w lazy raiders i greed corp.

 

LR jakos niezbyt mnie wciaga, fajnie przeszlo sie triala, ale pewno na dluzsza mete szybko by mi sie znudzilo. Nie jestem wielkim fanem tego typu gier.

 

Natomiast do GC mialem duze nadzieje. Filmiki nastawialy mnie bardzo pozytywnie, ale w praktyce jakos nie moge sie odnalezc. Dosc trudna ta gierka na poczatku, przewaznie pierwsze levele sa banalne do przejscia, a tutaj pierwsza misja i zonk, przegrana. Potem ja przeszedlem, ale znow przegralem 2 razy 2gi level... Trzeba troche pograc by zaznajomic sie z regulami. Trening jest dosc pobiezny, wiec nie wszystko wyjasnia.

 

Narazie troche odrzucilo mmnie od tej gierki, ale moze sie wezme za nia znow pozniej :P

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-scott-pilgrim/101185

 

znakomity komiks scott pilgrim vs... o którym pewnie usłyszą wszyscy kiedy to na jesień jego ekranizacja trafi do kin zmierza również jako scrollowany beat'em-up 2d na xbl. scott pilgrim - zapamiętajcie to nazwisko. poza tym na xbl arcade ma trafić sporo tytułów z dreamcasta - na start crazy taxi i cośtam jeszzze.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polecam RISK: Factions, jak ktoś zna grę planszową Ryzyko, to będzie wiedział o co chodzi. Twórcy zaoferowali krótką ale zabawną kampanię dla jednego gracza i bardzo dobre multi. Można grać zarówno na nowych mapach w świecie kotów, yeti i innych zombie (nawet ten motyw nie jest zły), jak i na klasycznej mapie świata. Najpopularniejszy tryb polega na wykonywaniu przed przeciwnikami zadań z puli wylosowanej przez grę, równocześnie starając się utrzymać w posiadaniu własną stolicę.

Warto kupić za 800 MSP, szczególnie teraz, kiedy chętnych do gry przez Live jest dużo.

Odnośnik do komentarza

Sorki, że post pod postem, nikt tutaj nie pisze, a mam ważne pytanie, gdzieś wyczytałem że jeśli kupimy 3 gierki z letniej edycji Summer of Arcade to ms wróci nam 400MSP.

Dobrze czytałem?

Jakie Gierki są objęte promocją?

czy od razu po zakupie 3, dostaje 400MSP?

czy jeśli kupie 6gierek z tej edycji to czy dostane 2x400MSP?

Odnośnik do komentarza

Sorki, że post pod postem, nikt tutaj nie pisze, a mam ważne pytanie, gdzieś wyczytałem że jeśli kupimy 3 gierki z letniej edycji Summer of Arcade to ms wróci nam 400MSP.

Dobrze czytałem?

Jakie Gierki są objęte promocją?

czy od razu po zakupie 3, dostaje 400MSP?

czy jeśli kupie 6gierek z tej edycji to czy dostane 2x400MSP?

Masz o tym info na xbl obczaj ,ale wygląda to tak jak kupisz 3 gry z SA to masz rabat 400msp ,jak kupisz wszystkie gry to masz rabat 1200msp . Warunek taki ze gry musisz kupić w ciągu 30 dni /trwania sammer arcade .

 

 

 

Mam problem z Shadow complex ktoś może pomoże :

 

Przeszedłem SC po raz drugi zbierając wszystkie itemy tym razem z poradnikiem ,wyczyściłem mapę kompletnie i dalej brakuje jednego klucza i dodatkowo jeszcze armor upgrade .Czy to jakiś bug w grze ? bo przeszukałem wszystkie miejsca gdzie powinny byc klucze według poradnika i wszystkie były puste czyli zebałem całą 12 teoretycznie ,ale w praktyce wygląda to tak ze w statystykach brakuje jednego klucza .

Co z tym fantem zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z grą Risk. Ściągnąłem i odpaliłem tylko raz (zadziałało), bo ciągle wiesza mi się na ekranie tytułowym :/ Czyściłem cache itd. Nie mogę zagrać. Sprawdzałem na innych profilach oraz ściągałem parę razy. Ciągle zwiechy. Pomoże Ktoś?

 

EDIT: Spróbowałem na wylogowanym profilu - udało się ;]

 

Co fajnego na Arcade można kupić za 400 pktów?

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...