Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam właśnie odwrotnie. 9 odrzuciła mnie brakiem balansu(pjerdolony Kabal>wszystko) i kupsztalowo działającym online. Mam nadzieje,że to ogarną i będzie można się naparzać na psn(jeśli będzie działał hłe hłe).

 

"Kabal > wszystko" to tradycja w serii i nie spodziewaj się że w X będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

X-raye w walkach na wyższym poziomie są nie opłacalne zupełnie tak jak supery w SF4. Lepiej zostawić pasek na ex i breakery.

 

Jedyne co mnie martwi w tym mortalu to interaktywne areny,bo w injustice to w(pipi)iające trochę było.

Na wszelakich turniejach ochoczo z ex/xr, jak i z SC kożystają, zatem opłaca się to i to, ale wg mnie te animacje powinny mieć jeden, góra dwa segmenty. Po kilku tygodniach grania to prześwietlenie nuży.

 

Natomiast Ermac to kozak. Namco powinno podpatrzyć design postaci, by w Tekken takiej fuszerki kaleczącej oczy inne niż skośnookie nie było.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=c63GOOITNvs#t=50

 

 

Mortal Kombat X: Kollector’s Edition by Coarse

• Exclusive Scorpion figurine and Certificate of Authenticity, designed by Coarse. Coarse has been recognized in Collector and Designer figure communities for their artistic approach, dedication to detail, and unique storytelling through sculpture.
• In-game Gold Scorpion Skin, inspired by the Coarse figurine
• The Kombat Pack, which includes access to four add-on playable characters from Klassic Kombatants to Iconic guest characters
• Available for PlayStation 4 computer entertainment system and Xbox One, the all-in-one games and entertainment system from Microsoft
• MSRP: $149.99

Mortal Kombat X Kollector’s Edition

• Scorpion Statue
• Exclusive Steel Pack and Steel Card
• Mortal Kombat X: Blood Ties Comic Book Volume 1
• In-game Gold Scorpion Skin
• The Kombat Pack
• Available for PS4 and Xbox One
• MSRP: $179.99

Mortal Kombat X Premium Edition (Digital only)

• The Kombat Pack
• Available for PS4, Xbox One, the Xbox 360 games and entertainment system for Microsoft; PlayStation 3 computer entertainment systems and, Windows PC
• MSRP: $89.99

Mortal Kombat X Limited Edition

• Exclusive Scorpion Skin - this skin design, inspired by the Cold War, is a collaboration between NetherRealm Studios and a fan artist from the MKKollective.com, a crowd-sourced destination where Mortal Kombat enthusiasts can upload, submit and share their MK-related art, images, cosplay, music and videos.
• The Kombat Pack
• Available for PS4 and Xbox One
• MSRP: $94.99

Odnośnik do komentarza

Też mi się to nie podoba ale tak wygląda niestety marketing w naszych czasach. Chcesz mieć produkt deluxe - musisz płacić więcej.

 

*na figurkę z Coarse bym się nie łaszczył. To jakas niszowa firma produkująca statuetki (jak napisano) artystyczne czyli z lekka zdeformowane, trącące mangowym infantylizmem więc skapanego we krwi Scorpiona jakby żywcem przeniesionego z gry to ja bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

Ten Scorpion to taki jakiś komiksowy w tej limitce, za to statuetka z nim jest super. Ceny poza tym zabijają.

 

Design nowego Ermaca totalnie mi nei pasuje. Lewituje w powietrzu jak jakiś Superman czy Rogue. Odpaliłem nawet Injustice, żeby sprawdzic i animacja poruszania się Ermaca jest wyciągnięta żywcem tej gry ;/ przynajmniej takie wrażenie sprawia, do tego dochodzą interaktywne areny i mamy MortalJustice prawie. W dziewiątce wyglądał kozacko i tak się zachowywa, a tutaj odgrywa jakąś latawicę. Xray też nie za oryginalny tak samo jak fatal, choć ten ostatni lepszy niż w 9 według mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ten kod na Goro to będzie w każdej premierowej edycji gry? Czy kody będą jakoś dodatkowo wydawane?

 

Jeśli pierwsza opcja, to pewnie te wersje gry będą dostępne i 2 lata po premierze. Jeśli drugi wariant to popelina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...