Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, czy w MK10 jest opcja Tutoriala podobnego do tego z DoA? Chodzi mi o taką możliwość, że wyświetla się np u góry nazwa combosa i jak to przyciskowo wykonać, my to robimy i jak nasze wykonanie jest OK to spiker krzyczy jak w DoA np "GOOD!" i wchodzi następne combo do wykonania.

 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Czezare napisał:

Słuchajcie, czy w MK10 jest opcja Tutoriala podobnego do tego z DoA? Chodzi mi o taką możliwość, że wyświetla się np u góry nazwa combosa i jak to przyciskowo wykonać, my to robimy i jak nasze wykonanie jest OK to spiker krzyczy jak w DoA np "GOOD!" i wchodzi następne combo do wykonania.

 

 

W MKXL jest taki tutorial czyli ogólny. Natomiast nie ma Character Command Training (gdzie dla każdej postaci robimy wszystkie ciosy po kolei) i nie ma Character Combo Challenge (czyli kombosy i juggle dla każdej postaci)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A to są wszystkie czy tylko te dostępne w becie? W Injustice 2 było od zajoba tych elementów, tu wygląda o wiele skromniej.

 

Edit. z drugiej strony w cosmetics są różne stroje do wyboru, w Injustice były to tylko różne kolory. Reasumując opcji wyjściowego wyglądu może być nawet więcej.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Pewnie będą na strojach i dodatkach dodatkowo zarabiać. Jak będzie to dobrze zrobione i będzie duża różnorodność (jednocześnie nie tak kiczowate jak anielskie skrzydełka, serduszka i misie panda z Tekkena) to spoko.

 

Preorder zamówiony. Mam nadzieje, że będzie się lepiej grało niż w MKX. Poprzednia mechaniką, rosterem (między innymi też głupkowatymi postaciami typu Alien, predator i czubki z horrorów) i klimatem jakoś mnie zniechęciła. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2019 o 11:26, ornit napisał:

Fajnie, że gra systemowo będzie przypominała MKX. Położono większy nacisk na footsies, mniejszy na combosy. 

 

Topka graczy w stanach twierdziła, że MKX to była padaka, a grali w to tylko dlatego, że Injustice 2 było jeszcze gorsze. O tej części są dużo bardziej przychylne opinie, więc mam nadzieje, że nie jak MKX.

 

Tu gościu mówi, że MK11 ma inny feeling od X.

 

 

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...