Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to mi już z Media Markt przysłali kod na betę a nie opłacałem zamówienia, tylko zamówiłęm, także januszowy chwyt znowu zadziałał
 
edit. można już grać, pierwsze  fatality za mną :obama:
 
pierwsza wieża za mną, to jest piękne, najlepszy MK
Dostałeś kod na maila? Bo u mnie cisza, a też zamówiłem.
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, PiPoLiNiO napisał:
22 godziny temu, PlastikowySmalec napisał:
Jakby co to mi już z Media Markt przysłali kod na betę a nie opłacałem zamówienia, tylko zamówiłęm, także januszowy chwyt znowu zadziałał
 
edit. można już grać, pierwsze  fatality za mną :obama:
 
pierwsza wieża za mną, to jest piękne, najlepszy MK

Pokaż więcej  

Dostałeś kod na maila? Bo u mnie cisza, a też zamówiłem.

 

Tak na maila

Odnośnik do komentarza

ta część jest mocarna i potrafi mnie zaskoczyć i rozśmieszyć jednocześnie :p 

 

jedna z pierwszych, walk, ćwiczę sobie specjale scorpem, zbliża się koniec walki, typ ma końcówkę paska...dostaje uppercut i...BRUTALITY, głowa odj.ebana klasycznym podbródkowym. FUN WCH =D typ zażądał rewanżu. oki, efekt końcowy to jego ryj przebity sznurkiem. FATALITY. 

 

ja je.bie jakie to katowanie ofiar jest przyjemne. day 1 jak dla mnie :P 

 

PS. ten fatal scorpika to tył, dół, dół, front punch, polecam krystyna cz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frantik napisał:

No no, bardzo sympatycznie się gra. Jedyny zarzut póki co, to trochę mi szkoda, że zrezygnowano z x-rayów. Fatal blowsy może i mniej wybijają z rytmu, ale nie wyglądają aż tak mocarnie i satysfakcjonująco :frog:

 

Jak dla mnie wyglądają tak samo, a nawet i lepiej :) System jest lepszy, bo x-rayów się nie opłacało używać na wysokim poziomie gry. Mi się podoba to, że tylko raz na grę można użyć.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nie versal napisał:

 

St-Patricks-Day-Photo-308x500.jpg

 

Kompletnie mi nie pasuje do MK - tanie połączenie ciosów Tremora z designem Poison Ivy z Injustice, tylko że 10 razy gorsza niż każda z tych postaci.

Zwłaszcza z tym debilnym fatalem. Dopłaciłbym za wersję bez tego warzywa, bo klimat psuje.

Edytowane przez Observer
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...